Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to máš teda recht..krissa si na to jenom hraje přitom zpívá jak natrhnutá slepice.a vypadá jak oškubaná kačena, smrdí jak tchoř, jí jak smrdutý prase a oblíká se jak bezďák...no on tak i vypadá..Fůůůůůůůůůůůůj Issa Gooooooooood Míša Foret..miluju tě pa
  • Nechte si ty hloupý poznámky..co si budem nalhávat Michal je nej..krásnější a nejlepší na světě a na Krissu Issu fakt nemá protože zpívá a vypadá o 1000000000krát líp než on ...debil jeden namachrovanej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Michal Foret ....I LOVE YOU
  • I LOVE YOU

    ahoj Mišánku Seš mooooc moc krásnej kluk a z toho nepovedenýho Bárty si nic nedělej....hlavně že si postoupil...moc ti fandim a doufám že to celý vyhraješ.Moc ti fandim pa Klára
  • název sem nevymyslela

    kdybys trochu líp zpíval tak seš nejlepší a nejhezčí
  • mišáček je nej
  • JAK MUŽE NĚKDO SROVNÁVAT MÍŠU SE SÁMEREM!!!! MÍŠA JE 1000000x HEZČÍ NEŽ ON!!!!!!!!!
  • Míííííša

    MÁŠ KRÁSNÝ OČÍČKA A PUSINKU A OUŠKA A NOSÍK A VLÁSKY A TO TĚLO!!!!!!!!!!!! PROSTĚ SI CELÝ DOKONALÝ A ZPÍVÁŠ JAK BŮH... MOC TI FANDÍME. WE LOVE YOU!!!=)
  • Míííííša

    milujeme te
  • MILACEK

    MUJ NEJVETSI MILACEK MICAL FORETIK
  • PENIZE

    DEKUJI ZA POCHOPENI
  • milacek

    Miluju,miluju Michálka Foreta je to nejkrasnejsi kluk na celym svete ja ho miluju a ma nejkrasnejsi hlasek...... no proste,co vic si muzeme prat!!!!!!!
  • jsi ten nejkrásnější KLUK na světě!!!!
  • Míša je jednička

    Hned jak sem ho videla poprve, zdal se mi uzasnej a je to tak doted. V prvnim finale ode me dostal 50 hlasu a tak to taky zustane. Jestli vypadne pristi tyden tak narod ztraci zajem o prekrasny chraplaky nalezeny v SuperStar. Jak Peta Polacek tak i Misa Foret jsou skveli kluci a jejich hlas i vizas /obzvlast u Misi/ to jenom a jenom dokazuji!!!!! P.S.: Miso, moc Ti fandim a nezapomen ze si musis hlavne verit! Miluju Te
  • Jsi prostě namachrovanej hlupák, co si myslí, že jen on je idolem všech holek, mamin a babiček...... A udělej něco se stylem svýho oblíkámí...Jsi fakt HNUSNEJ!!!!!!
  • holky holky holky:/ dyt to snad ani neni mozny, vy z nej delate uplnyho boha! tak to zase neprehanejte, mne prijde az moooooc sladkej..fuj:-(
  • .

    Před Superstar jsem říkala: nikomu nepošlu ani jednu SMS, ale u tebe udělám pravidelnou vyjímku
  • mišička

    michaůe jsi nejlepší na světě budu ti posílat strrááášně mooooc hlasů papa nikitka
  • Ty si ten nejlepší. Pošlete mu všichni hlesy!!!! Hodně hodně hlasů!!!! Já ti jich taky pošlu hodně moc!!! Ty seš nejkrásnější kluk, kterýho jsem zatím viděla!!!! Pusu T
  • Miláček

    Míšánek je fakt sledkej k sežrání!!! Je krásnej, roztomilej, prostě sexi!!!
  • Je nejlepší

    Míšo,jsi nejlepší máš nádhernej hlas a jsi hrozně sexy.Moc ti fandím a doufám,že vyhraješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit