Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lamerienda

    Re: Upřímně

    Souhlas ! Mně se třeba Angelina vůbec nelíbí, ale nikomu to taky necpu, vím, že má dost fanoušků, co ji obdivují, ale já bych se za takovou ani neotočil, strašně mi připomíná žábu. Zato Megan je prostě lištička, kráska s pohledem šelmy, je to kus a konec řečí ! Navíc je mladší než já a to Angelina ne, ale to jen tak mimo.
  • Upřímně

    Upřímně - já bejt chlap, tak toužím po tom, aby se mi o ní každou noc zdálo *1*
    A jinak - nejvíc mě štve srovnávání s Jolie - Megan je 100% lepší *5*
  • maskedka

    Re: Re: Re: Re: JB

    Bella není moc hezká........ani Kristen Stewart.
  • maskedka

    Re: Re: největší píča na světě

    Přesně. Miley Cirus apod. *9*
  • celebrita222

    Internet zveřejnil že se stala Megan...

    Na internetu jsem se dočetl že Megan Fox se stasla nejhezší ženou planety nebo světa.. no a co na to říkáte? mě se zdá docela hezká tak na to má nárok! *3*
  • http://www.zimbio.com/Celebrity+Int erviews/articles/LhD2cdgjc5M/7+Ques tions+with+Megan+Fox
  • kate.kadlec

    líbí se mi :-)

    Megan Fox je můj vzor a ty reakce jsou trapný a hlavně ubohý!!! *5* *16*
  • Re: ihohjhvhj

    ti zasranej českej hajzle je pěkná od přirody ti ji zavidíš jestli tě najdu rozbijutě maksimalně zasranej zkurvisine žadlíš protože si jenom doma leštíš bambus panici jeden
  • Re: Megan bez plastik

    kde sou
  • lamerienda

    Megan bez plastik

    Nahrála jsem fotku z jejích školních let, doufám, že to konečně dokáže, že byla krásná i tehdy !
  • luida

    Lara Croft

    Megan má prý hrát ve filmu Lara Croft a to hlavní roli. Bude to z doby kdy Lara byla mladá! Angelina se naštvala a ptala se proč to nemůže hrát ona!! A všichni jí řekli, že už je na to moc stará. Nevím, proč si stěžuje, když všude říká, že se vzdá filmu a bude se starat o děti!!!!!!!!
  • lamerienda

    Re: Megan je piča

    Včera když jsem šla od kosmetičky, tak na mně zařvaly "pičo" 2 obtloustlé chudinky. Potom v metru mně poprosil pěkný kluk o číslo.O tom to je. Hnusky jako ty závidí, co můžou a vedou sprosté řeči, co vám taky zbývá, ubožačky !
    Já nejsem tak hezká jak ona a její božskou krásu jí ZÁVIDÍM ! Ale nemám důvod ji nenávidět...
  • Re: Re: Megan???

    Přirozenějc? Tak ty už si asi vážně slepá a blbá no jo no co se dá čekat asi si stejná jako ona že? *13* *13* *13*
  • Megan je piča

    Prostě je to čůzička co dodat víc nechápu ty co je jí zastávaj *13* *9* pchee no jo už vím proč *9* *1* hmm *1* , ale visvětlení sem radši nenapícšu možná až po 22:00 *13* *1* *1*
  • lilyas

    Re: Re: Re: Re: JE TO NESMYSL

    NECHAPU PROC SE S TIM MAM SMIRIT,KDYZ ZASE S TEMA OCIMA= KONTAKTNI COCKY A S TOU POSTAVOU=LIPOSUKCE.... NEVIM CO NA NI VIDIS KDYZ JI TAK BRANIS,ZE BY JSI ZAVEDELA A TOUZILA BYT JAKO ONA???? *5*
  • nikyna

    ihohjhvhj

    megan je fakt krásná to musí vidět pardon každý vizážisti nevizážisti doprdele s váma závistivci má fakt úžasný rysy doprčic a jestli tu někdo eště napíše krucis megan je pěkná...kdo by nebyl být v péči těch nejlepších vizážistů a kadeřníků *16* *16* *16* *16*
  • jiskrik

    Re: Megan

    Kurde běžte si buzerovat někde jinde,a nechte fans ať si tady říkají co chtějí,a ne nějaké šašky co umí akorát tak kecat hovna!!!!....taky nepíšeme že ten tvůj Jackson je holčička,tak se uklidněte lidi.A ikdyby se Megan chtěla podobat Angii tak co jako ty jsi nikdy nemel/a nekoho komu by ses chtěl/a podobat,žádný vzor?Myslím si že jo....a radši zavři zobák,ty jsi paparazzi že víš ským spí?achjoo,fakt vás nechápu *7*
  • MEGAN

    Megan se podobá Angelině tak toho hned využívá,ty pohledy na fotografy,tetování a podle fotek to jde vidět.Angelina už je někdo a Megan na ni nemá... *5*
  • michaelajackson

    Megan

    Megan je děvka snaží se kopírovat Angelinu a nějak jí to nejde musí se s každým vyspat aby dostala nějakou roli kravička
  • Re: Megan???

    jeto fakt kus včera sem bil na transformers 2 je daloko hezči než Angelina Joůie chápeš frájo je proste *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit