Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ily93

    MFF

    Tak co přijede ta Meryl konečně k nám do Karlových Varů?? prosím *1*
    • Re: MFF

      To by bylo super kdyby sem přijela do K.V. *4* *1* *4* *15* *14* *15*



      I' lovy Merylinečka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • vabank000

      Re: MFF

      hej nevím,ale kéžby jo,já bych hned jela,ale myslím,že nepřijede
  • ahoj

    nemohla sem sem psát potože sme měli rozbitý internet.
  • sandy.velson

    Great Hope Springs

    Slyšeli už jste o tom, že by tam Meryl měla hrát(v Great Hope Springs)? *7*
    • jeri

      Re: Great Hope Springs

      Ne jak to víš? *3*
      • sandy.velson

        Re: Re: Great Hope Springs

        Říkala mi to kámoška z Anglie, ale nejsem si tím moc jistá. A na netu jsem četla, že by měla hrát zase v dalším filmu nějakou političku či co *1*
  • caokyspeed

    číslo

    Tyjo! jsem 14dní na dovolené a\ tady máte mezitím její číslo!!! *14* *14* *14* *14* *14* je ale možný, že to není přímo na ní ale na nějakou tu agenturu, protože by jí deně volalo miliony lidí *14* ale jestly chcete zavolam jí, akorát mi dejte čas *3* *1*
    • fifakovaterka

      Re: číslo

      zavolej ji byla bych ráda pak nám řekni s kým si mluvila! *3* *14*
    • sandy.velson

      Re: číslo

      Fajn,zavolej jí:)Ale nepiš SMS,to už jsem zkoušela,ale nejde to:)Pak mi řekni,co se stalo.Jo a na agenturu to je.Zvedá to tam nějaký soukromý agent.Jo a nevíte někdo,kde sehnat lístky na premieru Julie a Julia???
    • lady-barbara

      Re: číslo

      Ty máš ale odvahu!!A ty umíš plynule anglicky??
  • catherinewillows

    Co je to za bordel v životopise?

    Byla bych moc ráda, kdybyste vymazali konec jejího životopisu...takový hovadiny, že žije s Brosmanem...panebože. Meryl je úžásná osobnost. Jako v ČR se ještě teď vzpomíná na Vlastu Buriana, tak na ni se nezapomene nikdy. Je to skutečná hvězda a oscarů si za svůj život zasloužila více.
    • mona4981

      Re: Co je to za bordel v životopise?

      Cože tam píšou?!!!! Tak to je dobrá blbost, který inteligent to vymyslel *1* ? Já ho teda nečetla, asi jsem věděla proč *1* *1* každopádně vymazat by to měli!
      • ernia

        Re: Re: Co je to za bordel v životopise?

        já to taky nečetla, ale někdo se asi nechal ovlivnit Peryl mánií *1*
        • iviiik

          Re: Re: Re: Co je to za bordel v životopise?

          Tak to asi ano *1* A taky jsem tam našla ještě jednu věc, za HODINY nebyla nominovaná na Oskara... Ne že by si to nezasloužila... Někdo byl zas hrozně akční
          • ernia

            Re: Re: Re: Re: Co je to za bordel v životopise?

            což tohle by mi ani tak nevadilo *1* *1*
  • ily93

    Mamma Mia!2

    Co je prosím vás pravdy na tom, že prej už chtějí začít natáčet Mamma Mia!2 ale Meryl se nikdo nezeptal? jakože ji tam už nechtějí.Podle mě je to pěkná kravina, ale četla jsem to na jednom blogu¨takže se musím zeptat. Přece bez Meryl by to bylo oničem!!! to musí být všem jasný *9* *1*
    • Re: Mamma Mia!2

      Takovejm píč*vinám na blou tý krávy nevěř meryl už na to dávno kejvlaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *8* *8* *8* *8* *10* *8*
    • Re: Mamma Mia!2

      Taky jsem slyšela o tom že by se to mělo začít natáčet, a Meryl se ptali a ta jim to hned odkývla že to bere..Takže kdyby se natáčelo tak tam Meryl nejspíš bude:)...Nevím jestli to bude tento rok,jelikož ted Meryl myslím natáčí nový film Dirty tricks, kde by měla hrát:)
      • Re: Re: Mamma Mia!2

        Pošli mi odkaz na ten blok kde si to četla díky:)
        • Re: Re: Re: Mamma Mia!2

          love u meryl já ti ho pošlu na icq ok? *14*
          • Re: Re: Re: Re: Mamma Mia!2

            Ok mám 493703136
  • Luky1987
    Meryl Streep je výborná herečka
  • Nový film na obzoru

    Po interneu se šíří přesvědčivé zvěsti o tom, že Meryl přijala roli Margaret Thatcher- Britské političky známé jako ,,Iron Lady". Jsem zvědavá jestli z toho něco bude, má to natáčet režisérka filmu Mamma Mia!, která je celkem nezkušená, takže kdo ví:( Ale jestli se to povede, myslím, že pro Meryl je to skvělá šance vyhrát konečně toho TŘETÍHO OSCARA *3*
    • sandy.velson

      Re: Nový film na obzoru

      Jo, přesně tohle jsem myslela, jen jsem si nemohla vzpomenout jméno té političky =D
      • vabank000

        Re: Re: Nový film na obzoru

        jj,já doufám,že to klapne,Margaret je dobrá
  • iviiik

    Video

    Přidala jsem sem nový video, vlastní tvorba :)
  • Nový film na obzoru

    Po interneu se šíří přesvědčivé zvěsti o tom, že Meryl přijala roli Margaret Thatcher- Britské političky známé jako ,,Iron Lady". Jsem zvědavá jestli z toho něco bude, má to natáčet režisérka filmu Mamma Mia!, která je celkem nezkušená, takže kdo ví:( Ale jestli se to povede, myslím, že pro Meryl je to skvělá šance vyhrát konečně toho TŘETÍHO OSCARA :) (Předtím jsem se nepřihlásila, tak se omlouvám, že je to tu 2x)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit