Přejít na výpis diskuzí

Meryem Uzerli

OSOBNOST 20.2.2012 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kasandra_aliene
    Zbožňuju velkolepé století!!! ten seriál je úžasnej! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ani0
    mám moc ráda serial velkolepé století je to nádherný a nevinechávám ani jeden díl
    taky mám nejradši Hirem1.místo 2.Hatidže 3.Sultán a poslední Mahidevran *4*
    • kasandra_aliene
      Moje řeč brouku, ZBOŽŇUJU VELKOLEPÉ STOLETÍ! Ať se Hyrem zdá jakákoli, i když ze začátku krutá, a pěkně arogantní, tak úžasná a nejkrásnější,Mahidevran sultan je nicka proti ní!! A chci se zeptat jestli naznáte nějakej odkaz na ty první díly ČESKY- Já to viděla něco TURECKY, a na česky na Barrandov sem se začla koukat až někdy, když Hyrem zjistila že je těhotná a čeká Myhrimach , a kousek předtím, když dostala od sultána ten kožich a ublížila Gylnyhal. Pls kdyby byl nějakej odkaz, tak mi piště na můj účet na osobnostech, nebo na email CALINAGO@SEZNAM.CZ!!!! *2* *2* *2* zbožňuju to!! papá, a doufám že mi něco pošlete!!!
  • milujem ta HIREM
  • si krasna
  • Pro Meryem se hodí jedno slovo - BOHYNĚ! Je super a mým snem je mluvit s ní (učim se něminu) Nej žena světa! Kráska!
  • Milujem serial SULTAN najradsej Hirem .
  • *14* *14* *14* *14* lubim ta hirem - meryem
  • Njlepší !! Herrem !! ♥ krásna dobra herečka (y)
  • pozeram sultna a chcem aby dali dalši dil tešim sa na hurem ,mahidevran,sultana,valide.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • HUREM SI TA NAJKRAJšIA žENA NA SVETE *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je moc. Krásna a dobrá herečka ale nemám ráda mahidevran a valide mahidevran si osobě myslí že je sultanka ale není. Hirem je tam práva sultanka máš smůlu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit