Přejít na výpis diskuzí

Mel Gibson

OSOBNOST 31.12.2006 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    Ledy Tavington jsi ubohý a nevíš a co mluvíš on je bezva a není to vůbec trapné to jsi spíš ty trapný pako.Nevíš co je dobré tak nemluv *13* *5* *13*
  • já ti poradím ten film se jmenoval SPIKNUTÍ!doufám ,že jsem poradila,a vy dvě herečky se už přestaňte hádat je to trapné!Čauko a ať žije MEL!!!!!!!!!!!! *15* *3*
  • Prosba

    Prosim nejak se mi nedaři spomenout na film vnemš mel hraje je povařován za blázna ale jem mi vimili mozek nejaki vizvědní službi mel hlidat odce nedni žencki a ona mu pomáhala potom bil to špionážni tema prosim jde mi ten názef filmu dokonce si schovával vše do lednice na kodová zámek poradte
  • Mel Gibson

    Podle mého názoru je Mel Gibson jedním z nejlepších herců. Mezi jeho nejlepší filmy patří beze sporu tetralogie Smrtonosná zbraň, trilogie (prozatím)Šílený max - především dvojka, Znamení, ale i již zmiňované Statečné srdce - až na ten konec. Umučení Krista jsem neměl tu čest vidět.
  • kde ?

    A kde máte STATEČNÉ SRDCE ?
  • Statecne srdce

    Kultovy reziser a herec. Ci uz Statecne srdce, Umucenie Krista.... super filmy... drsne, brutalne expresivne...
  • Mel je pusinka a můj kocourek!!

    Melíku miluju Tě,a posílám Ti vzdušnou pusinku. Jednou si Tě vezmu! Já své sliby plním.Papa *14* *14* *14*
  • MEL GIBSON

    Mel Gibson je prosťe najlepší v Smrtonosných zbraňiach 1,2,3,4 ako Martin Riggs. *4*
  • sarah89

    suuuprový

    suprový herec *14*
  • Statečné srdce

    Mel Gibson je podle mě vůbec nejlepší herec jakého znám. Jeho William Wallace ve Statečném srdci je dokonalej, exceloval i ve filmu Patriot a skvělej byl i v komedii Po čem ženy touží. Úspěch sklidil i jako režisér Umučení Krista. Zkrátka Mel je všestranný skvělý herec a čím je starší, tím větší je jeho šarm a přitažlivost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit