Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si k sežraní

    koukam na superster a ty jediny maš něco co holky strašně přitahuje odepišni prosím.
  • SLAĎOUČKEJ!!!!!

    Michal je fakt sladkej, hlavně když se koukne do kamery a usměje se... to musí roztát každý :o) Tara*
  • my

    I LOVE YOU
  • :o)

    je sladkej, a krááááásně zpívá
  • MICHAEL JE FAK PRIMA KLUK A Z TOP 12 URČITĚ NEVYPADNE. TEN KLUK JE FAKT PRIMA A MYSLIM, ŽE SPLNUJE VŠECHNY POŽADAVKY DO SUPERSTAR,NE???
  • napisej-please

    Achojky Míšo, jseš fakt skvělej moc, moc, moc, ti držím palečky ať vyhraješ, protože ty na to máš! Posílám ti svý hlasy, tak doufám že budou k něčemu dobrý...! Musíš vyhrát, tvý CD by se hodně dobře poslouchalo....! :-) ! Tak se drž a hodně štěstí! Kiss! PA PA.
  • :-))

    My si myslíme,že Michael je ten nejlepší z Top 12 a tak mu pošlete hlas mi totiž nemáme kredit!!!!!!!!!!!!!!!
  • Míša je ten nej nej nej,je nádhernej,a prostě fakt cool a boží..........co dodat...Všechny holky z 9.C mu drží palečky...=o)
  • bžle

    To byl zkrat tak čau...
  • Odepiš

    Ajhojky Mišáku...Ty jsi tu???Jsi úžasnej krásnej boží a prostě skvěle.....=o)Máš nádhernej hlas a jis lepší než Sámer to rozhodně máš mail???
  • Zpěv :o(((

    No lidi, můj názor je takovej: Foret má jasně kozí a bezpohlavní hlasový výraz a vzhledem k tomu , že pro tlačenku se dá využít pouze divoká karta, tak díky L. Nopevé to pro Foreta nebyl žádný problém, protože je to její žáček. Kdyby ho totiž volili lidi, tak by se ten večer a ani celou soutež nikam nedostal a shořel by jako papír. Je to jasná tlačenka !..Jinak to není možné.
  • Míša je úžasnej

    Míša je úžasnej,má krásnej hlas.Doufám že bryo nevypadne.Posílejte mu hlasy.Miluju ho.Když sem ho viděla poprvé hned sem se zabouchla.:)
  • I LOVE

    MILUJI TĚ Prosím napiš jsi krásnej!!
  • Michal

    On je tak krásnej!!! A ten hlásek prostě Je úžasnej!!!
  • kulíšek k sežrání

    je uplne nejlepsi zadnej samer na nej nema tohle je proste koren jak ma bejt a ten jeho hlasek no proste hmmmmmmmmmmm!
  • Mišánek

    Je k sežráni a ten jeho chraplavý hlásek....hm.......miluju ho!!!!!e
  • misak

    misa je nejlepsi ma perfektni hlas a nejakel samer mu nesaha ani po koptniky je proste bezva kdyz jsem ho poprvi uvidela hned jsem vedela ze vyhraje a on vyhraje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Michalek

    Michalek je uzasny!!Umi krasne zpivat,je sympaticky,mily,hezky on je proste nejlepsi!!Doufam ze se stane novou českou superstar2,protoze on na to ucite ma!
  • mm

    emisa jee
  • k sežrání...

    Podle mě Míša není jenom krásnej, simpatickej a roztomilej,ale je to i vynikající zpěvák s úžasným neokoukaným hláskem... Je prostě k sežrání... Jojo,kdyby takovejch bylo víc... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit