Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vabank000

    birthday

    tak už chystáte oslavu na zítra? *1* *3* *14*
    • jeri

      Re: birthday

      Já mám zítra taky narozky. *3*
      • Re: Re: birthday

        Já ti taky mocinky blahopřeju k narozeninám a taky to moc závidím. A kolik pak ti dneska je? :D
      • vabank000

        Re: Re: birthday

        cože????héj,já chci taky,moc zavidím:-Djinak všechno nejlepší tobě i Meryl samozřejmě *1*
        • jeri

          Re: Re: Re: birthday

          Díky *4*
  • ily93

    SOBOTA

    V sobotu 19.6. dávají na Nově Madisonské mosty, jeden z nej filmů s Meryl :D takže se všichni povinně dívejte kolem třetí odpoledne na novu.
    • caokyspeed

      Re: SOBOTA

      smůla *15*
      • Re: Re: SOBOTA

        Myslela jsem na to, dokonce sem si to i napsala, ale stejnak jsem na to zapoměla. mám prostě děravou hlavu. *4*
  • vabank000

    julie&julia

    holkýýýýýýýýýýý http://blogs.salon.com/0001399/
    • Re: julie&julia

      Toí je blog do kterej vlastní Julie Powellová? To je ten co do něj zapisovala ty recepty?
  • Osobnost

    Meryl Streep je prostě nejlepší. Je to výborná herečka, i zpěvačka (po shlédnutí Mamma Mia), na svůj věk má výbornou postavu a je ve skvělé kondici. Navíc, hlas Zlaty Adamovské se k ní úplně mega hodí... A je to osobnost s charismatem, který se vidí u málo koho.
    • Re: Osobnost

      Viděla jsi Julie a Julia ntam se hlas Zlaty Adamovské k Meryl vůbec nehodí. a ani v nějak se to komplikuje. *10*
      • vabank000

        Re: Re: Osobnost

        pravda pravda pravda,ale jinak je to unikát *14*
        • sandy.velson

          Re: Re: Re: Osobnost

          já bych řekla, že ji mluví skvělě *14*
          • vabank000

            Re: Re: Re: Re: Osobnost

            jako i těch dvou zmiňovaných filmech? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Osobnost

              Mluví ju užasně!!! *14*
  • Blog

    Taky mám blog o Meryl a je tam spousta věci. www.about-mary-louise.blog.cz
    • Re: Blog

      Ten blog je opravdu nádherný. I ten dizajn se ti mocinky povedl. Jsi moc šikovná. *3*
      • Re: Re: Blog

        Tý jo díky moc si toho vážím:)
    • Re: Blog

      Ten blog je opravdu nádherný. I ten dizajn se ti mocinky povedl. Jsi moc šikovná. *3*
  • jeri

    prosím

    Ahoj mám nový blog samozdřejmě o Meryl Streep.Ještě není sice hotoví ale jsou tam fotky.Tady je adrese.merylstreepqueen.blog.cz.Pak napište jak se líbí.ahoj *3* *3* *4* *4*
    • Re: prosím

      MNO kde si sehnala ty fotky sou vážně mocinky pěkný!!!!! *4*
  • Hrůza a děs

    Tak jsem slyšela ten dabing na Nějak se to komplikuje a je to hrůza!!! Fakt děs. Hned jak sem to uslyšela musela jsem to vypnout. *10*
    • jeri

      Re: Hrůza a děs

      Je to hrůza *8* *9*
    • vabank000

      Re: Hrůza a děs

      že???? *16* fakt se jí to nepovedlo *10* ale tak,stane se *13*
  • caokyspeed

    ..............

    Tak sem viděla Márvinův pokoj:D krásý je to:D
    • jeri

      Re: ..............

      A ty jsi ho stáhla? *3*
      • vabank000

        Re: Re: ..............

        ale i soundtrac je nádhernej
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: ..............

          mam to na dvd
          • vabank000

            Re: Re: Re: Re: ..............

            jj,já taky *14* kdysi to vyšlo k nějakým novinám,ale u nás v trafice to ještě mají *14*
  • caokyspeed

    Its complic.

    čau kočky tak jak se vám líbí dabing..hehe... od hehe... zlaty adamovské hehe!?
    • vabank000

      Re: Its complic.

      hej zlata je nejlepší,vždycky,když je televizi kriminálka-.....kde taky dabuje,tak si myslím,že je tam meryl *14*
      • Re: Re: Its complic.

        Hlas Zlaty Adamovský se k Meryl hodí, ale jek namluvila Julie a Juliatak to se mi moc nelíbý. Meryl tam mluví jak nějakej blázen.
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: Its complic.

          no jo ale tam ta Jane jde a meryl se nadechne a zlata udělá hehe!!!!!! *8*
          • Re: Re: Re: Re: Its complic.

            jj mno a je tam taková upištěná!!!!! *1*
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: Its complic.

              a navíc ty některý filmy sjou strašně přeložený,když to znáš v originále s titulkama a pak si pustíš českou verzi,tak je to na nic *16*
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: Its complic.

              prostě dělá něco co meryl nědělá.. třeba: No... ehm já... ehhh takže já mám hehe ještě jednou hmhm malou ehmehm poznámku!!!!! a to mi vadíííííí *16* *10* *10* *16* *8* *5*
  • Meryl je NEJ!

    Ahojýý.. Jsem Merylinou fanynkou *1* *14* *14* Je prostě božíí!! s Meryl Streep jsem viděla Mamma Mia! a Ďábel nosí Pradu. no v Mamma Mia! Hrála celkem skvělou Donnu, ale jako Miranda v Ďábel nosí Pradu hrála celkem fúúrii.. ale i tak.. JE TO PROSTĚ NEJ OSŮBKA *14* *14* *14* STRAŠNĚ JÍ "MILUJU" *14* *14*
    • Re: Meryl je NEJ!

      mno tak to jsi ještě asi neviděla Nějak se to komplikuje co? MNo tak tam hraje úplně suprově. Nemám pravdu holky? *14*
      • jeri

        Re: Re: Meryl je NEJ!

        Máš pravdu Nějak se to komplikuje je super!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *4*
      • vabank000

        Re: Re: Meryl je NEJ!

        jj,máš *1* *14* ale ještě toho spoustu neviděla.....třeba hodiny jsou geniální....ale nejlépe doporučuji shlédnou všechny filmy....všechny mají něco do sebe,teda až na BRATŘI JAK SE PATŘÍ,tak kromě závěrečné scény není o co stát *14*
        • Re: Re: Re: Meryl je NEJ!

          jj mno a viděliste jak hrála v Něšťastných příhodách? Tam hralá tetu sirotků, ale málem sem se rozbrečela když umřela *9*
          • vabank000

            Re: Re: Re: Re: Meryl je NEJ!

            ne asi,teta josefina....jak ju sežrali pijavice *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Meryl je NEJ!

              JJ to bylo hrozný. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší