Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim si ze Míša je opravdu dobry zpevak a to nejenom protoze ma hezkou vyzaz ale i pro jeho nadhernou barvu hlasu
  • Míšankovi

    Ahojky, Miso jsi nejlepsi ze vsech,nic si z toho nedelej-stejne CD vydas a ja budu mezi prvnimi,kdo si ho koupi.Uz se moc tesim.Miluju te..Kdyz zpivas si sexy.pa Terezka.:-)
  • michale ses moje zlaticko doufam ze si to nekdy prectes p,lotoze te mooocc miluju ses jenom muj lowíííííkkk muj eimal je lvicice zavinac centrum.cz pa a dekuju si nejlepsiiii
  • Mišááánečkovi

    Ahoj Míšo!!já jsem tak strašně brečela když řekli tvoje jméno že jsi vypadl!!0( to je strašný ale stejně jsi NEJ NEJ NEJ NEJ NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ pa a napiš na:Akecka@seznam.cz!!!!!proisíím a díkyx nikomu tvuj mail nedám pa a napiš!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • DOPIS

    Mišanku,je škoda, že si vypadl ze superstar!!!!!Mám tě ráda a líbíš se mi!!! Verča
  • Míša

    Míšo, seš Super! A já doufám, že i když si ze SuperStar vypadl, budeš nadále pokračovat ve zpěvu, protože moooooooooooc krásně zpíváš!!! Tak se zatím měj krásně. Jo, a ať už si brzo můžu koupit tvoje CD! :) Čauky Wefka
  • Míšánek

    Míša je super!!!!:-))
  • Bez názvu

    Je to škoda, že jsi vypad....až tak pozdě! Respektive že jsi se vůbec dostal do 12 Ty a ne třeba Naďa Válová!!!
  • To berunecka: hahahahahahah tak tys mě teda dostala :D
  • ahoj míšo jsme tvé faninky
  • Foret je magor

    Já nechápu, co tady všichni kvůli němu blázníte - je to namyšlenej fracek, kterej neumí zpívat - rádoby hvězdička, celebrita. Podle mě neměl do finále vůbec postoupit.
  • MÍŠULKOVI

    MISANKU SI UPLNE NEJ NECHAPU JEK TE MOHLI VYHODIT -NEZADI........................................... .............PAPAP MILUJU TE
  • Mišanek

    Je to škoda že jsi vypad.Já jsem ti fandila,byl jsi pro mně nejlepší.
  • misa je jednicka

    udelala jsem velkou chybu ze jsem mu neposlala v nedeli hlas a radci se divala na hokej to udelala asi vsichni miso promin MILUJU TE
  • Míša Foret

    Ahoj Míšo moc mě mrzí žes vypadl.
  • Jen Tobě

    Jsi takový SUPER , škoda že jsi nepostoupil !!!!!!!!!!!!!! Máme tě rádi tak na svoje fanynky nezapomen!!!
  • nenávist

    no nazdar ja te ze srdce nenavidim a sem moc stastna ze si ze souteze cesko hleda superstar 2 uz vypadl nazdař elis !
  • Michaela Foret

    Je škoda,že vypadl.Má nádherný hlas a je prostě.......no k sežrání!!!Je to nejnádhernější kluk,kterého jsem kdy v žuvotě viděla.
  • to neni mozne

    nevim proc vypadl ten foret a e treba ali amiri sice zpiva hezky ale d supestar se nehodi doufam ze se mt povede dobre a zev udela nejakou karieru cus bara
  • Čus Myšatko,je sice škoda,žes vypad,ale svět se kvůli tomu bourat nebude,co? budu ráda,když mi napíšeš nějaký mejlík na berunecka@seznam.cz nebo sms na 737 859814. mám totiž něco v plánu,ale zatím je to jen v mé hlavě. Nechám rozhodnutí na tobě. tak zatím pápá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit