Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je pravda že na něj letěj puberťandy ale nadruhou stranu se snad může líbit i starším lidem ne?třeba mě.Má pěknej hlas ale je tedy takový fintil,to ano....to by nemusel býti...jinak je to ok...
  • Zezačátku ses mi fakt líbil, ale teď co ti dali image alá Sámer(no prostě ten na kterýho letěj 13) tak mě začínáš štvát....sice zpíváš hezky ale dybys ses furt tolik neusmíval a tak.....ještě si začni olizovat rty a je to....jinak ti ale furt fandim tak se snaž si tu iamge změnit....pa
  • se z něj všichni neposerte
  • Pro Mišánka

    Míšo seš moc krásnej kluk a nádherně zpíváš tak jako Michal David. Fandíme ti všechny holky z uzavřeného oddělení pavilon číslo 25 pro těžké schizofreničky PL Brno-Černovice. Ser na ty co po tobě házejí bláto a všem těm nýmandům to pořádně natři !!! Janina 32let Brno-Bohunice invalidní důchodkyně http://www.plbrno.cz/ambulance.htm
  • Mišák je supéééééééééééér

    Míšánku jsi nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej a nšjaká Al-Dhába na tebe nemá jsi superstar!!!!!!!!!! I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • seš moc fajn adoufam že jim to natřeš s do finále se procpeš jako lev
  • Míša je nejlepší

    míše je naprostá jednička já věřím že to Superstar vyhtaje nikdo jinej tak hezky jako on zpívat neumí
  • seš fáákt jeenička a taky si to zasloužíš teda podle mého názoru!!hele jen se chcu zeptat je tohle tvoje číslo:777624406 a dáš mi tvuj e-mail???Please!!pá Peťa posílám pusinku na tvář!!
  • umíš spívat

    Michale si sice pěknej kluk,ale jsi z druhý strany jsi falešný jak ...................
  • Míša je miláček, je prostě super.
  • MÍŠANEK

    JSI MOC SUPER
  • Je uplně boží moc mu fandíííím
  • si jednička

    mišo ty si skvělej a velice pěkný.Fandim ti si pro mě druha Ceská SUPER STAR. Získal sis mojë srdce jako nikdo jiný.
  • Ses vázne super a fandim jenom tobe.
  • pravda

    kdybych ho neznal tak bych nic netvrdil,ale to je takovej krivak, ze to neni mozny. lidi co ho hlasujete tak uvididte jak se vam to vymsti. spis nam vsem je jeden s tech Sameru a savku. Je to proste ostuda Prostejova
  • Míša je super

    ... hlavně jeho schopnost v milisekundě najít kameru, která zrovna natáčí a hodit do ní oslizlý pohled, také jeho "chraplák", který zní jako karikatura zpěvu nebo jeho úžasný kotletky, to aby bylo vidět, že mu rostou fousy. Ale cílová skupina Superstar si přesně tohle přeje, takže co naděláme. Míšo, jsi přesně to, co dělá z pop music smradlavou silážní jámu.
  • Zbožnuju tě

    Jsi prostě nejlepší !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chtěla bych pusinku, co mám pro to udělat?
  • :))))))))
  • vuuuubeeeec

    neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,neumí zpívat,a navíc je škaredý :oP
  • Je NEJ

    Míša je rozhodně NEJlepší, NEJhezčí a NEJlíp zpívá!!! Doufám, že vyhraje!!!!! Bude z něj NEJ SUPERSTAR!!!!!!!!! Lepší než Langerka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit