Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že skupina Mandrage je dobrá. *5*
  • tak ty si asi dobře vykrákaná píča..bože že tě tata radši do kopřiv nevystříkal *1* ..jebni si hlavou o patník *15*
  • Si trapná až to bolí bysi s tebou Mates něco začal.Mates má narozdíl od tebe mozek a ne slámu v hlavě.Se prober.
  • Některým lidem bych i věřila,že se s Matesem znají,ale...má tady někdo zapotřebí psát jak úžasně líbá ap.?Jestli máte Matese doopravdy rády,tak mu to štěstí aspoň trochu dopřejte...Jen tak mimochodem,kdyby skupina Mandrage vůbec nebyla,tak byste ani nevěděli,že nějakej Mates Vorda vůbec existuje (nic proti).Jinak hrají skvěle,poslouchám je už nějakej ten pátek,navštěvuju jejich koncerty a rozhodně si nehraju na nějakou naivní holku,která tady všude musí psát jak spolu skočej do postele a podobný blbosti... *3*
  • Týna- máš fakt fantazii....nikdo ti to nežere, tak s tím prosim přestaň..
  • Lili : ty jsi tak dobře naivní
  • Za tu písničku a ten klip by to měli vyhrát *3*
  • Re: Re: :ppp

    Totiz, oprava: ´Berry´ mi prijde jako normální člověk
  • Re: :ppp

    konečně slova od (normálního) člověka...
  • barynka

    ...

    Krásné narozeniny :*
  • Re: Re: Matýsek

    Hele, sice se jen směju, když si to čtu jo :D:D ..ale ona nenapsala, že s nim chodí ;) jen napsala, že ho miluje...a to je klidně možný ;) ..
  • Re: Mates ♥

    Mates je fakt krásnej, o tom žádná.Je mi líto těch holek co si musej vymejšlet, že s nim choděj,asi jim nedochází, že tady dělaj totální kretény jen a jen ze sebe...
  • Re: Re: Mates

    Tak tam jdi sama ....Ty Náno s velkým "N"....jsi trapná až to bolí.Stejně ho mít nikdy nebudeš,pač má holku,a mooooc hezkou a milou,což se o tobě,ty Nádhero,říct nedá-teda myslím to,že nejsi milá....jestli hezká...nevim...neznám tě,ale to co jsi napsala,svědčí o tvé nízké inteligenci...NAZDAR!!!!
  • Re: Mates

    di do pici*9*
  • Re: Re: Juu

    TY CHITROLINE TO TI TAK UVĚŘÍM TY SI MISLÍ ŽE TI TO ZAVIDÍME VID NO JO A MATESUV EMAIL JE MAATHYA@SEZNAM.CZ ALE VÍŤUV TI NEŘEKNU JO A MYSLÍM ŽE JE HEZČÍ VÍŤA NEŽ MATES ALE JE TO VAŠE ROZHODNUTÍ *3*
  • Re: :)

    NO JASAN CHYTRA TO TI TAM UVĚŘÍM *1*
  • martina378

    Mates

    Jo Matýsek je hezkej ale jako něvím kde berou ty dvanáctiletý fanynky to že ho tak ukrutně milujou atd. mě je teda taky 12náct ale mě se jen líbí.Holky miluj te radši toho koho můžete vidět třeba každej den ve škole a ne Matse(nic proti němu *3* )
  • Re: =o)

    hele ty chodis z matesem do skoly
  • Mates ♥

    Mates je prostě boží .. neřikám , že se mi nelíbí , protože se mi líbí a to hodně ... jenže kvůli tomu si tady přece nemusíte vymýšlet kraviny jako že s nim chodíte a tak !! ... já taky v reálu chodim s normálnim klukem a jsem as nim štastná .... a nekrmim se tady temahle žvástama .... božeee .. kam ten svět spěje !!! :D xDDD musim se smát ... ste ubohý .... lituju vás .. TRAPKY !!! *5* *5* *16* *13* *13*
  • Re: Re: Juu

    Ale vtipné, naozaj pobavilo *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit