Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lamerienda

    Re: Re: Re: tak už to vim

    No on je to vlastně takový druh charity, který Megan přináší *1*
  • angel15

    Re: Re: tak už to vim

    no tak to jsem nasrany:D..vubec mě neni sympatickej..vypada jak trantelin:)
  • v.judy

    Re: tak už to vim

    jj, s tim chodí *3*
  • angel15

    tak už to vim

    hele tak ona chodi s tim hercem,jak hrál v beverli hils nebo jak se menuje ten serial bejvalej....:)
  • kunna

    Megan

    Megan je krásná žena ale všechny baby stárnou ale abych pravdu řekl tak Angelina je jako víno čím dál tím krásnější!
  • Re: Re: Re: megan vs angelina

    naprosto přesně *4*
  • angel15

    Re: Re: Re: nnnnnn

    souhlas!
  • hellbender

    Re: Re: nnnnnn

    Máš pravdu, nicméně vše ostatní platí.
  • v.judy

    Re: Re: nnnnnn

    Přesně *3*
  • v.judy

    Re: Re: ......

    *1* *15*
  • Re: nnnnnn

    mas mylny informace,to ze meg ma byt nova lara,byla jen fama a byla davno vyvracena
  • hellbender

    Re: nnnnnn

    Proč nechtějí Angelinu v další Laře Croft? Protože Angelina už je na tuto roli stará, navíc se chystaný film má dějově odehrávat před 1. filmem, tak že mladší herečka je prostě nutná. A proč chtějí obsadit právě Megan? Pokud jste hráli hru (o tom jaké byly filmy oproti hře propadáky raději řešit nebudu) tak ze současných hereček je jí nejvíce podobná právě Megan.

    K té věčné hádce co se týče kopírování se vyjadřovat nebudu. Každý rozumný člověk ví, že je to jen výmysl bulváru, který se v podobných věcech vyžívá.
  • Re: nnnnnn

    já jí taky nemám ráda!! je děsná .... !!fuj!!! moje řeč !!:)
  • mylove

    nnnnnn

    Nemám Megan ráda .....stačí no a když jí teda nekopíruje tak proč jí zrovna jí obsadí do Lary .... na Angie nemá její Výměna byla perfekt. A omlouvám se všem fanouškům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • angel15

    Re: Re: megan vs angelina

    přesně *3*
  • angel15

    Re: ......

    jak uměla?vždyt nemá žádnou plastiku ne:D....a zbalit chce tak jenom mě..jen o tom ještě neví:D
  • nevim

    je hustá *9*
  • ......

    fuj Megan Fox nemam jí ráda,je děsně umělá *5* a přijde mi že chce zbalit Roba Pattinsona!! bóže jen to ne !!!! *9* *9* *9* *9*
  • v.judy

    Re: megan vs angelina

    To je přesný *3*
  • megan vs angelina

    nemyslim si,ze megan angelinu kopiruje..proste jen vyrkla,ze ji ma rada a protoze ma taky tmavy vlasy a "par" tetovani,vsichni ji hned srovnavaji a kritizuji.Kazda je jina,obe fakt krasne-angelinina krasa podle me vychazi zevnitr,z toho jaka ja,a megan je proste kocka,to nejde poprit,ikdyz ji nekdo nemusi mit rad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit