Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • New film

    Ahojky nevite jestli Meryl netoči nějaký nový filmík?? *4*
    • Re: New film

      ,,Iron Lady"-
      Biography of Margaret Tatcher
      ,,Mommy & Me"- Comedy- director Stanley Tucci *3*
    • vabank000

      Re: New film

      natočí-životopisný film o M.Tacherové
  • autogram a domov

    nevíte někdo co musím udělat když chci jeji podpis??a nevite v jakym meste meryl bydlí
    • vabank000

      Re: autogram a domov

      adresa je na simplystreep
    • sandy.velson

      Re: autogram a domov

      Její adresu domů nemá skoro nikdo, ale tady v jejím profilu máš adresy, kam bys mohla napsat o autogram.
  • meryl je bohyně

    meryl v mamma mie je uplně užasná,užívá si to a baví jí to.s piercem jak se tam líbali to bylo užasný *14* .doufam,že meryl bude na festivalu v karlových varech 2011.mam ráda meryl.je to užasná herečka,ale i zpevačka.v mamma mie má čistý tony.nemá ani jeden falešnej.doufám,že ji nekdy uvidim na vlastní oči.její rodina a přátelé na ni musí být hrdí.
    • sandy.velson

      Re: meryl je bohyně

      No to jistě ano.
  • jeri

    autogram

    Tak mají se poslat peníze v obálce když chci ten autogram nebo ne?
    • sandy.velson

      Re: autogram

      Tak je tam pro jistotu dej a připiš na co jsou =))
      • jeri

        Re: Re: autogram

        a nevíš kolik?
        • vabank000

          Re: Re: Re: autogram

          já dala 12$
          • jeri

            Re: Re: Re: Re: autogram

            A na co na autogram?
            • jeri

              Re: Re: Re: Re: Re: autogram

              Sory ale já to pořád nechápu.Takže když tam pošlu ten dopis tak platím na poště.A když mi příjde tak už to neplatím?Nebo jim mám poslat ty peníze?Díky.Piš prosím na můj mail-ivca.jeriova@seznam.cz
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: autogram

              ne-e,autogram se nepletí,platíš za to,že ti oni ten autogram pošlou...jako za ten dopis(odpovědný)
  • Otázečka

    Děvčata jen se chci zeptat jestli některá z vás nepáte plán jak se s Meryl setkat? A jestli jj tak jestli jste přemíšlely o tom co byste jí řekly? Mno já sem nat tím už několikrát přemíšlela dokonce mám aji malej plán, ale myslím, že nevíde. Ale kdyby višel tak fakt nevím co bych jí řekla. Já ani neumím moc dobře anglicky. *14*
    • ily93

      Re: Otázečka

      pojedu do LA a půjdu na konkurs roznašeče kávy při natáčení a pak Meryl dám kávu a řeknu jí, že její herecké výkony se nedají s nikým srovnat :D *1*
      • vabank000

        Re: Re: Otázečka

        já budu roznášet poštu v její čtvrti
        *1*
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: Otázečka

          ona přece bydlí v N.Y.!!! *14*
    • Re: Otázečka

      Mockrát se omlouvám za pravopisný chybi. Kromě angliny mi taky nejde Čeština a Němina. Tak ještě jednou pardon.
      *10*
      • sandy.velson

        Re: Re: Otázečka

        No já mám v mé rušné a šílené budoucnosti zahrnut plán se s ní setkat =) Ale ještě nwm jak *7* *14*
  • sandy.velson

    IRON LADY

    Mer tu roli přijala =D *3* *14* *1*
    • vabank000

      Re: IRON LADY

      i love her.....já ti včera psala do AM,tak snad odpoví *14*
      • Re: Re: IRON LADY

        Ty si psala Meryl? Mno já to taky zkjoušela, ale do LA. Mno psala jsem jí ještě před tím Oskarem. Poslala jsem jí i vlastoručně vyrobenej přívěsek na klíče ve tvaru M, ale neodepsala mi. Možná jí to nedošlo, možná nemá čas si ho přečíst, nebo mi odepsat, a nebo ho vyhodila( což si myslím že by asi neudělala) *7*
        • vabank000

          Re: Re: Re: IRON LADY

          já ji psala taky LA,ale ona více sídel,aso 4,kam jí můžeš napsat,ale ted má úplně novou,teda myslím,a to je prej 100% že to k ní dojde.Jo a kolik tě stál ten dopis,prosím tě?jako v kč,a posalalas jim v té obálce nějké peníze,oni budou chtít posalt dolary,aby ti mohly zpátky odpovědět,víš? *7* *14*
          • Re: Re: Re: Re: IRON LADY

            mno já sem žádný peníze do obálky nedala. mno stejně je to jedno. Já se za ten dopis co jsem před několika měsíci odeslala stešjně stydím. Psala jsem tam takoví pi****** že se za to fakticky stydím a doufám že to nečetla :D akorát toho přívěsku mi je líto jestli ho nedostala. Byl fakt moc pěknej. Já se jindy nechválím, ale tenhle si pochválit fakt musím. Byl vážně moc pěknej. I se sloníkem pro štěstí! *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

              jj díky moc
              *14*
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

              máš to na e-amilu *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

              Můj email je ivazaviskova@seznam.cz *14*
            • sandy.velson

              Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

              jeri, vážně nevím =)
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

              nedala bys mi prsím svůj e-mail?já ti to na něj všechno napíšu *14* *3* *4*
          • jeri

            Re: Re: Re: Re: IRON LADY

            nezkoušelas tam poslat dopis i o ten autogram?Já nevím jestli se to totiž platí i nazpátek.Jaká je ta Adresa do LA napiš mi ju prosím *3*
            • jeri

              Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

              Pro vabank000 kdo ti má dát ten mail já?
            • jeri

              Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

              pro vabank000 kde jsi to zjistila.Ty už jsi tu zkusila?
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

              já vím,že to tak je,to je jasný,jinak by se ze všech těch dopisů od fanoušků po*** *14* :-D MYSLÍM,že ty peníze se tam mají poslat na 100% protože tak jako tak ti odpoví tím dopisem,který oni musí zaplatit
            • jeri

              Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

              pro sandy.veson.Nevíš jestli se posílají ty peníze i když chceš autogram?Díky
            • sandy.velson

              Re: Re: Re: Re: Re: IRON LADY

              Holky, nechci vám kazit radost, ale Meryl odpověděla na dopis pouze 2krát ve svém životě. A autogramy neposíla ona, ale její agentura, je to tak vždycky. Ona jim dává jen podepsané fotky *9*
  • vabank000

    web

    Meryliny oficiální stránký mají nový design,moc se mi líbí.co vám? *14*
  • Nový film na obzoru

    Po interneu se šíří přesvědčivé zvěsti o tom, že Meryl přijala roli Margaret Thatcher- Britské političky známé jako ,,Iron Lady". Jsem zvědavá jestli z toho něco bude, má to natáčet režisérka filmu Mamma Mia!, která je celkem nezkušená, takže kdo ví:( Ale jestli se to povede, myslím, že pro Meryl je to skvělá šance vyhrát konečně toho TŘETÍHO OSCARA :) (Předtím jsem se nepřihlásila, tak se omlouvám, že je to tu 2x)
  • Nový film na obzoru

    Po interneu se šíří přesvědčivé zvěsti o tom, že Meryl přijala roli Margaret Thatcher- Britské političky známé jako ,,Iron Lady". Jsem zvědavá jestli z toho něco bude, má to natáčet režisérka filmu Mamma Mia!, která je celkem nezkušená, takže kdo ví:( Ale jestli se to povede, myslím, že pro Meryl je to skvělá šance vyhrát konečně toho TŘETÍHO OSCARA *3*
    • sandy.velson

      Re: Nový film na obzoru

      Jo, přesně tohle jsem myslela, jen jsem si nemohla vzpomenout jméno té političky =D
      • vabank000

        Re: Re: Nový film na obzoru

        jj,já doufám,že to klapne,Margaret je dobrá
  • sandy.velson

    Great Hope Springs

    Slyšeli už jste o tom, že by tam Meryl měla hrát(v Great Hope Springs)? *7*
    • jeri

      Re: Great Hope Springs

      Ne jak to víš? *3*
      • sandy.velson

        Re: Re: Great Hope Springs

        Říkala mi to kámoška z Anglie, ale nejsem si tím moc jistá. A na netu jsem četla, že by měla hrát zase v dalším filmu nějakou političku či co *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší