Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Míšánek je prostě úžasnej kluk :-))))
  • PRO MÍŠÁNKA-DŮLEŽITÉ

    AHOJÁNEČEK MIŠÁČKU:o)MÁM PRO TEBE TAKOVOU HEZOULINKOU ZPRÁVIČKU...CHCEŠ VĚDĚT JAKOU?!?TAK SI TO POZORNĚ PŘEČTI...TAK TEDA:SEŠ TEN NEJHEZČÍ,NEJROZTOMILEJŠÍ,NEJÚŽASNĚJŠÍ KLUK A KLUK S ÚPLNĚ NEJKRÁSNĚJŠÍMA KUKADLAMA-SI PROSTĚ NEJNEJNEJNEJ A JÁ TĚ MÁM MOOOOOOOOCINKO RÁDA ALE NEJEN KVŮLI VZHLEDU SI PROSTĚ TAK MILOUČKEJ A SYMPATICKEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÍŠO JÁ VÍM,ŽE NA TAKOVOUHLE POBLÁZNĚNOU,STŘELENOU PUBERŤAČKU NEBUDEŠ MÍT NÁLADU ALE MĚ BY MOOOOCINKO POTĚSILO KDYBYS MI NAPÍSINKAL ASPOŇ EMAIL(Hermelynka.M@seznam.cz)-MOOOOOCINKO PROSÍM SMUTNĚ KOUKÁM....POSÍLAM TI TU NEJSLADŠÍ PUSINKU A DOUFÁM A MOC PROSÍM KDYBYS MI JI PAK TAKY POSLAL-PROSÍM,PUSINKU! MÁM TĚ MOC RÁDA TEDA JSU DO TEBE ZAMILOVANÁ:o))))))))))))) TAK PAPANEK TEREZKA
  • Míííšššááánek

    Míša ja vážně super jak se krásně směje..... POSÍLÁM VELKÝHO HUDLANA!!!!
  • Míšánek

    Michaeli jsi prostě úžasnej,krásnej,máš neodolatelný hlas a jsi prostě ten nej. kluk z celé Superstar!!!Zatím pa a měj se,:-)
  • misanek

    jsi super star posilam pusu hanka
  • míšanek

    ahoj Michalku strašně ses mi líbil si pekný a i tvůj chraplavý hlas je bezva.Ty jsi s Prostějova a já s Ostravy ale za par dnu tam jedu a budu tam než dodělam školu pa hanka
  • misanek

    ahojte neni Mišanek bezva je nadherny posilam mu plno pusunek pa pa
  • Michaelovi

    Ahoj Michaeli jak se mas??Už se těšíš na nedeli na vecer??Poslu ti hlasy!Byla bych rada kdybys mi odepsal!!
  • Ušánek! Je úžasnej!! :) Miluju ho!
  • Je super.Myslím si, že bude někým jako byl Sámer.
  • miluju te moc mocinka ses sladkej moc krasnej a k pomilovani pacinka tvoje vern sariiinka
  • Pro Michaela!

    Miláček zpívá krasně a bude SupurStar!!!
  • myška

    Michael je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Myška

    Michal je ten nejlepší a určitě vyhraje!!!
  • Super!!!

    Je pěknej,má krásnej chraplák a hlavně klásný oči a úsměv!!!!!doufám že mu to dlouho vydrží a nevyklube se zněj druhej Issa což by mě dost sralo!!!!!!
  • Michal Is The Best

    Je tu někdo?Chtěla bych si pokecat o Michalkovi
  • michal is the best

    Je fakt skvělej a navíc pochází z Prostějova jako já a krásně zpívá
  • Mišáček:)

    Michal je fakt skvělej... Zpívá klásně a je hlooozně moc hezkej!!! A vůbec není nafoukanej. A kdo ho bude pomlouvat tak tomu dam nakládačku!!!!!! Pa
  • *45*

    Míša je prostě nej. Ten jeho sexy hlas a úsměv!!!
  • Mišánek

    Je nej nej nej na světě.Nádherně zpívá je strašně sexy.Je prostě suprovej.Vždy mu posílám plno hlasů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit