Přejít na výpis diskuzí

Max George

OSOBNOST 28.2.2012 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadněte Directioners..! Jestli neumíte číst, tak tohle je THE WANTED.. My ty taky ty vaše teplouše nemáme rádi, ale nejsme takový blbky, aby jsme váš "obtěžovaly" a psaly jim, jak jsou blbý! Dejte si voraz.. Kam se hrabou 1D na The Wanted.?! Jste trapný! THE WANTED FOREVER! ♥
    • Nechci ti nic rikat,ale jo zacali ste si na strankach 1D tak mlc jo?
    • vendajula
      Souhlasím THE WANTED 4ever. Ty teplí debilové nestojí za řeč takže si dávejte bacha. Max je můj nejoblíbenější člen a když jsem si přečetla to co sem napsala ta k***a KAJKA napsala tak jsem se málem zhroutila! *10* *10* *10* *10* *10*
  • Jo holky,co ste TW fanmily a nesnášíte 1D,Max z Tw napsal na Twitter,že se mu líbí klip od 1D BEST SONG EVER ,a že Liam a Harry jsou skvělí baviči :P (jsem directioner) *1* *1* *1*
  • je to kre**n a hlavne gay http://disneychannel-news.free-life.cz/2013/08/21/tvrda-rana-pro-maxe-geroge-z-the-wanted-directioners-radujte-se-mate-zbran/ precte te si to a potom zkuste urazet 1D a to si vas vychutnam, kdyz ste stejny pi** jako the wanted tak to potom jo *8* *8*
    • max123verca
      a co jako pipky ??? nějaká vyjeb..á kun.atoto říká o maxíkovy ať jde do pr.e.e!!!!! a vy taky :*** TWFANMILY FOREVER !!!!! taky se do vás necpu že HARRY ten teplouš byl načapán s gayem -_- !!! Harry je teplouš největší,miluje Louise :*
      • a jak si prosím tě přišla na to že Harrysek má něco s Louikem, a jak víš to že ho načapali s gayem tys ho snad načapala ? ne tak drž hubu
    • Ty si skvělá,tak ted už vím jak urážet :DDD IDIOTY HNUSNÝ !!!!!!
  • pokud o tomhle rikate,ze je sexy,tak ste asi nikdy nevidely jineho kluka,jak to tak vidim!!!!
    • vendajula
      vy s***ě co sem lezete když se vám Maxííík nelíbí fakt krávy
      • toho snad máme urážet na jiném profilu,tak to fakt jako ne *16* *16* *16*
        • hezky *1* jo no toho máme jít urážet na stranky 1D nebo Demi Lovato ?
          si dobra Kajko *3*
    • vendajula
      ty radši jenom 1D co ty k***o ty buzny nestojí za nic!!!
      • Asi stojí když i jejich holky mají na TWITTERU víc followerů než ti vaši THE WANTED OO.oo STĚĚĚĚĚĚĚR :P *16*
        • hezkej stěr :D miluju 1D *14* *14* *14* *14*
  • Fujka!..:DD
    • lucka.soukolikova
      si děláš srandu ne on je uplně boží *14*
  • Je to vážně SEXY muž kdybych ho jednou potkala tak nevím co bych dělala
    • prosím tě nedělej, no kdyby si ho potkala tak by ses otočila možná na něj ukázala fakáče a šla dál
  • WOW! on je tak sexy, chtěla bych ho někde potkat, i kdyby to bylo na ulici.
  • vendajula
    nevím proč má Max ve vztahech Lyndsey Lohan když spolu nechodí. na jedné stránce bylo že to bylo jenom o líbačku.
    • ahs3
      taky to nechápu- a kdo to sem dal?
  • Max je nejlepšííí *14* *14* *14* *14* *14*
  • JOOJOO111
    myslím že Max fajn kluk *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit