Přejít na výpis diskuzí

Meryem Uzerli

OSOBNOST 20.2.2012 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milujem Hurrem ..je to užasná herečka ..a Sultán (Velkolepé století) je najlepší seriál ešte som nevynechala ani jednu časť a ani nevynechám ;):D *14* *5* *4*
    • hurrem je nejlepšia herečka na svete ona má 1.miesto 2.nigar 3. hatige 4.ajbige 5. sultán a posledná je valide a mahidebran *14* *4* *2*
  • Jajinka008
    zrovna přidávám film Velkolepé století...:)
    • kasandra_aliene
      Děkuju :) přidala sem nějaké fotky *2* *2*
  • Je mocccc pekna
  • Happy birthday!I love you.
  • Happy birthday,všichni tě milujeme Hurrem Sultan *14*
  • meryem uzerli je velmi pekna herečka chcela by som byt taka pekna ako je ona ale je to lebn sen ktori sa nigdy nesplni a ešte jedno chcela by som ju vydiet na živo moju najkrajsiu meryem uzerli a ešte si prajem aby hrala vo filme sultan
    *14* *3* *4*
  • kasandra_aliene
    Ahoj, prosím, kouknete na moje stránku o Velkolepém století? Děkuju
    http://velkolepe-stoleti.webnode.cz/
  • moje teta se z meryem zná.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší Meryem *14* *14* *14* *14*
    Já si ji oblíbila díky VS. Hurrem je moje nejoblíbenější postava v seriálu. Sice tam všechny štve, ale já ji chápu. Chce sultána a já bych dělala to samé :)) Herečka je to fakt skvělá a nádherná, zamilovala jsem si ji. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Meryem Uzerli, naprosto dokonale zahrála Haseki Hurrem Sultán. Je to královná tváří. Z těch jejich výrazů někdy nemohu. *1* Ale mám herečku moc ráda a přeji ať se jí daří. Něco jí ten seriál dal a to naučení se turečtiny. Což je nádherné a bohaté zkušenosti. Doufám, že jí ještě v jiném projektu uvidím. Škoda, že si nezahraje Kossem Sultán, která patřila mezi nejmocnější ženy Osmanské říše tak jako Hurrem Sultán. Teď nevím jestli mám špatné info. =D *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit