Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1502 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lieblinka

    Meryl Streep

    Co říct,prostě PANÍ HEREČKA.*3*
  • caokyspeed

    super zpáva pro stejně zděšený jako já

    Meryl není ostříhanáááá! je to pravděpodobně paruka protože tam kde je to focený to bylo 12.2 a pak byla 13.2 na DFV zase se svýma nádhernýma vlasama!!!!! *14* *14* *14* *14* *8*
    • ily93

      Re: super zpáva pro stejně zděšený jako já

      ještě že tak!!:D
  • meryl je bohyně

    meryl v mamma mie je uplně užasná,užívá si to a baví jí to.s piercem jak se tam líbali to bylo užasný *14* .doufam,že meryl bude na festivalu v karlových varech 2011.mam ráda meryl.je to užasná herečka,ale i zpevačka.v mamma mie má čistý tony.nemá ani jeden falešnej.doufám,že ji nekdy uvidim na vlastní oči.její rodina a přátelé na ni musí být hrdí.
    • sandy.velson

      Re: meryl je bohyně

      No to jistě ano.
  • autogram a domov

    nevíte někdo co musím udělat když chci jeji podpis??a nevite v jakym meste meryl bydlí
    • vabank000

      Re: autogram a domov

      adresa je na simplystreep
    • sandy.velson

      Re: autogram a domov

      Její adresu domů nemá skoro nikdo, ale tady v jejím profilu máš adresy, kam bys mohla napsat o autogram.
  • kikina31

    Nej herečka

    Mám Meryl mooc ráda *4* je to nej herečka a ve filmu Mamma mia prostě hvězdička a ten film jsem vyděla nejmin tisíckrat a pořád mě to baví *15*.MERYL JE PROSTĚ PROMĚ HVĚZDA A NIKDY JI PROMĚ NEPŘESTANE BÝT.I LOVE YOU MERYL *14* *14* *14*
  • Mamma mia a Meryl Streep

    Meryl Streep je úžasná herečka i zpěvačka.Já osobně ji mám moc ráda.Moc se mi líbila v Muzikálu MAMMA MIA.Tam byla úplně úžasná.Měla tolik energie...

    Je mi 10 let
    Jmenuji se Kristýna Žádníková
    A půjdu do 5.a

    Zatím ahoj a pozdravujte Meryl Streep. *14*
    • fifakovaterka

      Re: Mamma mia a Meryl Streep

      Jsem ráda že má Meryl tak mladé fanoušky ale vlastně já ji miluju už od 6 let takže mluvím i za sebe! *14* *14* *14* *14* *1*
  • meryl streep is the best

    meryl Streep je ta nejlepsi herecka,kterou znam..!!!!:-*:-*Rada bych vas nekdy s moji nejlepsi kamaradkou Jancou videla nazivo!Je to nas zivotni sen!Mate uplne skvele filmy a jste proste uuzasnaaa!!! *14* *14* *14* *14* I LOVE MERYL STREEP!! *4* *4* *4* *14* *14* *14* Meryl Streep is the best in the all world!! *14* *14*
    • sandy.velson

      Re: meryl streep is the best

      Není nemožné ji vidět naživo =D
  • caokyspeed

    Obama

    Víte jakej názor má Meryl na Baráka Obamu? *9* *14* ???? Taky sem slyšela jak řika že kdyby byla Jane (z its complicated) myslela by a rozhodovala se jinak... tak by mě tyjo zajímalo jak, co myslíte? podle mě by se nestyděla za svý nahý tělo, naopak by se Alecovi ukázala rovnou *3* *1* . a taky se chci zeptat nevite někdo jaka je Mer. oblíbená barva? *14*
    • Re: Obama

      myslim že její oblíbená barva je růžová ale nevim
      • caokyspeed

        Re: Re: Obama

        spíš bych řekla že červená nebo černá... proč myslíš růžová? *7*
  • caokyspeed

    Ahojky

    Chtěla sem se zeptat jestli někdo nemá Ňáký novinky o těch karlovej varech? *14* určitě tam pojedu *3* Už se strašně těšim na ten film- It´s Complicated!!! Jo a s tím telefoním čísle- zkoušela sem volat ale po prvním zazvonění sem se začala bát a odložila to *9*
    • fifakovaterka

      Re: Ahojky

      Pls skus to ještě jednou a neboj se říkej si zvedne to moje oblíbená herečka zvedne to Královna Hollywoodu! *14* *14*
      • sandy.velson

        Re: Re: Ahojky

        iviiik,mno to se opravdu prodraží =D a teri nezvedne to meryl :)
        • iviiik

          Re: Re: Re: Ahojky

          "Prodraží" je dost pošetilej výraz *1* Volat z mobilu, přes kontinent a ještě do agentury *7*
          No ale tak když máte tak hodný maminky a tatínky *5* To se jen tak nevidí *3*
    • sandy.velson

      Re: Ahojky

      Caoky,zkus to ještě jednou,pls.Meryl to nezvedne,to se neboj :) A to jsi volala normálně z mobilu?Pze mi to nešlo
      • iviiik

        Re: Re: Ahojky

        no, předpokládám, že si asi účet za mobil neplatíte sami což? *7* *1*
    • vabank000

      JJ

      Ahoj,jak se těšíte na film Julie a Julia,který bude na podzim u nás v kinech?Dívala sem se na ukátzky a Meryl je tam božská-jako vždy:-D
      • sandy.velson

        Re: JJ

        Já se spíš těším na its complicated :)
    • lady-barbara

      Re: Ahojky

      A kdy presně tam bude nevite??
      • fifakovaterka

        Re: Re: Ahojky

        Tak to kdybych věděla! *9*
  • New film

    Ahojky nevite jestli Meryl netoči nějaký nový filmík?? *4*
    • Re: New film

      ,,Iron Lady"-
      Biography of Margaret Tatcher
      ,,Mommy & Me"- Comedy- director Stanley Tucci *3*
    • vabank000

      Re: New film

      natočí-životopisný film o M.Tacherové

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit