Přejít na výpis diskuzí

Matyáš Valenta

OSOBNOST 31.12.2006 
713 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Mazání a rozhraní

    Projela jsem si částečně diskusi (budu ještě pokračovat) a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat, a to včetně vulgarit v nadpisech!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila!
    • Re: Mazání a rozhraní

      Sláva! Ještě by to chtělo možnost oznámit nevhodný příspěvek. Potom by nikdo nemusel projíždět všechny diskuse a stačilo by občas zkontrolovat, co označili jiní. Fungovává to velmi dobře *5* .
      • hudy

        Re: Re: Mazání a rozhraní

        Ahoj, naprosto není problém napsat mi do vzkazu, že někde něco není košér a nemusí to být jen tady, může to být kdekoliv. Jsem správce na všechny osobnosti. Hezký den
        hudy
        • Re: Re: Re: Mazání a rozhraní

          To samozřejmě pro mě není problém a rád to udělám, když něco opravdu nevhodného objevím. Ovšem možnost rychlého a přehledného nahlašování odkazem u každého příspěvku výrazně zvyšuje efektivnost kvůli lidem, již nevědí, kam napsat, nebo se jim prostě nechce (a takových je většina).
          Ovšem hlavně, že závadné příspěvky hledáne a mažete.
  • Tpaslik

    On je prcek. Vybiraji ho protoze muze hat mamladsi, ale je uz starsi. Uvidime, jak bude hrat kdyz bude starsi.
    *3*
    • Re: Tpaslik

      Nauč se psát, než se do někoho pustíš. Bůhví kolik měříš ty, přes monitor se posmívá dost snadno a dělají to slaboši kteří si ve skutečnosti netroufnou a za monitorem se cítí bezpečně. Těšilo mě!
      • Re: Re: Tpaslik

        Vvdyt´ má tak 1,50,udělej pro něj pidikameru.
    • Re: Tpaslik

      az bude starsi, tak bude reziser
  • matyas

    ahoj matyasi ja sem terka strasen se mi libis prosim neposlal by si mi tvoej icq nebo skype jestli mas napis mi prosim an e-mail byla bych mooooc rada pa zdravi Terka
    • Re: matyas

      to je ta terezka janů *1* http://profil.lide.cz/profile.fcgi?auth=&akce=profile&user=Terezka.Janu
      *5*
    • Re: matyas

      Icq ani skype nemám, písnu na mail. Matyáš *4*
  • matyas

    tak jsem to já nebo ne?

    Ahoj lidi, dík,že sem píšete! Ale fakt moc nechápu ty detektivy, který vždycky zjistěj, že to nejsem já (na 100%) a pak zase že to asi možná já budu *1* Jako hra dobrý *1*. S Nikolou si už docela dlouho píšeme, takže ona fakt není já. Na icq už nepřijímám koho neznám, sorry. Kdo mi chce napsat, může na mail maty.va96@seznam.cz. Čus. Matyáš
    • Re: tak jsem to já nebo ne?

      je to dobrej email nechci se te dotknout *14*
  • Narozeniny

    Ahooooooooooooooj Maty k dnešním narozkám ti přeju MOC MOC MOC MOC MOC MOC MOC štěstí,zdraví,lásky,fanynek a fanoušků,peněz,dárků,ať se ti vyplní všechny tvoje sny,ať natočíš dalších 10000000000000000000000000000000 filmů a seriálů,dlouhý život,véééééééééééélko u hereckou budoucnost,kámoše,kámošky,holku tvých snů,ať tě nikdo nikdy neotravuje tak že ti to leze na nervy(to sem asi já co??Když tak se omlouvám),legraci atd.!!!!!!!!!!!!!!! Takže prostě si užij svoje narozky a život plný radosti!!!!!! *4* *4* *14* *1* *14* *4* *3* *14* *5* *1*

    PS:Napiš mi PROSÍM co si dostal na mail a stav se PROSÍM na icq!! *3*

    Měj se supéééééééééééééééér!!!!!!!! *4* *3* *3*
    • Re: Narozeniny

      Jo a ještě ti vlastně přeju ať máš hodně dobrý známky ve škole!!!!!!!Sem na to úplně zapoměla *4* Tak ahoj hvězdo a užij si to!!!!*3* *4* *3*
  • :)

    Hey Maty ty jsi fgt týpek=o) šíleně tě obdivuju:) i když se snažím stát herečkou tak asi nějak nemám štěstí mno nevadí přeju hodně uspěchu jen tak dál:)
    • matyas

      Re: :)

      Dííky!! Hele snaž se, třeba to vyjde *3*
      • Re: Re: :)

        maty odpovis mi prosim uz nekdy jeste smi nekdy neodpovel *9*
        • Re: Re: Re: :)

          a ja bych se te chtela zeptat jestli tenhle imail je tvuj.va96@seznam.cz.
      • Re: Re: :)

        matyasi dal bis mi prosim tvuj email moccccccccccccccccccccc prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím *15* *14* *14* *14*
      • Re: Re: :)

        matyasi dal bis mi prosim moc moc moc moc moc moc moc prosim e mail moccccccc prosim *14*
      • Re: Re: :)

        ahoj dáte mi někdo prosím na matyáše e-mail? díky
  • Nevím

    Tohle je mladej Valenta,ale úplně úžasný není,to že hrál v pár rolech to není důkaz supermanství. Až bude starší ne ještě kluk tak se mu bude dařit, ale je to obyčejnej kluk jako každý jiný až nato že hraje matesa v ulici, matyáši až budeš starší tak se určo proslavíš pokud s tím nesekneš, ale teď jsou to takové dětské role,sice neříkám že hraješ špatně ale není to super mega dobrý je to na tvůj věk akorát ale nepovažovala bych to hercem spíš dospívajícím nejisto určitým hercem, nezlobte se ale když to vemete ze světa dospělých herců tak je určitě rozdíl mezi ním a například Helenou Růžičkovou *1*
  • Ahoj Maty :-)

    Chtěla bych tě pozdravit a ocenit tvojí práci pro nás všechny. Jen ty a Bětka Oborníková (moje velká kámoška) jste mne svým smíchem dokázali pořádně rozesmát a pobavit. Bětka v pořadu Jsi chytřejší než páťák svým nejedným výbuchem smíchu a ty opravdu upřímným a okouzlujícím smíchem v Mr.GS :-) Tvoje podání Františka v Ulici je taky bezva. Prostě fandím ti :-) Přeju moc úspěchů a štěstí v životě a taky spoustu lásky. Pa. Petra Ziková *3*
    PS: Kdyby ses nudil, což asi nehrozí, přijď se podívat na náš internetový občasník Wypíchni si Woko, který s Bětkou a několika dalšíma kámoškama spravujeme. Hele, jednoho kluka by jsme braly do redakce :-D adresa zde: http://WypichniSiWoko.sblog.cz
    (Doufám teda, že se Bětky nebojíš jako Pepa Navrátil :-D )
    • Re: Ahoj Maty :-)

      Ty brďo, Pepa se někoho bojí jo??? *1* Tak to se ho musím zeptat *15* . Na stránku se kouknu, ale fakt se nenudím. Jo a díííííííííky.
      MATYÁŠ *4*
      • Re: Re: Ahoj Maty :-)

        Ahoj Maty *4* Tak co ten Pepa? Přiznal se ti? Myslím jako že se bojí Bětky? On se se mnou neba, asi že sem ti to práskla *1* Měj se moc fajn a bacha na holky, jsme pěkný potvory *1* *1* *1* Papa *4*
      • Re: Re: Ahoj Maty :-)

        Moc děkuju za odpověď a návštěvu našeho občasníku. Kdybys pro nás chtěl udělat nekomerční rozhovor, nebudeme proti :-) Svou návštěvou jsi nám udělal vellkou radost a děkujeme za pochvalu. Ahoj :-) Petra *3*
  • Ahoj! V Rafťácích se mi hrálo super, akorát byla dost zima *9* . Matyáš
    • Re: matyaši

      ahoj mě by zajimalo jak si začal byt hercem *15* *1*
    • Re:

      Ahoj hrál jsi skvěle.Moc se mi to líbí.
  • Matyas

    Ahoj matyasi pls nemoh by sis udelat skype nebo icq byla bych moc rada kdyby si si ho udelal mam te moc rada a sem tvoej nej. faninka a chtela bych s tebou chodit to yb asi neslo co psl napis mi zpatky *3* *14* *14* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit