Přejít na výpis diskuzí

Max George

OSOBNOST 28.2.2012 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Týjo ta fotka :O *14* já ho zbožňuju <33 (ale má blbý datum narození :D)
  • On sa narodil 6.9 :-D :-D :-D
  • Ty kráso, kolik vám je??? *1*
    To je čurina si tu počíst. Až z toho vyrostete tak se vám uleví *15*
  • Timys
    Já poslouchám 1D, ale taky si někdy poslechnu TW, je mi jedno co proti sobě mají ty skupiny. Já jsem vlastně ani nevěděla co proti sobě mají, ale i tak jsem se nedala odradit. Měli bysmé my vést náš život a ne nějací kluci. Můj názor........Hate Me! :DDDDD
    • Honestly ??:) Hate You ;) ..
      • Timys
        Jo, je mi jedno jestli se ty dvě skupiny nenávidějí oni můj názor nezmění. Klidně mě nenáviďte za můj názor, to jsou dnešní děti :)
  • misa789
    jiste... !! kravo
    • misa789
      tohle bylo na jednu kravu KAJKU !!!!
  • misa789
    Všechno nejlepšíí miláááčku-maxííííííčku můůůj :********* miluju těěě !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • trapný .. jako mužeš ho mít ráda vše v pohode jednom chci rict že maxa zrejme nikdy nestretneš .. je to malá šance .. a že s tebou premluví vubec ješte menší .. myslím že mu je uplne jedno jestli mu popraješ vše nej .. i když u eho každy fanynka dobrá že jo?
  • Happy B-Day Maxxie *14* *14*
    I love you. *14*
  • max123verca
    všechno nej MAXI <3
    • proč mu tu prajete všechno nej ? ... on si to nepročte .. ste trošku mimo ne ? .. pojte do mne ;33
  • Si imbecilni blbec uz na pohled a pisnicky se mi taky nelibi THE WANTED mate na pravo zit ale vy ho mrhate a za tim co tady ted pisi si budu stat *3* tak si piste co chcete dotoho
    • máš pravdu je to blbec...
      • asi tak vačšeho kkta som nevidela:D .. namyslenec jeden:D ..
      • misa789
        vy ste blbci ....co vam vadi???? 1D jsou čuráááci !!!!
        • No určite !!!!!! Ti tw su luzri
          • dekujem za tvou podporu a vrele s tebou suhlasime .. určite mluvim i za mou novou kámošku
            • já taky! prosim te! ja tam byla i adminkou ale tedkom už nejsem nestiham kuli škole a tak vždyť to znáš .. kolik ti je?
            • ... novou kámošku .. to zní moc dobre ;)) .. nekdy bychom se mohli zkontaktovať .. jek seš na facebooku ? .. skontaktuj mne na stránke hate the wanted .. som tam čestnoui členkou;)) .. taky souhlas
          • Taky si to myslíím !!! ... jedinej sympaťák ej tady Siva kaneswaren alebo jak to má .. myslím že ten je proste správnej hoch :))
        • 1D jsou hodní kluci .. Max je dost namyslenej nemyslíš ? .. čtela som jak o sebe vykláda jak je dobrej v posteli .. a teťkom ho jedna holka vysmála že sa má čo ješte učiť .. vraj bola hodne nespokojná .. víš príde mi trápne ked o sebe neičo také povie .. dokonca spal s mámou 3 detí .. když mu bylo 16 ... Fuck him !! ..:33
          • já citím že tohle bdue na celej život .. tiež ?? .. jsem hodne ráda že sme sa takto našli .. accidentally .. ;33 .. Myslím že Max má naiku hard party .. zase ho bude pár holiek ohovárať že je enschopnej .. oh guys ... ;DD
            • nebo nathan ješte jednou udela dobrou party hard se svou panenkou:D :.. jako to ma ve zvyku .. nech maxíka na pokoji .. chudak se precenuje ... až moc .. vždyť ať je v tom svém ..
          • no jo a neni ani dobry je to proste jenom nejaky namysleny zajic že jo? ja ho tak nenavidim .. neni hezky ani v ničem dobry - jo nekterym se libi jak spíva ale no ... a rika jaky je dobry a nevim co same kraviny no ne?
            • jo jako i kdybychom si nerozumneli v jinych oblastech stale muzem ohovarat maxa i sivu ... a voblékni se do siví;):D jako cejtím ze budeme kamosky
            • jo to teda jo .. Siva a Max .. patrí k sobe ;)) ... tým jsem si dozajista jistá ..:D .. seš mi mocinko sympatická !! ... mneli bychom se nekdy stertnout a trebars jen tak poklábosit a poohovárať klukov a tak víš ..
            • to tedy jo .. a nejem jemu .. i jeho kámošovi ze skuppiny .. Siva Kaneswaarovi nebo jak se jmenuje .. jako o to je za meno že jo? ty krávo vždyť já ho neumím ani vyslovit .. jako siva aspon neni namyslenej .. tda nevim ale určite neni tak moc jako max ze jo? Siva a max by byla tedy dobra dvojka .. meli by bejt nejaky dou nebo neco ..
            • presne .. uplne seš to trafila .. Trafajdo :33 .. Max by sa mal oholiť na jeho gebuli .. je tam dosť zarastenej .. nič v zlom :DD .. ale leze mi an nervy jak si ymslí že všechno dokázal a tak vždyť to znáš .. ja jsem max a umím vše vše jsem videl a takk ... ty jo .. jemu by bolo treba sať za porádnou vyučenou ..
  • OMG, já jsem directioner a mám ráda i TW, ale co tady někteří "directionerové" píšou... *9* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit