Přejít na výpis diskuzí

Meryem Uzerli

OSOBNOST 20.2.2012 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite zda hraje v nejakem serialu?
  • Happy Birthday
  • meryyyy všechno nejlepší hondě zdraví štěstí lásky a pohody jsem tvoje velká fanynka mám tě v pokoji jako obraz hurem sultan mám tě moc moc moc ráda tvoje velká faninka Esetr Zálešáková. HAPPY BIRTHDAY MERYYYYYY.LOVE LOVE
  • Happy birthday!I love you.
  • Meryem Uzerly je největší bohyně světa!! Mám ji moc ráda <3... Chtěla bych jí vidět naživo a dostat její podpis s fotkou.. .. Pořád se dívám na Velkolepé století a Hurrem tam je božská!! Já být na jejim místě dělám to samí!! ..Sem tvoje velká faninka Merry!! :3 Jen tak dál!! ;)
  • moje teta se z meryem zná.
  • už od 8 let se dívám na velkolepé století mám ho hrozně ráda a nejlepší je tam matka čtyř synu a 1 dceru : haseky hurem sultan královna harému nejlepší herečka co znám hurem sultan - meryem uzerli mám jí moc moc ráda jsem tvoje faninka :
  • Meryem Uzerli, naprosto dokonale zahrála Haseki Hurrem Sultán. Je to královná tváří. Z těch jejich výrazů někdy nemohu. *1* Ale mám herečku moc ráda a přeji ať se jí daří. Něco jí ten seriál dal a to naučení se turečtiny. Což je nádherné a bohaté zkušenosti. Doufám, že jí ještě v jiném projektu uvidím. Škoda, že si nezahraje Kossem Sultán, která patřila mezi nejmocnější ženy Osmanské říše tak jako Hurrem Sultán. Teď nevím jestli mám špatné info. =D *9*
  • anonym není to hasiky ale haseky hurrem sultan víš nauč se psát a přemýšlet
  • vše nejlepši k narozeninam naše nej oblibenějši sultanko hurem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit