Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lamerienda

    Re: megan fox

    A co je na tom ? Ty snad nejsi nikomu podobná, a jestliže ano, tak snad toho dotyčného napodobuješ ?
  • anka6959

    megan fox

    no v bravíčku tam byl článek o tom že ji právě napodobuje no nevim co si mam o tom myslet ale v některých věcech si sou docela podobné
  • lamerienda

    Re: Re: megan fox

    Tak třeba mámina kámoška je taky modrooká brunetka a v šestnácti už měla tři tetování a to ještě Angelina chodila na základku, takže nechápu lidi, co si myslí, že Angelina zavedla nějaký TREND a ten se snaží lidi napodobovat, když to tu už bylo dávno!
  • angel15

    Re: megan fox

    no podle mě ji nenapodobuje:)...angelina začinala dost v posteli co se jedna o film,takže v tom nenapodobuje:)...nešpuli rty...nenašla si toho nej chalap holiwodu,tak nevim v čem napodobuje:D
  • anka6959

    megan fox

    kde ste slyšeli že má plastiky co já bych zato dala kdybych vypadala jako ona je fááááááákt nádherná ale nemusela by napodobovovat angelinu jolie originál je originál je to fakt kus ženský a jestli má plastiky tak je to její věc každej v Hollywoodu chodí na plastiky *7* *4*
  • v.judy

    Re: Re: asi tak

    No tak takhle, určitě není nejkrásnější na světe a máte pravdu je spoustu holek, který jsou hezčí...Jenže herectví není jenom o kráse, ale taky o tom, co umí a to je dost důležitý....a když umí dobře hrát a ještě k tomu je krásná, tak není, co řešit...a k věci, že je blbá, že si něco přečteš v časopise neznamená, že je blbá a asi bude těžko blbá, když má vysokou školu, to je pro mě daleko větší důkaz než to, co píšou v časáku...
  • lamerienda

    Re: hmm

    Má opravdu krásný rty !!! A je jedno jestli je má uměle vyplněný, já bych třeba ani na to neměla odvahu ! Závist !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: Re: kráva (TY SES)

    a ty se konečně odpoutej od meganiných fotek a možná pochopíš o čem ten svět je. Že jsou tady mnohem hezčí holky než tahle hloupá, nevzdělaná a obyčejná kráva, která umí mluvit akorát o tom jakou polohu má nejradši *7*
  • angel15

    hmm

    ja nevim ,že máte furt zapotřebi ji nadávat a říkát že neni krásná...každej má jinej idol a jinej typ na krásu....prostě je to jen holka co se snaži vidělat kde se dá a mě se libi...když se vám líbi jina děte tam a pište,že ji žerete,ale neodzuzujte jiny,když je ani osobně neznáte sakra *3*
  • Re: asi tak

    přesně a taky nemaj zapotřebí takovejch plastik jak ona...no prostě nic moc..spousta holek hezčích než ona... *9*
  • asi tak

    Megan je bezpochybu krásná ženská,ale myslím si,že je na světě spousta holek,který by vypadali ještě líp jak ona, kdyby měly peníze na takovejhle šatník a vlasy a make-up udělané od profesionálů
  • Re: Re: Re: Re: Re: JB

    Zato ty budes krasavice velika,co *1*
  • Re: JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

    až bude drahý megan stejně jako angelině tak jsem zvědavá jak bude děvenka vypadat..pokud ji ovšem někdo dřív nezastřelí za blbost..
  • angel15

    Re: Re: Re: Re: JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

    jj asi jo,ale mě stejnak nesedi...hlavně moc špuly pusu a má moc postelovych scen:D...
  • lamerienda

    Re: Re: Re: JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

    Na asi těch pár sekund, než se rozpadne *1* Ale to není k Angelině, ta ojetina ještě dlouho nebude, ikdyž uznávám, že v Megan je víc šťávy, ale to bude tím věkovým rozdílém.
  • angel15

    Re: Re: JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

    i ojetina dokáže vytáhnout 250:D
  • v.judy

    Re: JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

    To je čistě tvůj názor, to si zapomněl připsat *3*
  • lamerienda

    JE TISÍCKRÁT LEPŠÍ NEŽ ANGELINA A ANI JÍ NENÍ PODOBNÁ

    To jako že jí trumfne odbarvená utahaná anorektička Angelina? Tak před deseti lety, když byla krátkovlasý vamp, tak jo. Dneska? Děkuju, ale ojetý mercedes mi nebere
  • angel15

    Re: Re: Re: Re: tak už to vim

    a kdy s tim příde ke mě?:D
  • v.judy

    Re: Re: Re: tak už to vim

    *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit