Přejít na výpis diskuzí

Matthew MacFadyen

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday Matthew! We love yooou. *3* *4* *14*
  • Môje prvé stretnutie s týmto príbehom a hlavne s pánom Darcym bol v televízií kde som vydela jednu z častí pýchy a predsudku z r.1995 no ked som uzrela toto nove sfilmovanie okamzite som si ho stiahla a pozerala som ho niekoľkokrát. Bakoniec som si kúpila aj knihu ktorà však bola iným vydaním a preto ma to neuspokojilo aaj napriek temer dokonalej znalosti deja som siju musela prečítat a po nej si este pozriet. Film kde pana Darcyho užasne stvarnil M.Macfadyen. Každý raz co si vezmem knihu do ruky alebo si pozriem film moje myslienky sa nevedia upokojit a casto jrat nevue. Ani zaspat. Uz len tak najst vdnesnom svere niekohokto by sa mu len trochou podobal vo vystupovani a spravani sa.
  • Jsem poměrně mladá a člověk v mém věku se na takové příběhy obyčejně nedívá...náctileté děvčata většinou čumí na takové ty slaďáky ze středních škol,nebo na americké horory,kde vzduchem lítá kde co...i já jsem zčásti taková,ale když jsem poprvé viděla ukázky k tomuto filmu,chtěla jsem ho mermomocí vidět..už jen kvůli Keiře,která je má oblíbená herečka..řeknu Vám,můj první dojem byl tak bombastický,že jsem doufala,že ten film nikdy neskončí :D Matthew možná není typ šampona,který to dneska válí u každé druhé a je považovaný za největšího borce...ale on má tak dokonalý projev,jdou z něj vycítit všechny pocity ještě dřív,než je řekne nahlas...a ty jeho oči,charisma...proboha,kdyby tak dokonalých herců bylo víc,hned by byl svět krásnější! :) *14*
  • I já, jako většina lidí zde, hodlám si myslet, že dívek :-D , jsem podlehla kouzlu pana Darcyho (i slečně Elisabeth, kterou myslím si bezkonkurenčně zahrála K. Knightley )a musela jsem si koupit knihu. Jsem na začátku knihy, takže pana Darcyho posoudit nemohu, ale z filmu je naprosto neodolatelný. Herec má, jak se tu psalo, neskutečné charisma a zároven i oči. Myslím si, že hodně slečen by si pro život s panem Darcym vytrpělo mnohé, jako Elisabeth..:-D :-) Jinak si myslím, že i ta doba je velmi okouzlující, i když pravda je, že ( aspon z mého pohledu) nebylo pro ženy moc svobody..
  • je taký neodolateľný *14* *14* miluju ho................
  • Re: pycha a predsudek

    No, moje první zkušenost s filmem byla velmi kladná:) A nemohla jsem odolat a nepodívat se ještě dvakrát. Je neskutečné to jeho charisma. Zpočátku by ho klidně mohl člověk nenávidět, protože vyzařuje jistou dávku pyšnosti a povýšenosti. Ale s každou další minutou mu podléhá víc a víc. Jo, kdyby dnešní chlapi byli takoví, tak to by bylo na světě blaze *14*
  • -catherine-

    Re: Mr.Darcy

    Pýcha a Předsudek je totálně boží film, ale pan Darcy z něj dělá božíí podívanou! Já se obykle vysmívam holkam který se zamilovávaj do herců, ale jeho role v Pýše a Předsudku mě přesvědčila, zamilovat si ten film, ikdyž slaďáky nesnášim!! ♥ ♥ ♥ *14*
  • pycha a predsudek

    hned jak jsem ho spatrila..tak me moc zaujal. Ma proste moc krasne oci..a ve filmu PYCHA A PREDSUDEK jsou neodolatelen!! *14* *14* Doufam ze budu mit moznost ho videt v nejakem filmu. Hlavne mu preju at si uziva zivota..hlavne v rodine. Matthew teda umi lamat srdce!! :D *1* *14* *14* *3* *14*
  • Mr.Darcy

    Pan Darcy mi zamotal hlavu hned jak jsem viděla film Pýcha a předsudek.Musela a musím na něj pořád myslet.Jenže on o mně nemá ani páru.:( Poté co jsem četla knížku se mi ještě sblížil víc.
    No a já ho miluju
    :) :) :)
  • nápad

    Jen mne tak napadlo, že by stálo za to učinit nějaké kroky k tomu, aby Matthew MacFadyen byl hostem některého z blízkých ročníků MFF v Karlových Varech, neb není zcela jednoduché jej vidět v divadelním představení v Londýně.
  • Philipp

    Darcy byl úžasný, ale jako převor Philipp v Pilířích země prostě neodolatelný! U něj bych na zpovědi byla denodenně *4*
  • nejlepší z nejlepších =)

    Prosíííím nemáte na něj někdo adresu? Ráda bych od něho autogram =) dyby ji někdo měl, tak mi napište sem nebo nejlíp na e-mail

    Niky.nikysek11@seznam.cz *14*
  • Re: Matthew

    Ale vždyť on právě krásnej je...
    a navíc inteligentně krásnej.
  • Re: Re: Krááááásnýýýýý

    ma tie najkrajšie ruky ake som kedi videla
    nehovoriac otom ostatnom nielen že ma charizmu ma aj dušu ktora zneho priam prekipuje *4*
  • charming

    Tři věci, kterými dokáže okouzlit: hlas, oči a úsměv. A gentleman s cylindrem ...
  • Re: OMG

    Prosím, pÝcha a předsuDek ! Myslím, že alespoň tenhle film by si zaloužil dodržovat pravopis ;-)
  • Re: Re: Krááááásnýýýýý

    Ahoj, četla jsem, že hledáš někoho, kdo viděl Matthewa na živo. Mně se to povedlo v létě 2005 (to je peklo, jak to letí). V Royal National Theatre hrál v Jindřichovi IV. Prince Hala a byl famozní, ostatně jako ve všem. Moc mě mrzí, že nemám šanci se dostat na Private Lives, které teď hraje v Londýně. Autogram Ti určitě pošle, kámoška z Německa na něj čekala po představení a podepsal se jí a natočila si s ním i video! *14*
  • antidicaprio

    Re: OMG

    je to zajímavej a docela hezkej herec ,ale myslim si že neexistuje nádhernější zamilovanej film než je stmívání *4* nechci urazit ale kam se hrabe pícha....na stmívání *4*
  • maeve

    Matthew

    Myslím, že muži jako je Matthew jsou mnohem lepší, než kdejaký frajer s krásnou tvářičkou, který si hraje na borce a při tom nic neumí. Jeho výkon v Pýše a předsudku byl jednoznačně brilantní. *14*
  • mr. darcy

    i když možná neodpovídá nárokům na krásné muže, mě učaroval mnohem víc než kdejaký hezounek... tenhle herec má prostě charisma a absolutně nádherný úsměv (viz scéna s Georgianou *4* ... lepšího pana Darcyho vážně nemohli vybrat *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit