Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zná ho někdo osobně?

    Nazdárek. Jestli ho někdo znáte osobně, tak mi please napište!! Díkas M. :)
  • Misa je fakt skvelej...videla jsem ho a myslim si,ze je urcite strasne moooc hodnej kluk a jeste k tomu kraaasne zpiva....Jo a MISAKU jestli si tohle ctes a filip Jankovic ti dal ten papirek s cislem 17.dubna po zkousce,tak se mi prosim ozvi,diky...MICHAELA...
  • Ahojjjjjjjj:))))

    Ahoj Míšo chci ti říct že tvůj zpev me dostává....Tak jako tvůj obličej ses fakt sexy...:))))
  • pro toho odpůrce

    skus si jít do superstar ty chtela bych te slyset jak tam mutuješ.míša Foret má krásnej hlas a muže byt na sebe hrdy!zato ty?boože.prosímtě nebud trapný!!!!!
  • ahojky mišičko

    Ahoj Míšo! jsi nejlepší a se svým talentem to dotahneš daleko. jsi nejkrasnější kluk na svetě. ja si tě najdu. odepiš Tvuje Evik
  • Míša je nejlepší

    ahoj míšo F.strašně moc ti fandíme a doufáme ze se dostaneš co nejdál:ty si uplně nádhernej,řeknu ti-můj typ. počítej s tím že za tebou přijedem protože když tě neuvidíme tak se zblázníme a to do slova.Miso prosím napis a počítej s mojí podporou:)pa
  • cauky miso

    cau miso!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moc ti fandim a preju ti at se dostanes co nejdal!jsi nejlepsi doufam ze to vyhrajes drzime ti palce
  • bože...

    Ahoj lidičky,já teda nemůžu tvrdit,že by se mi Michalův zpěv nelíbil,jeho hlas je opravdu úžasnej a dokáže s nim zázraky!!Ale jak tu tak čtu ty veše vzkazy tak u některejch se fakt musim smát..jak tady polovina holek může psát,že ho miluje,vždyť ho proboha vůůůbec neznáte!tyhle pomatený faninky opravdu nechápu,do televize se dostane jeden pěknej kluk a všechny holky ho hned milujou... Přitom faninku nedělá faninkou to,že toho dotýčnýho miluje,ne?? Tak se nezlobte za můj názor,ale berte ho trochu jako člověka a ne jako někoho,do koho se prostě musíte zamilovat jen proto,že je prostě v televizi!!=)
  • vzkazík pro odpůrce=)

    řekla bych že moc dobře víš,proč si sem nenapsal maila,nemáš na to totiž dostatek odvahy...takhle se schovávat za nejakou nálepkou odpůrce,je šíleně lehký,ale asi si nechtěl bejt od rán a do večera bombardován ´Michalovými faninkami co??tak se příště vzmuž a napiš i ten mail=)..papa
  • M.Foret

    Doufám že vyhraješ.Jsi nejlepší a proto jsem ti poslala hlas.
  • Jsi mečící krysa

    Z tvého zpěvu se mi zvedá žaludek a těším se ža vypadneš....vypadáš jako buzik......FŮŮŮŮŮŮŮJ!
  • SuperStar

    Míšo, si fakt nejlepší.Nikdo na tebe nemá.Držim ti moc palce.Pokráčej takhle dál a nenech se ničim odradit
  • Muznej chraplavej hlas

    me vzdycky dostane a vzrusi.
  • Jseš jasná jednička a dotáhneš to dost daleko.¨Máš naší plnou důvěru :-)
  • poslala jsem ti hlas

    ahoj michaeli jsi moc krásný a spíváš užasně poslala jsem ti hlas tak se měj krásně a neoj mé hlasy už na tebe čekají i dneska večer....
  • MÍŠO TY SI SUPERSTAR

    Ahoj Míšo seš nejkrásnější kluk na světě a já tě HHHRRROOOZZZNNNĚĚĚ
  • Michael

    Michael Foret to vyhraje!a ta kráva Zanková vypadne,a jeste pozdravuju Vlastíka Horvátha!ps:miluju te Michaeli!!!!!!!!!!
  • Míšo držím ti pěstičky!At se ti daří!
  • A kdo jiný???

    Dokud budu mít kredit,tak Míša dostane tolik eSeMeSek,že postoupí,i kdyby nechtěl(a to asi chce,jinak by do Superstar nechodil,ne?)
  • Myšáneček

    Michal musí prostě vyhrát českou superstar!!!:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit