Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • míšánek

    Michal je prostě super nejvíc mě dostal svým krásným usměvem a zpěv!je fakt super držím ti pěsti!Pokud někdo souhlasí tak ať se ozve budu se těšit
  • Ahoj Míšo, jsi nejlepší ze všech. Čau lidičky, kdo má stejný názor jako já, tak ať mi mailne.
  • Jsi nejúžasnější koho znám, tak ti držím pěstičky abys vyhrál.
  • Michal je úžasnej, krásnej a milej.... Tak to musí vyhrát
  • Michal, je fakt pěkný, krásně zpívá a má nádherný úsměv, a proto věřím, že v superstar vyhraje! Míšo, držím pěsti :-) !!!!!!
  • Je to fakt moc peknej a sympatickej kluk. Doufam, ze se dostane co nejdal. Ale myslim si, ze prvni nebude.
  • lucka

    ahoječky si fakt nejlepší a Aneta je oproti tobě nula..........náš hezký hlas,úsměv atd........jen škoda že bydlíš tak daleko......v neděli ti pošlu hlasy...papapapapapapapapapapapa
  • Foretík

    Miško!! Moc Ti fandím a držím palce,abys ten kolotoč jménem Superstar ustál a pokud možno i vyhrál. Hlavně zůstaň sám sebou -to je moc důležitý.Viz odstrašující případ Sámer Issa,kterej neumí nic jiného než pomlouvat kdekoho.
  • miluju Michala F.

    ahoooooooooj.Múže bejt někdo hezčí než Michal.Ty jo ten úsměv...
  • Mooooooc ti Míšo držím palce, si jeden z mých favoritů
  • myšáček I love you
  • domaci mazlik ala Superstar ;-)

    ahojda koceny, kdyz si tak ctu vase ody na Michaela, tak me napada, jestli jste se uz nekdy stacily kouknout kolem sebe...prece je tolik sympataku kolem nas....staci jim jen venovat trosinku nekritickyho obdivu ;-) a muzete mit doma Superstar....a jenom vasi :-)
  • ..........nevim

    Ahojky! JSi opravdu moc moc moc supr zpěvák a jistě víš že máš v soutěži velkou konkurenci, ale mě jsi prostě něčím zaujel a proto máš u mě mooooc velký plus :)))) Jen tak dál. Držím ti všechny palce co mám (škoda že mám jen 4 :))))
  • MICHAL

  • MICHAL

    Michala je podle me fakt nejlepsi-nejhezci,nejlepsi hlas....Proste ho sakra taky zeru..Nechapu co holky videli minulej rok na Samerovy ale tenhle je fakt uzasnej!:o)Kdyby fanynky chteli pokecat at mi napisou meilem!:)))Pa a pusan Terezka:)
  • I LOVE Mišánek

    Ahoj Michálku si ten nejúžasnější kluk co snad je máš krásnej hlas krásný očka a to nejvíc ty jsi krásnej celej:) posílám ti tu nejslaďoučkou pusinku a fandim ti aby jsi postupoval co nejdál a kdyby ti to náhodou nevyšlo tak to nevadí protože nic není naposledy až budeš mít CD pamatuj si na mě že já ho budu mít zatím páááá a majluju tě
  • DOUFAM ,ŽE V NEDĚLI POSTOUPÍŠ A VYHRAJEŠ CELOU SUPERSTAR,PROTOŽE MÁŠ NEJLEPŠÍ HLAS A NEJLÍP VYPADÁŠ
  • jen tak

    Ahojky Michale!Nebudu Tě vychvalovat,to dělají všichni a už Ti ro nejspíš leze na nervy.Mě stačí,že vím,že jsi super! Doufám,že v neděli postoupíš!:-) Máš u mě schovaných 49 hlasů!:-) Myslím,že Aneta Langerová,kterou mám hodně ráda,má konkurenci... Tebe!!! Pusu, Joey
  • Michael je nejhezčí kluk ze superstar
  • Michael je nejlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit