Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angel15

    chodi s někym?

    s kym vubec chodi?
  • _fans_niki_

    Re: JE MI UKRADENÁ

    přesně tak...
  • angel15

    Re: Jako...

    mě to je upřímě jedno s oběma bych šel na drink:D.....
  • ms.amazing

    Jako...

    Hezká je jo,ale teda nepřipadá mi tak pěkná jak z ní dělaj..Četla jsem komentáře a musim taky říct že Angelina je mnohem hezčí než tahle..
  • lamerienda

    Re: rozdíl

    Mně se ale líbí víc Megan, ikdyž zhodnotím Angelininy fotky z mládí. Mám Angelinu ráda, je nádherná, ale Megan se mi zdá prostě hezčí.
  • megan

    jak tam je s tim pejskem...vubec bych nepoznala ze je to ona =D
  • _fans_niki_

    rozdíl

    vy ste všichni jak zmatení nebo co...píšete jaká je Megan kočka...dobře to bych brala,ale blbosti typu jak bylo v Bravu, že je Megan hezčí než Angelina Jolie??tak to je ta největší kravina co sem slyšela..šak taky megan je 23 nebo kolik a Angelině 35..a to je teda dost velký rozdíl tak se podívejte i na ty roky a jak vypadá Angelina tedkom...takže nemůžete srovnávat někoho s někým když jeden je o 12 let starší...
  • v.e.r.k.a

    Re: Nechápu

    naprosto s tebou souhlasim *1*
  • kikines

    tv

    Četli jste si tv program tv max co říkala v rozhovoru ? je to ubohý *9*
  • wanted

    je nej

    je to nej baba co sem videl *1*
  • dianna114

    Re: Upřímně

    Právě jsi je srovnala
  • dianna114

    Re: Nechápu

    Megan-100% hezčí než Angelina? *1* dobrej vtip
  • je super

    je opravdu skvělá .. hele ona se taky narodila v tenesse jako Miley Cyrus ... je to opravdu sexy holkaaa *3*
  • missmartinqa

    ona

    ona je fakt krásná ....a v transformerech...supeer
  • antiks

    JE MI UKRADENÁ

    TAK HELE TAKHLE HOLKA JE MI UPLNĚ UKRADENÁ ALE ŘEKNU VÁM JEN JEDNO AT SE NESNAŽÍ NAPODOBOVAT ANGELINU JOLIE-NEMÁ NE NÍ!!!!!!!!ANGLELINA JE FORMÁT A NA SVĚTĚ NIKDY NEBUDOU DVĚ STEJNÉ OSOBY NA NĚKTERÝCH FOTKÁCH VYPADÁ DOBŘE ALE RÁDA JÍ NEMÁM ALE AT NECHÁ JOLIIE NA POKOJI
  • luida

    Re: Nechápu

    Angelina ji nenávidí kvůli Laře Croft, že jí prej čmajzla roli! Copak si Angelina myslí, že bude až do smrti hrát dvacítky????
  • nb

    Ona je nejlepší *14* moc kočka je ona.
  • nikyna

    mlada

    tak sem sem hodila fotky z mladí tak co?
  • Nechápu

    Nevim jak můžete soudit člověka kterej žije za Atlantikem a v životě ste se s nim nesetkali...navíc myslim že nemá zapotřebí kopírovat Angelinu Jolie jelikož je 100% hezčí než ona....A Když jsem jí viděl ve Transformers 2 v tý scéně s motorkou.....páni *1*
  • nikyna

    Re: Re: ihohjhvhj

    co prosim to bylo na mě? trochu vrchol ne? tys asi milej zlatej nepochopil můj přispěvek já megan fandim a svym prispevkem sem chtela vyjadrit ke zde jinemu prispevku o vyzazistech ale to ty hlupaku nemůžeš chápat o tvý inteligenci mam sve mínění zvlást kdyz mi vyhrozujes smrtí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit