Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj míšo jsi super hlavně neposlouchej ty blbý holky co tě tady pomlouvaj nejspíž milujou toho debila amiriho nebo teplouše jankoviče.ty jsi nejlepší si suprovej a jsi budoucí superstar. TAK TI DRZIM PALCE!!!!!!!!!!!!!:-)
  • pro omara

    hele uklidni to,kdyz se ti nelibi,tak sem vubecv nepis a radeji si najdi nekoho,koho budes chvalet a nezatezuj nas tady tema tvejmapodelanejma kecama
  • Míša Foret je prostě dobrej kluk a líbí se mi!!!i jak zpívá,sice nevyhraje superstar ale je mrtě dobrej a hezkej!!!tak zatím papa
  • =)

    Míšánek je takovej druhej sámer nejdřív tady byla issománie pak kotkománie no a ted' foretománie sorry ale je to pravda mějte se=))
  • Jsi nejlepší

    Ahoj Michale jsi nejlepší na světe ze superstar ale lepší byl Samer Issa
  • Michálek

    Ahojky všichni.Míša je prostě úžasnéééj!!!
  • Míša je super, ze všech kluků určitě nejlepší a nejhezčí a má zajímavý a krásný hlásek. Doufám, že se dostane co nejdál.Nechápu proč zas tady nějaké drbny pomlouvají, to mě dokáže fakt vytočit. Je to ten nejsympatičtější kluk v soutěži a je velkým favoritem. Tak si jděte pomlouvat někam jinam!
  • Nazdar vůbec se mi nelíbí tvůj zpěv a už vůbec ne tvoje image chci aby si vypadl nazdar
  • Michael Foret

    Ahojky míšo moc ti fandím drž se
  • Dobrej For

    Cauky musím říci že jste mě teda doběli a ja si myslela že nějaký hysterky se tady hádají. Na chat teď nemůžu musím jít pryč ale napiš mi sem svoji emailovou adresu a já ti napíšu kdy a v kolik na chatu a pak můžem pokecet. Zdraví Iva.
  • Pro Ivu

    Ahoj Ivo já a Adéla Chápeme že každej má jiný názor no Adéla je vlastně Terča moje neeeeeeeeeejlepší kámoška a sedí ted vedle mě a Foretáčka milujeme a tamto byl vtip nechceš jít na čet? Já tam budu pod jménem Turková8 a ty abych tě poznala napiš tam osmičku dík Ivana
  • Hystérie

    Tak vám teda řeknu že se pěkně bavím jak tady na sebe nadáváte. To asi tím vaším malým mozkem nedokážete pochopit že co člověk to jiný názor? Každýmu se líbí někdo jíný a není člověk ten, co by se zavděčil lidem všem. Tak nad tím zkuste přemýšlet jo? Takže heslo by mohlo znít zdar(zmar) hysterii.
  • Pro Mišáčka Foretáčka

    MILLLLLUJU Těěěěěěěě JE MI 21 LET TEDA BUDE PROSím ODEPIš
  • Vzkaz pro Janu

    No díky že se mnou souhlasíš máš na to podobnej názor jako já. Už jsem si myslela že jsem sama co si něco takovýho myslí když všichni v mím okolí i tady se nad ním tak rozplívají. Dokonce sem si myslela že mi nějaká hysterka tady nadá ale v tom jsem se spletla. Zdravím!!
  • holky

    proc ho porad prosite o ty fotky s podpisama,kdyz o ne tolik stojite,tak zvednete prdel od pocitace a jedte nejak kde si na ten podpis pockate..to ma potom ten podpis mnohem vetsi cenu,nez kdyz napisete posli....A navic kdyby tazdy tu fotku posilal tak by brzo zkrachoval=)
  • pro ivu

    No tak to musim souhlasit,kdyz ma najednou tolik faninek tak kde sakra byly,kdyz je misa nejvic potreboval??Ted,kdyz je v tom 12 tak je najedou pro vsechny zajimavej!!!Fakt ty princezny co mu porad pisou ze ho milujou nechapu,vzdyt ho vuec neznaj,znaj jen toho kluka co se porad smeje do kamery,ale jeho pravý Já nikdo z nich nezná=(
  • Ahojky

    Ahojky Miso jsi fakt super kluk libis se mi uz od zacatku.Nechces mi poslat cislo na tvuj mobil.Plosim:-)napis na PetaZhrlova@seznam.cz
  • Míšánek

    Milý Míšo.Byla bych ráda,kdybys mi mohl poslat 4 fotky s podpisem.Na adresu Monika Zvědělíková.Norberčany 10 Mor.Beroun,79305.Moc mě to potěší i moje kámošky. Máme tě rádi.
  • Míšánek

    Moc tě miluje tvoje (manželka) Monika.Zpíváš nejlíp ze všech a všichni ti moc fandíme. :)
  • míša

    I love you

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit