Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love You MICHAL

    moc moc moc moc ti fandim a moc moc moc moc tě miluju si prostě tak sladkej jako gumový medvídci,který maš tak rád....ty máš rád je..a já zase tebe ty můj medvídku rozkošnej měj se mooooooooooooooc krásně pa posílám ti sladkou,velkou pusu
  • Míšan:-)

    Tak lidi, co říkáte na Míšu..já si myslím, že je docela dobrej, doufám, že si to nezkazí a přeju mu moc, moc, moc,...úspěchů v dalších kolech..co vy??
  • Chat Michala Foreta

    Lidišky a nechcete mi s tím pomoc když už mu tak fandíte:-) Ahojky
  • Jsi nej!

    Jsi uplně nejlepší!Máš nádhernej úsměv!Moc ti fandím a držím palečky!
  • Mišáček Foret

    Mišáčku jsi prostě sladkej,milej,nádherneej no prostě jsi úžasnej pa Michaela
  • držím ti všechny palečky!!!!!!!!maš nádherňoučkej úsměv.
  • jseš dobrý zpěvák

    myslim ze jsi fakt dost dobrý a hodně ti fandím.Nevím co si o tobě myslí ostatní,ale pro mě jsi skvělý a krásný kluk.Je to pro tebe určitě velká změna.Já bych se nikdy neodvážila.Už budu končit papapapa...
  • Míííííša

    Ahojky Míšo!!!! Moc Ti fandím!!! Jsi super!!! Přeji ti aby jsi vyhrál!!! Máš krásnej hlásek kterej bych mohla poslouchat pořád!!! Pápá pusu Werča p.s. DRŽ SE!!!!!!!!
  • Míšáneček

    Je naprosto úžasnej a skvělej a strašně mu fandim... :-)) A držim palce aby to dotáhl co nejdál a zůstal tak v pohodě jako Zlatuška!!! Jsou oba úžasní :-)))
  • seš SUPER!!

    Ahoojky všichni, Michael Foret je bombastickej, fakt Míšo to musíš vyhrát moc moc moc ti fandím tak do toho šlapni, to dáš...=0)))
  • To je děs !

    Nezlobte se na mě, ale lidi co se do finále protlačí na divokou kartu, by měly mít úplně jiný kvality, než právě Michal. Zpěv nic moc, a navíc, vypadá divně ;-)
  • Mišáček plyšáček

    Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilu ju Míííííííííšššššššššššááááááččččččkkkkkaaaaaaaa Foretovýho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Je jenom můj!!!!!!!!!! :)))
  • Michal

    Michale jsi prostě úžasnej. Určitě to vyhraješ. Moc ti fandím. Napiš mi prosím na můj e-mail.
  • M.Foret

    Michael je supersrar
  • Míša

    Mooooooooc zbožnujeme Michala Foreta.Je nej :O) JESTLI HO TAKY ŽERETE TAK NAM NAPIŠTE NA 775229112
  • Michal

    Zbožnuji tě Michale.Posílam ti hlasy a mooooooc ti fandím.Bára
  • Michael Foret

    Já chci jen říct že Michael je dobrý zpěvák a velmi hezký. :-)
  • =)

    ahojky prosím tě mohl by jsi mi napsat jestli jsi byl na tábořa na Pastvinách s ddm Svitavy pač mi moje sestra HANKA říká ,že jsi tam byl byla tam i dominika stolárová máš ségru a jmenuje se Eliška. PROSÍM NAPIŠ PAČ JÁ SI NEJSEM JISTÁ JESTLI TO JSI TY NEBO NE JO A NEZAPOMEN DÍK iVČA P.S. MĚLA JSEM PŘEZDÍVKU PÍSKLE TAK ČAU A OZVI SE=)
  • jseš neeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjj
  • :-)

    vauuuu, dost najivních dívek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit