Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • leila00

    malá Megan

    Já znám hlavně megan-fox.net.. a myslim, že tam je toho o ní nejvíc. Jsou tam i fotky, když byla mladá.

    http://megan-fox.net/gal lery/thumbnails.php?album=225
  • Re: je teda kočka ale...

    Ja si mislim ze ji to nejvic slusi ve spodnim pradle *1* *1* *1*
  • jiskrik

    Megan jako malá

    ahoj,taky by mě zajímaly ty fotky jak byla teenager..neznáte nějaké stranky nebo nemáte fotky?....každopadně Megan je zťelesněná bohyně krásy a at si každý říká co chce!!! *14*
  • jako malá

    nevite kde jsou nejaky fotky kde je megan jako díte myslim spis jako teenager...tak 14-15?zajimalo by me jak vypadala jako dite =D........jinak taky proc ji nadavate?kdyz ji nemate radi tak sem nechodte....
  • lamerienda

    Re: Re: Re: JE TO NESMYSL

    Furt je nosit nemůže, byly by fotky, jako třeba s doopravdy hnědookou Paris Hilton.
    Megan byla hezká i před plastikama, mám její fotky ze střední a je to mezi ostatníma holkama KOČKA !!! Tak už se s tím smiř *1*
  • lamerienda

    Re: megan

    Musíš mít základ-pěknou tvář, já když si dám makeup a upravím se, tak stejně nevypadám krásná nebo sexy jako ona, ale naprosto obyčejně.
  • lamerienda

    Re: Re: OMG

    Může, ale psát příspěvky typu "JE TO OŠKLIVÁ NICKA" je trapné, protože to stejně nepíše nikdo dokonale nádherný nebo úspěšný. Takoví lidi sem nechodí...
  • lamerienda

    Re: Re: Megan???

    Bože, ale vždyt ona jí nic nepřebrala, jen přijala nabídku, kterou jí nabídli tvůrci filmu !!!!!
  • megan

    megan je pěkná...kdo by nebyl být v péči těch nejlepších vizážistů a kadeřníků
  • dianna114

    Re: Re: JE TO NESMYSL

    Hmm..jen k tý barvě očí,barevné kontaktní čočky ti nic neříkají?? *1*
  • dianna114

    Re: je

    bad *1*
  • dianna114

    Re: OMG

    Přesně tuhle frázi nesnáším. To proti ní nikdo nemůže nic mít jen proto,že neni tak slavnej jako ona?! *16*
  • dianna114

    Re: Megan???

    Nemyslím si,že jí napodobuje,ale štve mě,že jí přebrala roli v Laře Croft a místo skvělé Angeliny jí bude hrát tahle ...!!! *16* Jo,chápu,že filmaři chtěli někoho,kdo je mladší než Angelina,když ten film má zobrazovat mládí Lary,ale rozhodně si myslím,že Angelina je i ve 34 hezčí než 23letá Megan *1*
  • leila00

    OMG

    Ježiši to, že je Angelině podobná neznamená, že jí napodobuje. A i kdyby tak vám je do toho kulový xD Ale do nicek si jí nadávej až něco dokážeš!
  • lamerienda

    Re: Megan???

    Proč furt omýláte jak Megan napodobuje Andželínu ? Vždyt jí vůbec není podobná, jen má to tetování a je bruneta, to je vše ! A navíc mně se Megan líbí, at má plastiky nebo ne, pořád působí přirozeněji než Ang. !!!
  • Megan???

    Mega Fox nemusím už jenom z toho důvodu že napodobuje Angelinu Jolie dělá ze sebe něco na co nemá. Doufám že je to jedna z těch kravek co rychle zmizí stejně jako se vynořily!!!! Nechápu jak se vůbec může s Angii srovnávat taková nicka... *8* *16* *5* *9* *9* A zas tak pěkná není takových po světě běhá a i bez plastik... *9* *13*
  • kikines

    je

    good *1*
  • Megan

    Hezka,moc hezka powedena prace plast.chirurgu.Krom plastik by mohla ubrat i na napodobowaní Jolie.Wsichni wíme,ze se Jolie nikdo newyrowna.Ikdyz jak koukam, ne asi wsem. *5*
  • leila00

    Re: Re: OMG

    V tom odkazu odstraňtě mezery, které tam jsou aby byl funkční.
  • leila00

    Re: OMG

    http://megan-fox.net/gallery/index. php?cat=10
    Paparazzi fotky na kterých je bez make-upu a neupravené fotografy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit