Přejít na výpis diskuzí

Meryem Uzerli

OSOBNOST 20.2.2012 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mocccc pekna
  • Njlepší !! Herrem !! ♥ krásna dobra herečka (y)
  • meryem uzerli je velmi pekna herečka chcela by som byt taka pekna ako je ona ale je to lebn sen ktori sa nigdy nesplni a ešte jedno chcela by som ju vydiet na živo moju najkrajsiu meryem uzerli a ešte si prajem aby hrala vo filme sultan
    *14* *3* *4*
  • eva.holubova.980
    Telenovelu Sultana sleduji a tuto telenovelu mam moc rada Sultana a Hirem zboznuji Je mi moc lito ze s Hirem po zdravotni strance neni v poradku a tak dej Buh aby se z toho uzdravila Jsem z toho smutna ze uz ji neuvidim v tych dalsich dilech Hirem je vinikajici a krasna herecka v Sultane tu svoji ulohu hraje dokonale jak prava Sultanka Proc ty producenti daly takovou starou herecku misto Hirem to uz nemely lepsi?
    • Přesně tak Evo.
    • Hirem tam nehraje, protože čeká mimino.A museli tam dát tak starou herečku,protože kdyby byla mladá nebylo by to jako z tý doby.Jsou tam starý všichni.A navíc je jí skoro podobná.
  • bez urážky ale je to největší pí*a co může bejtt *16*
    • Zavidis...hulvate *12*
    • Text Vašeho příspěvku Podívej se na sebe a pak řekni kdo je pí*a!! dokázala si aspon třetinu toho co dokázala Meryem?NE! Tak radši drž hubu!! *10*
    • Promiň ale nezdá se mi to. Je výborná herečka ale každý má svůj názor ale pro mě je nejlepší. *3* *14*
    • to teda není . *16*
    • bez urážky ale ty si taky *10*
      • Eleanorka
        Vždyť mě ani neznáš. *1* Ježiš maria, ty seš kret*n. A může ti být ukradený, co jsem nebo co je Meryem *4*
    • Eleanorka
      A to víš jak? *1* Mluvil si s ní snad?
    • kiss.miss
      Proč myslíš?
  • pozeram sultna a chcem aby dali dalši dil tešim sa na hurem ,mahidevran,sultana,valide.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • HUREM SI TA NAJKRAJšIA žENA NA SVETE *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pozrite sa na fanstránku venovanú Meryem Uzerli :) www.meryemuzerli.blog.cz
    • já tam teda nic nevidím....
  • ahojj mrknite sa na moju stranku dakujem sultan sulejman valide sultan hurrem mahidevran nigar kalfa ibrahim pascha dakujem :)
    *14*
  • Milujem Hurrem ..je to užasná herečka ..a Sultán (Velkolepé století) je najlepší seriál ešte som nevynechala ani jednu časť a ani nevynechám ;):D *14* *5* *4*
    • hurrem je nejlepšia herečka na svete ona má 1.miesto 2.nigar 3. hatige 4.ajbige 5. sultán a posledná je valide a mahidebran *14* *4* *2*
  • kasandra_aliene
    velkolepe-stoleti-podrobnosti.webnode.cz/
    zkuste toto, mělo by jít tohle, tamto byl špatnej odkaz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit