Přejít na výpis diskuzí

Max George

OSOBNOST 28.2.2012 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Honestly ??:) Hate You ;) ..
  • Timys
    Já poslouchám 1D, ale taky si někdy poslechnu TW, je mi jedno co proti sobě mají ty skupiny. Já jsem vlastně ani nevěděla co proti sobě mají, ale i tak jsem se nedala odradit. Měli bysmé my vést náš život a ne nějací kluci. Můj názor........Hate Me! :DDDDD
  • to tedy jo .. a nejem jemu .. i jeho kámošovi ze skuppiny .. Siva Kaneswaarovi nebo jak se jmenuje .. jako o to je za meno že jo? ty krávo vždyť já ho neumím ani vyslovit .. jako siva aspon neni namyslenej .. tda nevim ale určite neni tak moc jako max ze jo? Siva a max by byla tedy dobra dvojka .. meli by bejt nejaky dou nebo neco ..
  • presne .. uplne seš to trafila .. Trafajdo :33 .. Max by sa mal oholiť na jeho gebuli .. je tam dosť zarastenej .. nič v zlom :DD .. ale leze mi an nervy jak si ymslí že všechno dokázal a tak vždyť to znáš .. ja jsem max a umím vše vše jsem videl a takk ... ty jo .. jemu by bolo treba sať za porádnou vyučenou ..
  • no jo a neni ani dobry je to proste jenom nejaky namysleny zajic že jo? ja ho tak nenavidim .. neni hezky ani v ničem dobry - jo nekterym se libi jak spíva ale no ... a rika jaky je dobry a nevim co same kraviny no ne?
  • proč mu tu prajete všechno nej ? ... on si to nepročte .. ste trošku mimo ne ? .. pojte do mne ;33
  • 1D jsou hodní kluci .. Max je dost namyslenej nemyslíš ? .. čtela som jak o sebe vykláda jak je dobrej v posteli .. a teťkom ho jedna holka vysmála že sa má čo ješte učiť .. vraj bola hodne nespokojná .. víš príde mi trápne ked o sebe neičo také povie .. dokonca spal s mámou 3 detí .. když mu bylo 16 ... Fuck him !! ..:33
  • misa789
    tohle bylo na jednu kravu KAJKU !!!!
  • misa789
    jiste... !! kravo
  • asi tak vačšeho kkta som nevidela:D .. namyslenec jeden:D ..
  • misa789
    vy ste blbci ....co vam vadi???? 1D jsou čuráááci !!!!
  • misa789
    Všechno nejlepšíí miláááčku-maxííííííčku můůůj :********* miluju těěě !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Happy B-Day Maxxie *14* *14*
    I love you. *14*
  • máš pravdu je to blbec...
  • max123verca
    všechno nej MAXI <3
  • max123verca
    a co jako pipky ??? nějaká vyjeb..á kun.atoto říká o maxíkovy ať jde do pr.e.e!!!!! a vy taky :*** TWFANMILY FOREVER !!!!! taky se do vás necpu že HARRY ten teplouš byl načapán s gayem -_- !!! Harry je teplouš největší,miluje Louise :*
  • Si imbecilni blbec uz na pohled a pisnicky se mi taky nelibi THE WANTED mate na pravo zit ale vy ho mrhate a za tim co tady ted pisi si budu stat *3* tak si piste co chcete dotoho
  • OMG, já jsem directioner a mám ráda i TW, ale co tady někteří "directionerové" píšou... *9* *10*
  • vendajula
    Souhlasím THE WANTED 4ever. Ty teplí debilové nestojí za řeč takže si dávejte bacha. Max je můj nejoblíbenější člen a když jsem si přečetla to co sem napsala ta k***a KAJKA napsala tak jsem se málem zhroutila! *10* *10* *10* *10* *10*
  • Vypadněte Directioners..! Jestli neumíte číst, tak tohle je THE WANTED.. My ty taky ty vaše teplouše nemáme rádi, ale nejsme takový blbky, aby jsme váš "obtěžovaly" a psaly jim, jak jsou blbý! Dejte si voraz.. Kam se hrabou 1D na The Wanted.?! Jste trapný! THE WANTED FOREVER! ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit