Přejít na výpis diskuzí

Matt Czuchry

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Logan blonďáček

    Nejkrásnější kluk na světě hned jsem si ho zamilovala a skvěle se hodí k Rory!. krásnej páreček z nich je! Je fakt úžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je čuper

    jéé super krasnoučkej proste k sezraníííí jááá ho taky miluju uplne strašne ... nooo gilmorky taky jak je tam ted on .. a taky si myslim že se k níí moc hodíííí *14* *3*
  • Matt

    Jsi fakt SUPER,doufám,že dopadneš dobře s Rory!!!!Jsi fakt super!!!! *14* *14* *14*
  • MATT

    Je fakkt k sežrání!!!!!MUCK *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14*
  • cool

    je nadhernej a k rory se fakt upe hodi,ale stejne budu vzdycky fandit jessovi... *5*
  • Matt

    Je super a fakt se k němu nejvíc hodí Rory!!! *1* *3* *5*
  • Matt

    Matt je super a strašně semi líbí jakoLogan Huntzberger. *4* Hraje to úplně super!!! *3* *1* *4* *15* *14*
  • Miluju ho

    Je nádhernej mně se tn hlas k němu mooooc hodí je krásnej já za nim pojedu do ameriky prostě ho miluju a sem šťastná že bude z Rory aji bydlet, že neskončí třeba s Deanem jo jo je prostě k nakousnutíííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Jo a kdyby se ten den jak Rory roznášela ve škole ty letáky nepotkali u jejiho pokoje tak by spolu asi nebyli ale je kráásnej a miluju ho *3* *14* *14*
    • Re: Miluju ho

      Jééj holčika ty jsi na tom uplně stejně jako já..konečně nějaká moje dušička!!
  • Matt

    *14* je strašně pěknej a vypadá hrozně mile a taky roztomile a nejvíc gilmorových děvčatech i když v pavoučím teroru mu to taky docela slušelo a dělal tam fajné ksichtíky...a souhlasím s vámi všemi,že se k Rory hodí nejvíc *3*
  • I love Logan!

    Logan je krásnej, v GG - Gilmore Girls mu to vážně sluší. Zpočátku mi k němu neseděl zrovna ten hlas, který ho dabuje ale už jsem si zvykla a změnila názor. *4* Je prostě užasnej! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit