Přejít na výpis diskuzí

Mel Gibson

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smrtonostná zbraň 1-4

    TOTO sa veľmi vydarilo :-) škoda, že nie je aj časť 5..., Mel nechcel :-( *9*
  • martina81

    Narozky

    Dnes má Mel Gibson narozky. Všechno néjlepší, hodně štěstí, zdraví.... *3* *4* *14* .
  • fifinka89

    Mel Gibson

    Mel Gibson je super herec.Moc mi líbilo ve filmu Smrtonosná zbraň 1,2,3,4.:-)
  • diggz

    Mel

    Mel je krásný chlap, úžasný herec a neméně dobrý režisér. Miluju jeho filmy a nejvíc se mi líbil v Bounty a v Patriotovi.
  • MEL GIBSON

    Mel Gibson sa mi najviac páči V Smrtonosných zbraniach1,2,3,4 tu je najlepší. *4*
  • chyba

    hele ještě v tý filmografii chybí film muž bez tváře(the man without a face) z 1993
  • mel

    je to nej herec v neděli si koupím Po čem ženy touží.Je tam nádhernej.Jeho nejlepší film je odplata.Nemám ráda statečny srdce až na to svobodáááááááááááááá
  • iwo

    Smrtonosná zbraň 5

    Pro všechny fanoušky Mela mam dobrou zpravu, vypada to že se brzo dočkame Smtonosné zbraně 5 ...

    http://tn.nova.cz/red/film/m el-gibson-mozna-natoci-dalsi-smrton osnou-zbran.html
  • Re: Prostě Mel

    Eště PATRIOT přece, taky bomba ... *3*
  • Forever Young

    Jana rocnik 66,chtela bych byt zenou na kterou muz s velkym M ceka a mysli cely zivot.Krasna pohadka pro nas dospele narozenych v 60.letech. *14*
  • znamení

    tak jako kloubouk dolu před nim, je fakt solidní herec, kterých uz není tolik... a kdyz sem viděl film "znamení" tak sem měl fakt nasráno, soucítil sem s ním a to vypovídá o tom že je fakt profesionál
  • pan herec

    ahojte. dnes som si po dlhsom case pozrela film po com zeny tuzia. dobre som sa pri nom zabavila. mela gibsona mam uz dlho rada, pacia sa mi vsetky jeho filmy, ktore som videla, hlavne patriot, smrtonostna zbran, maverick, statocne srdce a mnoho dalsich. tento herec bol dobry vzdy, ci je starsi, ci bol mladsi. to, ci pije, ci nepije, je jeho problem, hlavne, ze sa to neodraza na jeho hereckom talente. takze mu poprajme dalsie dobre filmy a nevsimajme si negativnu reklamu, lebo aj tak nevieme, co je a co nie je pravda, pokial to priamo nevidime.
  • nejj

    je to člověk kterej je nejj jeho filmy sou nejlepší jako sou treba Umučení krista on je poste nejj *14* *9* *14*
  • Re: Prostě Mel

    Zapoměl sem na Patriot a Pták na drátě *3*
  • Mel

    Skvělý herec,dovede perfektně tváří a očima vyjádřit pocity a myslím,že čím starší,tím hezčí. *14*
  • odivuhodný herec

    Taky neznám film ve kterém by se mi nelíbil. Myslím, že je to úžasný herec a moc ho obdivuju. Dokáže zahrát úplně všechno a to moc oceňuju. V každém filmu mě ohromil - ať už to bylo Statečné srdce, Výkupné, Patriot,.... a spousta dalších. Jen tak dál!
  • Prostě Mel

    Mel je můj nejoblíbenější herec. Ne, protože se mi líbil v pár filmech, ale neviděl sem film ve kterém hrál, který by se mi nelíbil. Za zmíňku stojí filmy: Mad Max 1,2,3 , Smrtonostná Zbraň 1,2,3,4 , Meverick, Údolí stínů, Věčně mladý, Počem ženy touží, Spiknutí a v neposlední řadě Statečné Srdce u kterého se vám musím přiznat, že si u něj vždy poprečim. Tohle jsou mé oblíbené filmy. (doufám, že jsem na žádný nezapoměl *7* )

    Melova síla je v tom, že dokáže zahrát komika, podívína*9*,romantika*8*, nešuku a "tvďáka *16* ". *9*
  • ano

    Pán Gibson je pravý chlap proto protože je kozoroh, má to v sobě ! *5* *5*
  • Přání k narozeninám

    Mele, přeji ti všechno nejlepší k narozeninám, štěstí, zdraví. *14* *8* *4*
    Mel je krásný, hodný, prostě užasný, s něho by si měli brát příklad i ostatní muži. *3*
  • Re: Prostě nej

    NENI TAK šPATNEJ *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit