Přejít na výpis diskuzí

Max George

OSOBNOST 28.2.2012 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Týjo ta fotka :O *14* já ho zbožňuju <33 (ale má blbý datum narození :D)
  • On sa narodil 6.9 :-D :-D :-D
  • Timys
    Jo, je mi jedno jestli se ty dvě skupiny nenávidějí oni můj názor nezmění. Klidně mě nenáviďte za můj názor, to jsou dnešní děti :)
  • a co jako ? *6*
  • prosím tě nedělej, no kdyby si ho potkala tak by ses otočila možná na něj ukázala fakáče a šla dál
  • hezky *1* jo no toho máme jít urážet na stranky 1D nebo Demi Lovato ?
    si dobra Kajko *3*
  • hezkej stěr :D miluju 1D *14* *14* *14* *14*
  • a jak si prosím tě přišla na to že Harrysek má něco s Louikem, a jak víš to že ho načapali s gayem tys ho snad načapala ? ne tak drž hubu
  • Ty kráso, kolik vám je??? *1*
    To je čurina si tu počíst. Až z toho vyrostete tak se vám uleví *15*
  • Nechci ti nic rikat,ale jo zacali ste si na strankach 1D tak mlc jo?
  • já taky! prosim te! ja tam byla i adminkou ale tedkom už nejsem nestiham kuli škole a tak vždyť to znáš .. kolik ti je?
  • trapný .. jako mužeš ho mít ráda vše v pohode jednom chci rict že maxa zrejme nikdy nestretneš .. je to malá šance .. a že s tebou premluví vubec ješte menší .. myslím že mu je uplne jedno jestli mu popraješ vše nej .. i když u eho každy fanynka dobrá že jo?
  • ... novou kámošku .. to zní moc dobre ;)) .. nekdy bychom se mohli zkontaktovať .. jek seš na facebooku ? .. skontaktuj mne na stránke hate the wanted .. som tam čestnoui členkou;)) .. taky souhlas
  • dekujem za tvou podporu a vrele s tebou suhlasime .. určite mluvim i za mou novou kámošku
  • nebo nathan ješte jednou udela dobrou party hard se svou panenkou:D :.. jako to ma ve zvyku .. nech maxíka na pokoji .. chudak se precenuje ... až moc .. vždyť ať je v tom svém ..
  • Taky si to myslíím !!! ... jedinej sympaťák ej tady Siva kaneswaren alebo jak to má .. myslím že ten je proste správnej hoch :))
  • No určite !!!!!! Ti tw su luzri
  • já citím že tohle bdue na celej život .. tiež ?? .. jsem hodne ráda že sme sa takto našli .. accidentally .. ;33 .. Myslím že Max má naiku hard party .. zase ho bude pár holiek ohovárať že je enschopnej .. oh guys ... ;DD
  • jo jako i kdybychom si nerozumneli v jinych oblastech stale muzem ohovarat maxa i sivu ... a voblékni se do siví;):D jako cejtím ze budeme kamosky
  • jo to teda jo .. Siva a Max .. patrí k sobe ;)) ... tým jsem si dozajista jistá ..:D .. seš mi mocinko sympatická !! ... mneli bychom se nekdy stertnout a trebars jen tak poklábosit a poohovárať klukov a tak víš ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit