Přejít na výpis diskuzí

Matt Czuchry

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mrtě krásnej herec

    Ty jo je úplně božskej a v Gilmorkách je tak sladkej.
    • slipknotacka.de

      Re: mrtě krásnej herec

      Jj,tak to naprosto souhlasím..Je fakt boží..s Chad Michaelem Murrayem ho mám nejradši ze seriálových i filmových herů!!Oba dva nádherný,k sežrání *3* *4*
  • I love Matt Czuchry

    Hi lidi takže JÁ VÁŽNĚ MILUJU MATTA CZUCHRY jako kdyš sem ho viděla poprvé tak sem se do něj hned zabouchla to je jako na 100%LOVE ON ONE LOOK!!! strašně moc moc moc ... ho MILUJU!!! je to prostě LÁSKA MÉHO ŽIVOTA!!!Heej!!!nikdo ho nemůže MILOVAT víc nž tady JÁ ja bych pro něj skočila klydně i z Sanfranciského mostu VÁŽNĚ pro něj udělám cokoli a rozhodla jsem se že až dodělám základku pojedu do USA ...(NO COMENT)a VŮBEC mi nezáleží na věku PROSTĚ HO MILUJU A KONEC!!! *14* *14* *8*
  • Špatná fotka

    Nechci nic rikat ale jedna z poslednich fotek neni Matt ale Chad Michael Murray...dokonce je i v rohu fotky napsano Chad!!! a kazdej vypada uplne jinak nechapu kdo to tam mohl dat *7* *7*
  • klarajelenova

    klarajelenova

    Matt hrál ještě v seriálu taxík, v angličtině Hack. *4*
  • klarajelenova

    klarajelenova

    Matt je krásnej herec *14* , ale na 31 fakt nevypadá
  • Matt-Logan

    na mě je moc mladej.. je mu jen 31,to je ještě děcko.. *13*
    • Re: Matt-Logan

      na mě zase trošku starej, ale stejně *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Matt

    matt je nejkrasnejsi herec sice jsou i hezci jako oliver james nebo miller wentworth to jsou chlapci k sezraníí *14* *14* *14*
  • Cukrouš

    Podle mě je Matt fakt sladkej klučina... Má krásný oči vlasy.. No prostě je celej krásnej a já ho zbožnuju.. Moc se mi líbí *14* *14* *14*
  • Matt

    Je naprosto krásnej,sladkej...nejvíc mu to sluší gilmorkách a s alexis tvoří krásnej seriálovej pár.....Je úžasnej ale trochu starej...... *1* *1*
  • loganek

    No je fakt uplněěěěě prostěěě *14* *14* ...teda jako malinko starší *15* ..ale brouk prostě *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit