Přejít na výpis diskuzí

Matthew MacFadyen

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iwetka.v

    Re: Mr. Darcy

    vedet o nekom takovym tk bych ho uz klofla sama :) *14*
  • Pan dokonalý

    I já jsem propadla kouzlu pana Darcyho. Knihu jsem četla několikrát a film mi učaroval. A nejvíce pan Matthew *14*, který to zahrál opravdu úžasně. Miluju jeho plaché pohledy a úžasný hlas. Je to opravdu charismatický muž. A navíc se zdá, že je to i milující manžel a otec. Na darcylicious.com jsem se pobavila, nad jeho výroky. Líbí se mi, že si umí dělat legraci sám ze sebe. Pro mne je to opravdový muž a gentleman. Moc ráda bych viděla film In my father's den. Ukázky na youtube mě velmi zaujaly. Ikdyž to bude asi hodně smutný film. Ale Matthew to tam válí!!! A mooc mu to tam sluší *14* *14* . Přeji mu do života hodně štěstí a spoustu krásných filmů, které nám (že dámy) dělají tak dobře u srdce!!!! *3* *3* *3*
  • maeve

    Hodně štěstí!!!

    Jeho výkon v Pýše a předsudku byl naprosto excelentní. Úplně přesně vystihl postavu pan Darcyho tak, jak jsem si ho představovala.
    Přeju mu hodně štěstí a víc takových filmů, jako Pýcha a předsudek *3*
  • lissie

    Re: OMG

    co je to twilling? nemyslelas doufám twilight? *13*
  • jessicapraha

    GOT!

    v pýše a předsudku jsem slintala.. doslova.. tohle je jeden z nej sexy chlapů co jsem viděla..! takže.. vše nej♥♥
  • Matthew Macfadyen

    Ahojky,
    Pana Macfadyena jsem poprvé viděla jak hrál v PaP...ta jeho mimika :D nechápu jak někdo může být krásný tím že se jenom mračí,hýbe svýma krásnýma očima a mluví svým medovým hlasem...úžasný herec..Potkat ho někde tak mě určitě odveze rychlá... *14*
  • pycha a predsudek

    vcera sem s nim videla tenhle film a moc se mi tam libil *14* je hezkej *4*
  • Re: Re: Re: Matthew

    Právě jsem ten film dokoukala a tak nádhernýho chlapa jsem ještě neviděla..jak on to zahrál..wow to nezahraje nikdo...dokonalej..nemůže být takových víc..?:(( *14*
  • Re: OMG

    Přesně...
  • OMG

    Bože tak z tohodle chlapa jsem nemohla......u Předsutku se mi tajil dech když spolu rozmlouvali......kam se hrabe twilling *14* *4*
  • Re: Pan Darcy

    Souhlasím ;)
  • Re: Matthew

    Ty jeho oči jsou k sežrání *14* *14* Nemoho se jich nabažit...On má v sobě něco ! Co mě k němu táhne...
  • Re: Re: Re: Krááááásnýýýýý

    Ahoj, do puntíku s tebou souhlasím, hlas má opravdu medový. Chtěla jsem se maličko pochlubit, 16.4. mně přišel ten autogram od něho. Dovedete si představit, jak se mně třásly ruce, když jsem tu obálku rozlepovala. Moje rádoby fotky tam nebyly, poslali z té jeho agentury jeho vlastní, tady v té fotogalerii není, ale vypadá tam jako v tom seriálu MI5 - Spooks. Já mu poslala 2 fotky, jedna byla odsud, řekněme, že č. 41 a ještě jednu, která tu není.
    Co se týká novinek kolem Matthewa, nemůžu si vynachválit darcylicious.com, takový neoficiální fanklub, o kterém pan MM určitě moc dobře ví, zdá se mně, že s nimi i trošinku spolupracuje. Doporučuju pro všechny angličtiny zdatné, já v ní plavu, musela jsem na to jít přes překladač google, ale i tak se z toho dá pochopit, co tím chtěl básník říci...
    Letos při udílení cen BAFTA si z pana MacFadyena moderátor i utahoval kvůli těmto stránkám, ovšem Matthew evidentně polkl hořkou slinu a elegantně to přešel. NO, myslím si, že když se někdo dá na hereckou dráhu, musí počítat s publicitou i se závistí méně úspěšných kolegů...Tento výjev je k vidění na youtube.
    Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo oceňuje kvality pana MacFadyena, jak herecké, tak ty osobní a vizuální...
    Zatím se mějte *3*
  • aeriel77

    Re: Re: Krááááásnýýýýý

    No kdybych ho videla nazivo,tak bych si to asi moc neuzila, ponevadz by me se srdecnim kolapsem odvazela rychla. On totiz Matthew neni ani tak dokonale krasny, jako spis neuveritelne neuveritelne charismaticky s neskutecnym sexappealem. Obdivuji na nem vse, ale nejvice snad jeho hlas. Jeho hlas ma v sobe takovy naboj, ze vas rozechviva do morku kosti a verim ze v kombinaci s jeho usmevem by kazda z nas sla do kolen a ani by mu to moc dlouho netrvalo. Je proste neskutecny, ten chlap je proste jako sen. Kdybys nahodou mela nejake nove informace o Matthewovi, napis je prosim sem, abychom se i my ostatni mohli pokochat treba i jen zminkou o nem. Diky a pa. *4* *4* *4*
  • Re: Krááááásnýýýýý

    No, to on je *14* ...A jaký je skvělý herec, škoda, že ještě nedostal za některou z jeho rolí Oskara, zasloužil by si to. Zrovna včera jsem viděla na youtube Secret life, sice je to film na dost choulostivé téma a myslím si, že pana MM musela ta role velice lákat, když šel do role pedofila, ale rozhodně ten výkon stál za to...
    Myslím si, že třeba postava pana Darcyho mu nedala zas až takovou možnost rozvinout jeho herecké schopnosti, i když ho zahrál skvěle - jak jinak - ale tady v tom Secret life anebo v In my father´s den, ve Warriors, tam se teda vytáhl. Samozřejmě, nesmím zapomenout na mou oblíbenou Little Dorrit, taky fajn. Lituju, že jsem neviděla Duel Frost/Nixon, to musí být zajímavý film.
    Tak mě teď napadlo, je tu v tomhle fan klubu někdo, kdo ho viděl naživo - třeba v divadle, anebo někdo, kdo má od něho autogram? Já jsem si mu troufla o něj napsat, no snad mi ty fotky podepíše. A jestli jo, tak blaženějšího člověka nenajdete...
  • aeriel77

    Krááááásnýýýýý

    Tenhle muz, to je fakt neco nadherneho... *14* *14* *14*
  • Re: Matthew

    dobre uz to vim..precetla jsem si zivotopis *1* *1*
  • Matthew

    Ahojky neneni nahodou zenaty a nema deti??
  • Pan McFadyen

    Ahojky,
    pana McFadyena jsem poprvé viděla kdysi v tv v Enigmě, nijak zvlášť jsem si ho nevšimla. Dokud...sestra si koupila Pýchu a předsudek a tam jsem mu sedla na lep. O tom, jak fantastický je herec mě přesvědčil v In my father´s den, rozesmál v Death at a funeral a ve Warriors mně připomněl mého manžela, když byl mladší. Díky němu si připadám o dobrých 14 let mladší, to mi bylo sladkých patnáct. Bože můj, doufám, že někdy dají v tv Little Dorrit, nemůžu kvůli tomu ani spát..... Je prostě úžasný!!!!
  • Re: Re: Matthew

    Máte pravdu,Matthew je prostě úžasný a dobrý herec.A ty jeho oči *14* *14* ,hnedle bych roztála.A to jiskření *3* .Já bych teda neoddolala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit