Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mysacek

    je skvely. miluju ho. porad mu posilam hlasy
  • užasnej hlas a vizáš
  • já ti fandim protože jsi muj kamoš
  • Míšánek..:-)

    Ahojky Míšánku.. teda ty jsi ten nejkrásnější kluk, kterýho jsem kdyd viděla,a ten tvůj hlásek je šíleně super, opravdu se mi moc líbíš.. napiš mi prosím!!prosím smutně koukám:-(
  • Michael Foret

    Že je Sámer Issa(vypadajíc někdy dost přitepleně) namyšlenej víme všichni, a já teda nevim jak vy, ale na mě Foret taky působí docela dóst sebevědomě, až blbě-můj názor. Hezký den
  • michalek

    hrozne michALKA MILUJU! A KDO HO BUDE POOMLOUVAT TAK MU DAM OSOBNE PESTI!!!! NO ZKRACENE JE ROZTOMILEJ A HLAVNE TO NENI ZADNEJ NAFOUKANEJ FRAJIREK JAKO SAMER!!!! I LOVE HIM!!!
  • :)) mihalek

    tag michalek je ten nejkrasnejsi klucina jaky ho sem gdy videla no :)) je proste skwelej..skoda zhe ma tolik fanyneek..pac s kazdou dalsi holkou klesa sance zhe by si wsimnul prawee ME :D..ale nee..skwelej proste no..newim co bych daal tady kecala..:)))meejteee see..paacko kristynka..:))) P.S. tag at ti to misacku wyjde..;))
  • Míša je úplně suprovej kluk! je dost dobře sympatickej a hlavně má krásný oči a úsměv. což mě úplně dostává. ať si říká kdo chce co chce - kam se na něj hrabou loňský superstars v čele s Juliánem i Sámerem! Míšo držím ti palečky!!!! vydrž a zůstaň jaký jsi!!!! Ahojky smutná včelička
  • Michálek je uuuuuzasnej

    Michálek je uuuuuzasnej.Moc mu fandim a doufam ze vyhraje.Uz mam tech koz plny zuby.Ted by mel byt superstar nejakej uzasnej hnedookej a hnedovlasej borec, na kteryho kdyz se podivam tak taju a to Miiisa je...
  • moc skvělej človíček
  • Haha

    Máš mejla a dáš mejla? :)
  • forí

    je sladkej, na nic si nehraje a má krásnej nevinnej úsměv
  • Míša

    Je super! Má stejné záliby jako já a je navíc jde vidět už z pohledu že není jen tak... Je prostě skvělý a mám ho strašně moc ráda, a doufám že se umístí mezi nejlepší trojkou.
  • Nejlepší človíček na světě

    Držím ti palce si nejlepší z celé TOP12 a i když vypadneš budeš stejně moje superstar.Tak se drž pa pa napiš prosím
  • Ahojky....

    seš ten nejlepší a nejhezčí zpěvák z celé řady superstar jsi prostě úžasnej a máš strašně pěknej chrapťák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! :o)))) snade vyhraješ!!!Poslal by jsi mi prosimtě fotku s podpisem?Pa napiš
  • si strašně nádhernej a umíš zpívat máš jinej styl zpívání a liší se to od ostatních je to super a vždycky jsem ti poslala a taky budu posílat hlasy
  • myšáček foretííkkkkkk

    je super sladkej roztomilej má krásnej úsměv a vzhlet je prostě nej nej nejkrásnější................. sté top 12 a i nejlíp zpívá z top 12 .fandim mu a chci aby byl 2 česká superstar...............
  • Míšáááááááá

    mno teda Míšo.ty ses předvedl........totálně mě dostal už při první šamci tím jeho náááááááááááááááádherným chraplákem..bylo to něco strhujícího.hmhm dokážu si představit.že si kupím jeho CD!A myslím..že nějakej pitomej sámer issa to může zabalit,páš Mišanek Foret jeten nejjj
  • Čauky mišáku, máš hrozně hezkej úsměv a očka. Přeju ti vše nejlepší k tvým úspěchům. Až budeš mít čas tak napiš (díky) tak ahoj v neděli! Pa Klára
  • Jsi ten nejhezci nejroztomilejsi a vsechno nej nej nej hezciho na svete a mas ten nejjjjjjjjjjhezci usmev na svete MILUJU TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!papapa a at vyhrajes!!!!!!!!! Budu ti drzet palecky a to uplne vsechny!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit