Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sandy.velson

    Roma

    Takže Meryl nakonec do Říma dorazila, i když se spožděním.Dneska nebo zítra odjíždí :-)
    • caokyspeed

      Re: Roma

      *14* dikes, to sem chtěla vědět *1*
    • vabank000

      Re: Roma

      no vidis *1*
  • vabank000

    dotazy

    nevítě,jestli je meryl republikánka nebo liberálka?a jaká je její oblíbená hudba?krom beatles?a jaká je její nej.knížka?
    • caokyspeed

      Re: dotazy

      já nwm co je ale viděla si zítra nehrajeme? ta hudba co tam je je meryl favourite:D *14* *5*
  • čus

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vabank0000

    pro vabank0000.......že sme si hezky pokecali a budem v tom pokračovat vid *7* a chceš tu adresu na tu reklamu abys viděla jak ted jessie cave vypadá
    • vabank000

      Re: vabank0000

      jo,jasně,můžeš mi dát odkaz? *3* *14* *1*
      • Re: Re: vabank0000

        jj www.youtube.com jessie cave a tam se ti ukážou všechny videjka pak mi napiš jak se ti líbila jj. *4* *4* *4*
        • vabank000

          Re: Re: Re: vabank0000

          jo...docela hezká,moc jí to sluší.....docela se změnila
          • Re: Re: Re: Re: vabank0000

            jj to je dobře kde se ti nejvíc líbila *7* *7* *7*
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: vabank0000

              e.mail?a jako fakt pravej?a odepsala? *14*
            • jerinka7

              : Re: Re: vabank0000

              Ahoj napiš mi prosim její meil prosím,prosím. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: vabank0000

              a mám an ni email. *4* (už sem ji i napsala tak uvidim).
  • kateriska

    Nej herečka na světě

    Je to fakt nejlepší harečka na světě, a na svůj věk je moc hezká... Krásně zpívá *14*
  • iviiik

    Zlaté glóby

    Tak výsledky Zlatých glóbů už máme na světě. Meryl měla nominaci v ve dvou kategoriích, ale ani jednu však neproměnila :( Stejně tak to bylo i s herci, kteří měli nominaci za Doubt, secénář za Doubt a s filmem Mamma Mia!.
    • ily93

      Re: Zlaté glóby

      a to jsem si myslela kolik mamma mia nepřinese cen, velké zklamání snad ty oscary třeba vyjdou
      • ernia

        Re: Re: Zlaté glóby

        to ne, MM bych spíš věřila teda u glóbů než u akademie
    • ernia

      Re: Zlaté glóby

      naprosté zklamání... hlavně mě mrzí ta cena v kategorii komedie/muzikál, kde to vyhrála ta ..... slečna *16*
      • iviiik

        Re: Re: Zlaté glóby

        Já jsem jí víc věřila za Doubt, ale taky jsem byla tak nějak skleslá :) Uvidíme příští tejden, kdy se zveřejňují oskarové nominace.
        • ernia

          Re: Re: Re: Zlaté glóby

          v dramatu to byla hodně silná skupina, takže ta MM s emi zdála pravděpodobnější ;)
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: Zlaté glóby

            Ale když si to vezmeš kolem a kolem, tak všechno je vlastně silná skupina. Jinak by to nebylo na nominaci :))
        • adrianav

          Re: Re: Re: Zlaté glóby

          Jo nominace se zveřejňujou až 22.1. , ale podle mě výsledky Zlatých glóbů mnoho prozradili.... myslím že KAte Winslet má oskara jasného... i když jí to samozřejmě nepřeju kvůli Meryl *14*
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: Zlaté glóby

            Ale co my můžeme vědět. Glóby jsou zahraniční novináři a Oscaři jsou americký. Tam může být vše jinak... *4*
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: Zlaté glóby

            Tak to je jasný :) Ale taky myslim, že když takhle všechny utřela, že to má jistý :)
  • Víkend

    Ahoj nevíte někdo kde sehnat díl Víkendu kterej byl věnován 60.narozeninám Meryl Streep?Díky *3*
    • Re: Víkend

      to jsem taky neviděla a nemůžu to někde sehnat :(
      • lady-barbara

        Re: Re: Víkend

        Stene to bylo jenom takovy kratky
    • iviiik

      Re: Víkend

      zkus prohrabat archiv Novy,,, najdeš si Víkend a tam jsou celý díly...
      • Re: Re: Víkend

        Děkuju
        • Re: Re: Re: Víkend

          Nejde too:(((((
          • iviiik

            Re: Re: Re: Re: Víkend

            Já jsem to taky včera zkoušela hledat a nic... Ale jestlis to neviděla, tak jsi o nic nepřišla... Bylo to divný a mě se to nelíbilo, ta reportáž...
    • Re: Víkend

      nononononononononononononononononon onononononononon............
  • jeri

    Dotaz

    ahojky nevíte někdo jestli přijede Meryl do CR??A nevíte v jakem městě Meryl bydlí,já myslím že v NY.Ale nevím to jistě díky a mějte se:Jeri *3* *4* .
    • Re: Dotaz

      Meryl přijede podle toho, jestli bude mít volno zatím má v plánu dva filmy , tak kdo ví...Chtějí ji pozvat do KV NA FILM. FESTIVAL v příštím roce. A co se týče bydlení má dům ve státě Connecticut.Měla jsem i jeho fotku ale nevím, kde ji zrovna mám. Ale určitě má i nějakou nemovitost v NY.Když tam jezdí na nějaké akce což je docela často. A pendlování mezi CT a NY je náročné.Ale její domov je prostě Connecticut... *3*
  • sandy.velson

    YEAH♥

    Holkyyyy, Meryl to vyhrááálaaaa, dostala tu cenuuuuu XD Dozvěděla jsem se to včeraaaaa XD I am so happy :-*
    • vabank000

      Re: YEAH♥

      *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* i'm too so happy.....ježiš ona je tak úžasná,už jste viděly fotky? *14*
      • lady-barbara

        Re: Re: YEAH♥

        Tak jasný že to musela vyhrát Meryl!!Vždyť je to ta nejnejnej herečka ze všech!!! *14* *14* *14*
        • sandy.velson

          Re: Re: Re: YEAH♥

          Fotky??? Už dávnoooo XD
          • vabank000

            Re: Re: Re: Re: YEAH♥

            šak to bylo na všechny *3* někteří třeba ještě ne.....hej,měla nádherný šaty,že?S Dnnem jim to zase moc slušelo *14*
            • sandy.velson

              Re: Re: Re: Re: Re: YEAH♥

              A není to its complicated??? Já se taky těším. Jen doufám, že tam na ten film budu moct jít se streepers, ale v mém blízkém okolí je jen jedna taková, která ale se mnou jít odmítá, pze mě nezná XD
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: YEAH♥

              tak uvidime no..uz se moc tesim
            • iviiik

              Re: Re: Re: Re: Re: YEAH♥

              ČSFD píše 21.01.2010
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: YEAH♥

              já taky....hej,ona je fakt skvělá...už se těším na it's comlitation.....u nás to mám premiru 10.1.2010,že?
            • sandy.velson

              Re: Re: Re: Re: Re: YEAH♥

              Měla, vypadala jako vždy skvěle. A s Donem jsou taaaaaak nádhernííííí. To je láska, taky bych to chtěla zažít :-)
  • jeri

    Video

    Nevíte někdo jak si můžu udělat svoje vlastní video??Kdyžtak pište na můj mail ivca.jeriova@seznam.cz.Díky *3* *4* *4* Jeri

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit