Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Některým lidem bych i věřila,že se s Matesem znají,ale...má tady někdo zapotřebí psát jak úžasně líbá ap.?Jestli máte Matese doopravdy rády,tak mu to štěstí aspoň trochu dopřejte...Jen tak mimochodem,kdyby skupina Mandrage vůbec nebyla,tak byste ani nevěděli,že nějakej Mates Vorda vůbec existuje (nic proti).Jinak hrají skvěle,poslouchám je už nějakej ten pátek,navštěvuju jejich koncerty a rozhodně si nehraju na nějakou naivní holku,která tady všude musí psát jak spolu skočej do postele a podobný blbosti... *3*
  • probudte se!!!!!

    proberte se!!!přestante s těma kecama jak chodíte s někym ven...tohle někdo vidět tak si utrhne držku...to snad neni možný...má je tu někdo třeba rád proto jak hrajou???ste do matese udělaný akorát proto že hrje v docelý známý kapele a vypadá dobře...žádná z vás ho ani trochu nezná tak přestante kecat takovýhle krávoviny...možná byste se nad sebou mohli zamyslet a taky nad tim že jejich přítelkynim a manželce to taky neni dvakrát příjemný....myslete aspon trochu!!!! *8*
    • Re: probudte se!!!!!

      Hej myslím že si tady každý může napsat co chce!!Je to jejich věc co si tady píší!!...Já si myslím že každý ma jiný názor!!:-)Tak se prober ty a podívej se co tady píšeš za kraviny ty..Myslím že zrovna tohle se tu nehodí co tu píšeš takže dej se do klidu *3*
    • Re: probudte se!!!!!

      xDD já s nim chodim do školy xD a přpadal mi sympatickej ještě předtím než mi kámoška řekla že hraje v mandrage xDD
    • Re: probudte se!!!!!

      tichej souhlas... myslim že o to opravdu nestojej... pochvalu asi slyšej rádi jako každej jinej,ale všeho s mírou dámy *7* ty co je znaj sem určitě nepíšou ani a jen si čtou jak je tu někdo ubohej a vyznává lásku tomu,koho viděl na plakátech,při njelepčim byl někdy na koncertě protože maminka dovolila vycházky... Holky,jděte si tokat někam jinam *15*
  • Radši nic

    no heeej vy jste krutý...*1*....co to tady řešíte za píčoviny ?...*1* .....já tady u toho uchcávám smichy ......dobře vy ...dobrý kecy ... *3* ... že chodim s Matesem bych se asi chlubila až po tom co bych si šlehla .... *1* ...no nic...Happy New Year...and Mandrage is so cool.....Good bye everybody.....Postarali jste se mi o večerní zábavu *4* ...děkuji mnohokrát...Thank you *5*
  • miluju te

    ahoj hrali jste v hradisti u horbenu a bydlis na slovanech milujute *14*
    • Re: miluju te

      nevim a nechtela si spius napsat jestli to nekdo nevi co *1*
    • kitttyxd

      Re: miluju te

      Ty ho snad znas me se libi, ale neznam ho osobne takze nwm jestli bych si snim rozumela!!! *4*
      • kitttyxd

        Re: Re: miluju te

        Treba je to ujety pako!! *1*
  • Myslím že skupina Mandrage je dobrá. *5*
  • To mě fakt vždycky dojme jak tady píšou 12-14 leté holčičky jak Matese nebo Víta strašně milujou a že si je jednou vezmou etc.PROBUĎTE SE vždyt je to celkem logické že kluk který ma 21 nebude chtít být s holkou co jí teče ještě mlíko po bradě :DDD
    Stejnak kdyby neexistovaly MANDRAGE tak by jste o žádném Matesovi ani Vítovi nevěděly! :) Každoádně na konzertech válí :)))) :*
    • No a co? Proč Vám ty komentáře vadí?? Tak si toho nevšímejte. Myslíte si,že jste nejlepší,nejchytřejší... ale určitě jste na tom, byly podobně ne?? Jen si to nechcete přiznat... ať si každý píše,co chce, je to jejich názor a já s nima souhlasím!! A je jedno jestli si to Vítek nebo Mates přečtou... určitě by měli vlastní názor...akorát jen odpovídáte za ně a je fajn,že mají takové fanynky,které by pro ně udělaly cokoliv!! To k tomu patří a jinak- Mandrage jsou bezvadní.
    • Souhlasím s tebou *4* Vsadím se, že kdyby tyhle holčiny viděli Matese nebo Víťu na ulici, tak si ho ani nevšimnou (Ovšem kdyby neexistovaly Mandrage)
      • Myslíš,že ty podle vás malý holčičky se po klukách neohlídnou?..Jestli se jim líbí Mates nebo Víťa tak by si jich určitě na ulici všimly ;)
        • Bych byla zvědavá jak by teda reagovaly :DD Už to vidím :) Ječí piští řeknou si o podpis(nejlpe do výstřihu) a čest a pak se budou strášne vychvalovat a psát si statusy na FB jak je potkaly atd. já to znám :D Moje kámoška je do nich totální cvok a když jsme jednou šly po americký šel tam i vít a jakmile ho zaregistrovala zaištěla zařvala jeho jméno on se otočil ona se schovala a já tam stála no prostě trapas jak hrom...já je tak moc neřeru ale nějáký ty songy ujdou :))
  • Ty voe a co jako, že není zadanej, to si jako myslíte, že na řadě jste vy ? :D Asi hovn* :D ... Ten má teda podle mě jinej vkus ... Jakože né zrovna 14-16 leté fanynky-nanynky :D ... Nic ve zlém holky, ale ten bude na starší-hezčí zralejší a tak ... třeba Lucka :D (Jsem kluk jen abyy blo jasno :* )
    • To už se nemůžu ani na nic zeptat.Jasně že by si Mates se mnou ani s jinou fanynkou nic nezačal.Jo,je mi sice -náct, ale já ho miluji a vím, že je to platonická láska a doufám, že z ní jednou vyrostu.Jinak jestli má holku tak mu to přeji.Kdyby to byla Lucka tak jim to přeji dvojnásob,
      protože je to fajn holka a nemyslím si, že je měla všechny.
      • Jen říkám svůj názor, nemyslela jsem to zle. *3* Co bych dala za platonickou lásku ke klukům, mě už to docela přešlo, uvědomila jsem si, že nikoho z nich nikdy mít nebudu, tam jsem se ''odmilovala'' a bylo fajn. Teď bych to chtěla zpět *1* Všechny jsem měla v uvozovkách. Nedočetlas závorku?
    • Já si myslím, že je fanynkám uplně jedno jestli je zadanej, stejnak to na něj ty některý budou zkoušet.. :D
      Lucka? To myslíš tu růžovou barbie manažerku? Ta už je máš ''všechny'' sfouklý(Tím myslím Matesa a Franka, možná i Vítek)
      No jak myslíš, to se nedozvíme jestli jsi kluk bo ne :)
      • Jakože už je měla všechny :O Mega :D Tak to je teda frajerka :D:D:D
    • Ježiš nechej je v tom ... Fanynky potřebejí alspoň trochu té naděje :P
  • ... Mates rulezzz ...

    Obcas je fakt prdel to tu sledovat..:) Nic proti nikomu, ale ve me proste veci typu: Klaaaasnouskej slaaaadouskej chlapesek, mooocinky moooc ho miluju - vyvojavaj zachvaty smichu:D:D
    Ale nechci tu delat tlaky, jen se proste smeju:)
    Ty mejly sou taky tak trosku zavadejici.. pochybuju, ze by dal (dali) svuj mejl jen tak nekomu,kdyz temer nikdo ani nevi jak se Coopi s Bolanem jmenoujou normalnim jmenem...
    Ovsem to nic nemeni na tom, ze jsou skvela kapela a MAtese videt nazivo je fakt zazitek.. klobouk dolu, doufam, ze ti to vydrzi!!!:)
    • Re: ... Mates rulezzz ...

      PeeePaaaa Bolan.. xD *15* *14*
    • ?

      bez chyb s chybama...hezkej....hnusnej...hlavn e že hezky hrajou..ne?..nechci te nejak urazit... *1* oooooooooooooo *1* *1* miluju te.... *1* *1* *1* *1*
      • Re: ?

        Podla mňa nie je až tak jedno ako vyzerajú, takto majú viac ludí, ktorý si hovoria ,,fans" a pritom možno vôbec ich hudbu nepočúvajú. Podla mňa sú všetci zlatý, jo. Je úžasné že sú zaltý, jj, v tomto prípade, juchú! *15* ale najviac zálaží ako hrajú, lebo hrajú uplne skvele, pesnička Breakdown, to je najlepšia pieseň...a aj tie ostatné, samozrejme. Pane bože, niekto baby, im fakt vyhráva z toho, aký je Mates zlatý. *15* Chudáčik...ale vlastne všetci...no jo. Prajem im pevné nervy *15*
  • ..

    ****obdiv****
  • Vsechno nejlepsi k narozkam Mates.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit