Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POSÍLÁM TI PUSU
  • dopísek

    Ahoj.Chtěla bych vzkázat michalovi Foretovi,že mu přeju hodně štěstí A AŤ TI TO VIJDE.MILUJU TĚ.
  • Je úžasný!!
  • Béé je mi HROZNĚ líto že vypad! Byl nejlepší tedka už asi přestanu sledovat SuperStar! Protože bez něj to nemá cenu! :( bééé
  • BLABLABLA

    AHOJKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAK SE MAS???
  • Konečně jsou pryč

    Jankovič a Foret tak to byla dvojka, lepší hlas jak oni má jen perestojka. Konečně jsou v čudu, radovat se budu. Má víra v superstar je obnovena.
  • superstar

    jak se mas libis se mi Misacku
  • cau Misko jak se mas co delas jak to delas napis
  • nic proti nemu nemam,ale je dobre ze vypadl,pac ty ostatni jsou daleko lepsi-mozna je hezkej,ale jeho zpev neni nic moc...
  • vghg

    trdhftzčhtz
  • FORETOVA

    MILUJU TE MISO ME TELEFONNI CISLO 723 462 578 JE MI LITO ZES VYPADL ZE SOUTEZE. CAU LIBA JIRKA
  • a

    ahoj co dělá mamaka ?kdysi jsem ji šoustal byla bezva
  • a

    konečně jsi vypadl
  • Super!!!!!!!!!!!!

    Míšo,ty jsi úplně super.Ted ale nemá cenu už se na superstar vůbec dívat,když tam nejseš ty.Když vypadl Filip,tak sem to obrečela ale jak si vypadl ty tak sem to uplne vobulela.Ale fakt se ti to moc nepovedlo v nedelu,ale horsi nez Ali Amiri to fakticky nebylo.Ali je debil.Kdyz neumi cesky tak at tam vubec neleze.Ale stejne si ty a Filip nejlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • JSI KRASNEJ !!!!!!!!!!!!!!!A ROZTOMILEJ!!!!!!!!!!!! JE MI MOOOOOOOOOOOC LITO, ŽE JSI VYPADL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TY JSI TO MĚL VYHRAT!!!!!!!!!!!!TY JSI MA SUPERSTAR. 737444939 iVETKA
  • MIŠUTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JSI NEJLEPŠI A JE MI MOOOOOOC LITO,ŽE JSI VYPADL.ALE I TAK JSI MOJE SUPERSTAR*MAM TE MOOOOOOOOOOOOC RADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ------------------

    Máte někdo adresu nebo číslo na Míšu Foreta? Prosím odepisujte na Evca.14let@seznam.cz
  • foret

    akoj Miso strasne ti fandim a preju si abys to vyhral!!!!moje cislo ja 776686818!!!!tak mi pisni!!!!prosiiiiiiiiiiiiim
  • jsi totální debil!!!!

    doufám,že jsi toho vědom.....
  • míša

    ahoj neznate nekdo telefon a nebo aspon e-mail na foreta prosím napište na muj e-mail! dík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit