Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fortik

    ahoj miso moc ti fandim a chci aby si to dotahl az do konce s pozdravem denny
  • :)

    Slaďoušek :))
  • Si nejlepsi..my favourite singer
  • Michal Foret

    Je to kluk snu.Po mém klukovi má v mém srdci druhé místo.Míšo napiš mi jestli mužeš ahoj tvoje pubertální obdivovatelka!lidi taky se vám líbí???
  • Divoká karta

    Čau. Michala si vybrala porota na divokou kartu a teď se všichni nad ním rozplíváte. Když ho tak milujete tak proč jste mu neposílaly hlasy v semifinále co? Já proti němu nic nemám dokonce si myslím že zpívá solidně ale na Superstar to není. Jenom hezký obličej není vše.
  • pozdrav

    Ahoj Michale,mohl bys my prosim tě poslat 2 podepsané fotky s podpisem s věnováním pro Lenku,Báru.Prosim tě pošly to poštou na tuto adresu:Lenka Mašková Manětínská 174 Kralovice 33141 Posly to prosím co nejdříve.Predem díky!!!!!!!!!!!!!!!PS:Moc ti fandim
  • Michalek

    Miluju Michala je skvělej a strašně sladkej Míšo jedu do Karlína a počkám si tam na tebe,papapapapapa K.
  • Nazdár

    Jak se máš? a co jinak jak na tebe ta změna pusobí? jak se cítíš?
  • Myslíta že to Míša vyhraje? Já myslím že určitě jo protože je úplně skvělej a suprovej a má nádherný oči a hlas
  • Míša

    Michálku držse jseš stejně nejlepší!!!
  • Míša

    Ahojte všichni Michael je proste nejlepsi myslim ze bude 2 protoze Gaba je taky dobra ale Míša je pěknej a skvělej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Michal je nejlepší!!!

    Hodně lidí si myslí, že Michala maj rádi jen holky a ještě k tomu jenom proto, že dobře vypadá. Mě osobně se taky líbí, ale taky se mi moc líbí jak zpívá. Ma jedinečnej chraplavej hlas. A vim, že ne všechno se mu povedlo, ale skoro všechny jeho výkony byly skvělý. A ja prostě nejvíc ,,fanduju" jemu. Já ho prostě žeru!!!
  • MILUJU TĚ MÍŠÁNKU!!!!;))))
  • Ahojky zdravím, že je Míša Foretek úžasnej????Fakt mu fandím snad bude SuperStar!!!!Posílám hlasy pa
  • tohle je děsný

    ....tím ale nemyslím Michala!je hrozný,jak miliony "malejch" pubertálních holčin ječí,brečí a vzlyká jen když se řekne jméno Michal Foret!!!!Uznávám:Michal je děsně sexy,když zpívá tím svým chrapláčkem tak mi naskáče husina,když se usměje do kamery tak se musím taky usmát.Jo,je milej až roztomilej...100%sympaťák.Ale nemyslíte,že by se moh tak trošku vyděsit,když mu tady x-tisíc holek napíše,jak moc ho milujou????Dejte bacha,aby se fakt nezačal bát,zalezl by do ulity a měly byste po idolovi.Nechte ho dejchat...Míšo,jinak držím palečky:)
  • :)

    Že je úplně sladkej naproti Alimu baba Amirimu to je hnusnej slizoun!!!!Ale zato Michal je sluníčko!!!Katka- Praha
  • michael

    Děvčátka dýchejte...chudák Míša...je sice fajn,že má tolik faninek,ale vy vlastně faninky nejste.kdyby šel po ulici a nebyl v supertar,tak by se za nim polovina z vás ani nehlídla... nemyslim to ve zlym...ale proberte se trochu,já sem sice jeho faninka taky,ale nemusim ho hned dusit tim,jak ho miluju a jak šíleně je krásnej..je to pěknej kluk,jistě..otočila bych se za nim na ulici,jiste...Ale myslim si ,že to co vy do něj pořád hustíte on moc dobře ví...a když si tohle bude číst pořád dokola stane se zněj něco jako Sámer,a to přece nechceme,ne??My přece chceme aby zůstal takovej jakej je,ne??=)
  • Michael Foret

    Michale,tobě eště není jasný že si SUPERSTAR?
  • Míšo jsi nejlepší!!!!!!!!!
  • cukr

    Je užas!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit