Přejít na výpis diskuzí

Matthew MacFadyen

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aeriel77

    Krááááásnýýýýý

    Tenhle muz, to je fakt neco nadherneho... *14* *14* *14*
    • Re: Krááááásnýýýýý

      No, to on je *14* ...A jaký je skvělý herec, škoda, že ještě nedostal za některou z jeho rolí Oskara, zasloužil by si to. Zrovna včera jsem viděla na youtube Secret life, sice je to film na dost choulostivé téma a myslím si, že pana MM musela ta role velice lákat, když šel do role pedofila, ale rozhodně ten výkon stál za to...
      Myslím si, že třeba postava pana Darcyho mu nedala zas až takovou možnost rozvinout jeho herecké schopnosti, i když ho zahrál skvěle - jak jinak - ale tady v tom Secret life anebo v In my father´s den, ve Warriors, tam se teda vytáhl. Samozřejmě, nesmím zapomenout na mou oblíbenou Little Dorrit, taky fajn. Lituju, že jsem neviděla Duel Frost/Nixon, to musí být zajímavý film.
      Tak mě teď napadlo, je tu v tomhle fan klubu někdo, kdo ho viděl naživo - třeba v divadle, anebo někdo, kdo má od něho autogram? Já jsem si mu troufla o něj napsat, no snad mi ty fotky podepíše. A jestli jo, tak blaženějšího člověka nenajdete...
      • Re: Re: Krááááásnýýýýý

        ma tie najkrajšie ruky ake som kedi videla
        nehovoriac otom ostatnom nielen že ma charizmu ma aj dušu ktora zneho priam prekipuje *4*
      • Re: Re: Krááááásnýýýýý

        Ahoj, četla jsem, že hledáš někoho, kdo viděl Matthewa na živo. Mně se to povedlo v létě 2005 (to je peklo, jak to letí). V Royal National Theatre hrál v Jindřichovi IV. Prince Hala a byl famozní, ostatně jako ve všem. Moc mě mrzí, že nemám šanci se dostat na Private Lives, které teď hraje v Londýně. Autogram Ti určitě pošle, kámoška z Německa na něj čekala po představení a podepsal se jí a natočila si s ním i video! *14*
      • aeriel77

        Re: Re: Krááááásnýýýýý

        No kdybych ho videla nazivo,tak bych si to asi moc neuzila, ponevadz by me se srdecnim kolapsem odvazela rychla. On totiz Matthew neni ani tak dokonale krasny, jako spis neuveritelne neuveritelne charismaticky s neskutecnym sexappealem. Obdivuji na nem vse, ale nejvice snad jeho hlas. Jeho hlas ma v sobe takovy naboj, ze vas rozechviva do morku kosti a verim ze v kombinaci s jeho usmevem by kazda z nas sla do kolen a ani by mu to moc dlouho netrvalo. Je proste neskutecny, ten chlap je proste jako sen. Kdybys nahodou mela nejake nove informace o Matthewovi, napis je prosim sem, abychom se i my ostatni mohli pokochat treba i jen zminkou o nem. Diky a pa. *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re: Krááááásnýýýýý

          Ahoj, do puntíku s tebou souhlasím, hlas má opravdu medový. Chtěla jsem se maličko pochlubit, 16.4. mně přišel ten autogram od něho. Dovedete si představit, jak se mně třásly ruce, když jsem tu obálku rozlepovala. Moje rádoby fotky tam nebyly, poslali z té jeho agentury jeho vlastní, tady v té fotogalerii není, ale vypadá tam jako v tom seriálu MI5 - Spooks. Já mu poslala 2 fotky, jedna byla odsud, řekněme, že č. 41 a ještě jednu, která tu není.
          Co se týká novinek kolem Matthewa, nemůžu si vynachválit darcylicious.com, takový neoficiální fanklub, o kterém pan MM určitě moc dobře ví, zdá se mně, že s nimi i trošinku spolupracuje. Doporučuju pro všechny angličtiny zdatné, já v ní plavu, musela jsem na to jít přes překladač google, ale i tak se z toho dá pochopit, co tím chtěl básník říci...
          Letos při udílení cen BAFTA si z pana MacFadyena moderátor i utahoval kvůli těmto stránkám, ovšem Matthew evidentně polkl hořkou slinu a elegantně to přešel. NO, myslím si, že když se někdo dá na hereckou dráhu, musí počítat s publicitou i se závistí méně úspěšných kolegů...Tento výjev je k vidění na youtube.
          Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo oceňuje kvality pana MacFadyena, jak herecké, tak ty osobní a vizuální...
          Zatím se mějte *3*
  • Pan dokonalý

    I já jsem propadla kouzlu pana Darcyho. Knihu jsem četla několikrát a film mi učaroval. A nejvíce pan Matthew *14*, který to zahrál opravdu úžasně. Miluju jeho plaché pohledy a úžasný hlas. Je to opravdu charismatický muž. A navíc se zdá, že je to i milující manžel a otec. Na darcylicious.com jsem se pobavila, nad jeho výroky. Líbí se mi, že si umí dělat legraci sám ze sebe. Pro mne je to opravdový muž a gentleman. Moc ráda bych viděla film In my father's den. Ukázky na youtube mě velmi zaujaly. Ikdyž to bude asi hodně smutný film. Ale Matthew to tam válí!!! A mooc mu to tam sluší *14* *14* . Přeji mu do života hodně štěstí a spoustu krásných filmů, které nám (že dámy) dělají tak dobře u srdce!!!! *3* *3* *3*
  • Matthew

    Je to dost dobrý herec!!! Zatím jsem ho viděla jen v dobrých filmech a taky se mi líbí, že hraje i v divadle. *4* Někdo si myslí, že dobrý herec je jenom ten, kdo vidělává miliony za nějaký "MEGA" film. Není to pravda. *1* *1* *14*
  • mr. darcy

    i když možná neodpovídá nárokům na krásné muže, mě učaroval mnohem víc než kdejaký hezounek... tenhle herec má prostě charisma a absolutně nádherný úsměv (viz scéna s Georgianou *4* ... lepšího pana Darcyho vážně nemohli vybrat *14*
  • Jsem poměrně mladá a člověk v mém věku se na takové příběhy obyčejně nedívá...náctileté děvčata většinou čumí na takové ty slaďáky ze středních škol,nebo na americké horory,kde vzduchem lítá kde co...i já jsem zčásti taková,ale když jsem poprvé viděla ukázky k tomuto filmu,chtěla jsem ho mermomocí vidět..už jen kvůli Keiře,která je má oblíbená herečka..řeknu Vám,můj první dojem byl tak bombastický,že jsem doufala,že ten film nikdy neskončí :D Matthew možná není typ šampona,který to dneska válí u každé druhé a je považovaný za největšího borce...ale on má tak dokonalý projev,jdou z něj vycítit všechny pocity ještě dřív,než je řekne nahlas...a ty jeho oči,charisma...proboha,kdyby tak dokonalých herců bylo víc,hned by byl svět krásnější! :) *14*
  • nový film

    Ahojky, včera jsem viděla film Death at a funeral, kde hraje i Matthew MacFadyen a byl skvělý. Tak jako včera, jsem se už dlouho nezasmála *1* *1* *1*. Doporučuji. *4*
  • maeve

    Matthew

    Myslím, že muži jako je Matthew jsou mnohem lepší, než kdejaký frajer s krásnou tvářičkou, který si hraje na borce a při tom nic neumí. Jeho výkon v Pýše a předsudku byl jednoznačně brilantní. *14*
    • Re: Matthew

      Ale vždyť on právě krásnej je...
      a navíc inteligentně krásnej.
  • je úžasný

    teda holky řeknu vám,právě jsem ten film dokoukala a i když není klasicky krásnej,člověk by se do něho hned zamiloval ,ti herci jsou tak úžasní, jak tak na ni koukal a říkal jí,že ji miluje..no nádhera až mě z toho zabolelo u srdce... *14*
  • maeve

    Hodně štěstí!!!

    Jeho výkon v Pýše a předsudku byl naprosto excelentní. Úplně přesně vystihl postavu pan Darcyho tak, jak jsem si ho představovala.
    Přeju mu hodně štěstí a víc takových filmů, jako Pýcha a předsudek *3*
  • Mr.Darcy

    Viděla jsem ten film pýcha a předsudek a popravdě se mi ten film zalíbil nejen obsazení ale celkové role každé osoby. Ale Mr.Darcy je v tom filmu nádhernej to je myslim beze sporů ale škoda že jen v tom filmu. Ale tam je tedy opravdu okouzlující *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit