Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzulkajoshik

    upa hobo pěknej

    je fakt hafo pěknej *14* *14* hlavně za bubnama...nevím co jste psali, ale já si myslím že každej hezkej kluk je tak trochu namachrovanej *14* ale jinak *14* *14* krása na něho pohledět teda hned po Josho*i Hartnett*vi (za mlada :-D)
    • i love him

      Maty jsi nejhezčí klučina kterého jsem kdy vyděla od mandrage se nezvládnu odtrhnout ani ve skole a prohlížím si přitom vaše fotky vaše fotky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* mám te mocky ráda *14* *14*
  • :ppp

    :D ja ztech lidi nemuzu.. jen je nekdo slavnej a sexy.. a uz by ho chtel kazdej.. a pritom nehledej na to jakej ten clovek je.,... tohle me dokaze nasrat.. :DD ale.. je pravda ze je rozkosnej :P ale to do nej hned nemusim jit jako spol.. ze jo? :DD *15* *15*
    • Re: :ppp

      konečně slova od (normálního) člověka...
      • Re: Re: :ppp

        Totiz, oprava: ´Berry´ mi prijde jako normální člověk
    • Re: :ppp

      Tak, hej, nikto kto ho nipozná nemôže povedať, že ho miluje, ale tak, no nezošalela by si z toho jaký je krásny, sexi a rozkošný *7* Je prosto na zožratie *14*
    • zuzulkajoshik

      Re: :ppp

      jn přesně... *1*
      • kitttyxd

        Re: Re: :ppp

        Mate prawdu ale Mates ja fagt peknej a fagt krutej bubenik!! *1* *4*
  • lucka321

    mandrage

    je fakt dobrej..:)a ten majáles v plzni ještě lepší:) *4*
  • Myslím že jste všichni blbci co to píšete (kromě mě samozdřejmě)!!!!!!
  • Mates ♥

    Mates je prostě boží .. neřikám , že se mi nelíbí , protože se mi líbí a to hodně ... jenže kvůli tomu si tady přece nemusíte vymýšlet kraviny jako že s nim chodíte a tak !! ... já taky v reálu chodim s normálnim klukem a jsem as nim štastná .... a nekrmim se tady temahle žvástama .... božeee .. kam ten svět spěje !!! :D xDDD musim se smát ... ste ubohý .... lituju vás .. TRAPKY !!! *5* *5* *16* *13* *13*
    • Re: Mates ♥

      Mates je fakt krásnej, o tom žádná.Je mi líto těch holek co si musej vymejšlet, že s nim choděj,asi jim nedochází, že tady dělaj totální kretény jen a jen ze sebe...
  • Ahoj nemá nekdo cislo na matyho ... je krutoprisne uzasnej *14*
    • Tak určitě :D twl
  • *16* *12* *11* *13* *13* *11* *11* *12* *9* *8* *7* *6* *6* *5* *4* *14* *14* *3* *15* *2* *1*
  • dobrý den matyáš vorda je krásná písen na dlani *14* *12* *16* *9* *13* *8*
  • Lili : ty jsi tak dobře naivní
  • Matýsek je nej

    Matýsek je prostě suprovej klučina a good se s nim kecáá :-* Plostě je to super klásnej kluk !!! Ilůůů moczinky :-* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit