Přejít na výpis diskuzí

Mel Gibson

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    Ledy Tavington jsi ubohý a nevíš a co mluvíš on je bezva a není to vůbec trapné to jsi spíš ty trapný pako.Nevíš co je dobré tak nemluv *13* *5* *13*
  • jen tak dal

    je naprosto super.Mám ho ráda protože se umí stvárnít s postavou,kterou hraje je prostě super *14* *14* *4*
  • Úžasnej chlap

    Co se dá vlastně o Melíkovi ještě napsat?Je to takový anděl s ďáblem v těle,ty jeho oči dokážou snad uhranout každého,mě teda na 100%,všechny jeho filmy jsou super!Jednoduše je to náš miláček a komu se to nelíbí ať si...!Zdravím všechny co ho milují tak jako já!!! *4*
  • Áááách! :o)

    Můj bratr o mě tvrdí, že pokud jde o Mela, tak jsem maniak.... No, každej máme něco. Já si myslím, že Mel je úžasný herec a navíc přitažlivý. A čím je starší, tím je hezčí! *14* Asi nejvíc mě dostalo Statečné srdce a Patriot.
  • fůůůůůůůůj!

    V Patriotovi byl skvělý?Tak to ani náhodou!!!!!Ten jeho farmář byl nechutný a směšný! *9* *13*
  • Je to fakt borec!
  • Meldo jsi prostě nejnejnejnejnejlepší herec a vubec vsechno, co jsi!!!!!!!!!! *14* *14* *4*
  • Je opravdu jeden z nejlepších!

    Zdravím všechny! Mel je bez diskuze jeden z nejlepších hereců na světě a svým kouzlem si absolutně získal mé srdce. Přála bych si mít možnost podat si s ním ruku a promluvit s ním pár slov. Kdo umíte trochu anglicky můžete se zkusit zapojit do diskuse ve fóru http://forums.world-of-celebrities.com/mel-gibson. html je opravdu báječné. Bye bye ;)
  • Mel Gibson

    Mel Gibson je opravdu jeden z nejlepších světových herců. Filmy - Odplata, Výkupné, Patriot, Vím po čem ženy touží jsou bezkonkurenční. Je to mimo jiné i velmi sympatický a pro ženy okouzlující muž. Těší mne, že mezi námi je vzájemná podoba. Na některých fotografiích je to podoba velmi identická....... Václav
  • On mě nenechává klidnou

    Je nejlepší!!!!!!!!!Co dodat.
  • njn je taky good mezi mi nej patri bruce willis, mel gibson, alan rickman, matthew perry, amanda peet....a mnoho dalsih
  • adresa

    nevíte náhodou někdo jeho bydliště ??.....adresu ???
  • Ano.. Mel Gibson je opravdu nejlepší herec a je i velmi šarmatní muž... Takových je na světě fakt málo... Viděla jsem téměř všechny jeho nejlepší filmy jako Po čem ženy touží, Patriot, Statečné srdce, Smrtonosná zbraň a Spiknutí... prostě všechny tyto filmy, ve kterých hrál mě něčím nadchly a navždy ve mě něco nechaly... Uplatnil se i jako režisér.. zkrátka je to špička a holywood může být rád, že tohodle může má...:o)) díky
  • Mel Gibson je skvělej herec...
  • Mel Gibson

    Podle mého názoru je Mel Gibson jedním z nejlepších herců. Mezi jeho nejlepší filmy patří beze sporu tetralogie Smrtonosná zbraň, trilogie (prozatím)Šílený max - především dvojka, Znamení, ale i již zmiňované Statečné srdce - až na ten konec. Umučení Krista jsem neměl tu čest vidět.
  • Statečné srdce

    Mel Gibson je podle mě vůbec nejlepší herec jakého znám. Jeho William Wallace ve Statečném srdci je dokonalej, exceloval i ve filmu Patriot a skvělej byl i v komedii Po čem ženy touží. Úspěch sklidil i jako režisér Umučení Krista. Zkrátka Mel je všestranný skvělý herec a čím je starší, tím větší je jeho šarm a přitažlivost.
  • Nový

    Dobrý den, jste můj nejoblíbenější herec. Viděla jsem vás hrát ve statečném srdci.Neviděla jsem ho celý ale doufám, že se na něj dokoukám.Hrál jste tam hezky, ale naštvalo mě že jste tam nakonec umřel. Naschledanou S pozdravem : Tereza Ničová
  • Statecne srdce

    Kultovy reziser a herec. Ci uz Statecne srdce, Umucenie Krista.... super filmy... drsne, brutalne expresivne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit