Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • míša

    ahoj míšo jak se máš
  • Forítek

    Míšo napiš na můj e-mail prosím jsi nejlepší tak pápápá posílám slaďoučkou pusu Věrka
  • foret

    Jsi bezvadnej a moc ti fandím a také posílám hodně SMS zpráv. Jsi nejlepší ale táko je nejlepší Vlasta Horvát a Ali Amiri ale ty jsi lepší než oni.... pa posílám pusinku Věrka
  • Míša je úplně úžasnej!!!
  • Mišulinkoooooo :)

    Ahojky Míšo, si fakt úžasnej, tvůj hlas je úžasnej............. Si fakt sympaťák, na nic si nehraješ, nejsi namyšlenej (jako někdo..... :)... ) Do příštích kol Ti držím palečky a doufám, že se dostaneš co nejdál!!! Hodně štěstí!!! Ale když vypadneš, tak si z toho nedělej hlavu: Pro Tvoje fanoušky vždy budeš SuperStar jenom Ty!!! Tvá óóóóóóóóóbrovská fanynka Simča Ps: Si fakt nádhernej:)
  • Míšánku jsim moc krásnej a neposlouchej kritiku ostatních jsi prostě nej..................... zpěvák možná že se ti něktarý kola nepovedou, ale pro nás budeš vždycky SUPERSTAR
  • Naše SuperStar

    Ahojky Michali, si moc moc moc moc krásnej..... Máme tě rádi a moc ti fandíme.....Neposlouchej lidi co tě kritizujou!!! papapapapapapapapa Lucy a Týnka
  • pozdrav

    Ahoj míšo píšu ti ještě jednou prosím odepiš mi na můj email:Ivana.bencatova@seznam.cz Jsi fakt nejsladší kluk co byl v superstar a já si toho vážím.papa posílám ti velkou pusu ivča
  • pozdrav

    Ahojky Míšo,zaujalo mě jak sugestivně to umíš podat,Jsi fakt dobrý.Moc se mi to líbilo a líbí to co předvádíš spíš to jak krásně zpíváš.Je to milé poslouchat něco co se mi líbí a ještě od takového pějného kluka jako jsi ty.papa ivča a co to setkání napiš mi svůj email ať ti můžu napsat papa měj se a ať ti to zpívá tak jako doposud .
  • Ahojinky

    ahojky Mišáčku!vím že nemáš čas na takový ,,pošahaný,, puberťačky jako sem já ale přeci ti píšu! doufám že si to přečteš abych to nepsala zbytečně :o) tak jdu na to! si fakt ten nejsladší klučina kterej se v SuperStar kdy objevil a ten tvůj hlas je fakt ůžasnej! máš hodně velkou šanci že se staneš SuperStar ale ta konkurence je obrovská tak doufam ze ji zvládneš a udržíš se co nejdýl!DRŽ SE ZUBY NEHTY!!! určitě Ti pošlu nekolik hlasů!!tak zatím páško a když budeš mít čas tak mi prosím písni maila na flakey.adder@seznam.cz!!pa pa zlato! měj se krásně a zkus se ozvat!díky
  • čau Míšo, moc ti fandíme a celý porotě vytři zraky, hlavně Klezlovi. Kaka
  • ahojda

    ahoj miso ses proste nejlepsi a to musis uznat i ty sam diky moc moc az podpis ses super Paja :-))
  • myslim si, ze misa je moc hezkej kluk, ale v superstar ma dost velkou konkurenci, v ktery si mysli, ze neobstoji...jinak samozrejme je ze vsech nejhezci a je moc sympatickej, jen aby mu to vydrzelo co nejdyl. moc mu fandim a urcite mu poslu hlasiky.
  • Míšánek ty písničky zpívá nejlíp. Určitě má hodně velkou šanci na vítěze.
  • Míša je nej!!!!Určitě lepší než sfetovanje Sáme!!Dřív jsme Sámerovi hafo fandila ale teď bych se asi poblila kdybych ho patkala!! A kdybych potkala Míšu?Objala ho políbila a....=)
  • Foret

    ahoj jsi moc hezký a umíš moc dobře zpívat a máš sexi hlas Ahoj Zuzana
  • Jsi pěkný Michale!!!
  • No proste a jiste SÁMER ISSA JE UJEČENÁ KRISSA! A MIŠÁK FORET TU BUDE ZPÍVAT JEŠTĚ TAK STO LET!
  • michael je nej

    michael je super. znám ho osobně a ne ní to žádný náfuka jako sámer. michael je ,,zatím" sám sebou!
  • no to taky doufám že si na nic nebudeš hrát jako Krissa.......každýho jenom pomlouvá a myslí si že je nejlepší..přitom to je úplně jinak..je nejhorší,nechápu jak takovej debil jako je on může mít ještě ňákou faninku...jinak Míšoj taky mooooooooooc fandím a doufám že vydrží co nejdéle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit