Přejít na výpis diskuzí

Michael Kocáb

OSOBNOST 16.10.2010 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pan Kocáb? Kdo to je a hlavně, kde je? Americká vojska brázdí naši republiku
  a on nikde. Žádná cizí vojska na našem území nemájí co dělat. Předtím
  Varšavská smlouva a nyní NATO. ZVYKÁME SI? Ti rádoby pravdoláskaři myslí
  zase jen na sebe.
 • Jen pro MIMOŘÁDNĚ otrlé a hlavně pro všechny vítače muslimů!

  Už jsem viděla hodně, ale tady se mi po pár vteřinách udělalo zle, a tak jsem to ani nedokoukala. Tohle všechno vyrostlo z věrouky islámu, to je skutečný islám.
  Byla bych pro absolutní zákaz islámu a všech jeho projevů v naší republice (když už to nejde v EU). Všechno ostatní jsou nepodstatné, druhořadé blbiny. Věrouka islámu odporuje naší ústavě a naši politikové trpí nošení nikábů v Teplicích a jinde - je to k poblití. Hlavně osočují Putina, který chce s nimi rychle zúčtovat.
  Je dobře, že toto video dostalo hodně lidí. Jenže mnozí si stále myslí, že existují i "hodní" muslimové. Pro otrlé !!! Tohle si sem zveme - jen se na to pěkně podívejte, nezavírejte oči před realitou:

  http://www.miscopy.com/wp-content/uploads/2016/09/slaughterhouse-style-mass-killing-islamic-state.mp4?id=0
 • Michael Kocáb, Události komentáře, 25.8.2015
  „Musíme e k uprchlíkům chovat přátelsky, abychom si z nich neudělali nové nepřátele. Převaděči jen pomáhají lidem. Nemáme možnost, jak zabránit této imigrační vlně. Zrušením Schengenu se nic nezlepší. My to prostě nedokážeme zastavit. Jediné, co musíme zastavit, je vlastní nárůst xenofobie. Udělat hranice v evropských státech by znamenal konec EU. Máme jedinou možnost, přijmout je s určitou vstřícností, jinak nám tu udělají peklo, že nás chraň bůh.
  Tolik lásky, ale zároveň tolik odevzdanosti, rezignace a podřízení umí za 20 minut vyplodit opravdu jen „sluníčkář“.
 • Agonie ÚV pražské kafilerie. Proč (cituji tvoje slova) "pražský lihovar" nebyl hnán ke kultivovanosti v době, kdy se po něm proháněl tuzexový štvanec na koloběžce, prochlastaný až do morku kosti, vytleskáván placenými neomarxisty? Hoši, vy už jste tak odvaření, že nemá smysl cokoli rozebírat. Nikdo ty vaše přiblblý kecy a ksichty nepotřebuje, zkuste to pochopit.
  • Snad ještě drobný dovětek. Soudě dle tvojí hysterické reakce k zlidovělému a poněkud romantickému označení coby příslušníka "Pražské kavárny", které z pohledu českého jazyka samo o sobě nemůže zavdat ani náznak čehokoli hanlivého, za jiných okolností ba snad právě naopak, je nade vše zřejmé, že si pohrdání národa pro tuto hybridní sektu plně uvědomuješ. Díky za tuto nadmíru ilustrativní výpověď, dosud jsem vše přisuzoval pouze ryzí formě retardace. No, v každém režimu je třeba se nějak živit. Á propos, Pražský výběr zní OK?
 • „Já, Michael Kocáb – narozen 28. 7. 1954, vedoucí bývalé hudební beatové skupiny PRAŽSKÝ VÝBĚR, prohlašuji před příslušníky Československé kontrarozvědky Federálního ministerstva vnitra, že v případě umožnění veřejného vystupování hudební beatové skupiny pod názvem „ROPOTÁMO“, nezneužiji veřejné hudební produkce k ovlivňování protispolečensky orientovaných nálad, šíření myšlenek v duchu pacifismu a k propagaci kapitalistického způsobu života…Dále prohlašuji, že pomlčím před všemi nepovolanými osobami, kterými jsou rodinní příslušníci, rodiče, kamarádi, ale i jiní příslušníci Sboru národní bezpečnosti(?!) o všech těchto shora uvedených skutečnostech, a rovněž nezneužiji dané důvěry k páchání trestné činnosti. Osobně budu zabraňovat případné infikaci hudební tvorby jinými hudebními skupinami, které se dopouštějí negativní činnosti spočívající ve skrytých invektivách vůči kulturní politice KSČ a socialistickému způsobu života. Toto své prohlášení stvrzuji vlastnoručním podpisem…“
  Tolik sdělil Petr Placák, publikující dříve také pod pseudonymem Petr Zmrzlík, český spisovatel, textař, historik a publicista i člen samizdatu, autor knihy „Fízl“. Později začal pracovat na Úřadu vlády České republiky jako šéfredaktor vládního informačního serveru o Evropské unii Euroskop.cz.Nedávný dotaz jednoho novináře na rockera Aleše Brichtu: Co si myslíte o tom, co teď dělá váš muzikantský kolega a teď i ministr pro menšiny Michael Kocáb? Ten má úplně opačný názor než vy. „On se nacpal někam, kde o tom vůbec nic neví. A kdybych mimochodem rozebral jeho texty z desky Straka v hrsti: „Pražákům, těm je tu hej“ a podobně, tak by se možná divil…“Zatímco Kocábův další potencionální kandidát na prezidenta ČR v roce 2018 Michal Horáček sepsal své paměti protagonisty sametové revoluce a začal se věnovat byznysu (sázková kancelář FORTUNA – už dlouho před listopadem byla černá sázková kancelář v Chuchli pod kontrolou StB ), nastoupil Michael Kocáb dráhu politika…Inu, marně se snažil nevyzmizíkovat svůj hlavní podíl na odchodu sovětských vojsk z Československa, stejně jako jsou marné jeho petice za odstoupení prezidenta Miloše Zemana pro vlastizradu; může si jen zaskřehotat: Kecy, fóry, nemakáme, to si radši nožku za krk dáme. Ať civí, kdo se diví…”
 • Je Michael Kocáb demokrat, když si dovoluje většinově zvoleného prezidenta nazývat „duševně nemocným?“ Jaké má lékařské vzdělání Michael Kocáb, že vystřihl v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz tuhle diagnozu. Co víme, že Kocáb je? Zbyly po něm dluhy ve Fondech Trend? Zapříčil se o to? To se nikdy nevyšetřilo. Má vůbec takový člověk s takovou odpornou pihou na své minulosti, co vůbec mluvit? Ano, mluvit může, ale magora pak ze sebe dělá sám.„V poslední době se vyrojilo pár jeho anamnéz, že už se jedná o duševní nemoc. Já si to tedy také myslím, protože ho nepoznávám. Byl to člověk, na jehož úsudek se v podstatě dalo spolehnout. Dneska mi připadá, že je v pozici politického avanturisty, politického dobrodruha, který je schopen všeho,“ blinkal své stupidity v rozhovoru pro ParlamentniLsity.cz odporný havlodiní duševně nemajetný jedinec Miachael Kocáb, které o sobě šíří lži, že se zapřičinil odchod sovětských vojsk. Kdyby sověti odejít nechtěli, neodešli by. Pokud by chtěli sověti Kocába kastrovat, tak by byl dnes kastrovaný. Tolik asi co by Kocáb se sovětskými vojsky svedl.A Kocáb ve své tuposti pokračoval: „To víte a ví to každý uvědomělejší občan, že Miloš Zeman vytváří naprosto katastrofální obraz České republiky ve světě. Venku jsme vnímáni jako pátá kolona, která nečekaným způsobem přisluhuje zájmům prezidenta Putina a jeho administrativy, která bagatelizuje to, co Rusové provedli na Krymu.“ Zaznělo jako by si Kocáb říhl z Obamovy zadanice, kde se pravidelně zastrkuje, aby byl parádním agentem cizí státní moci a likvidoval národní zájmy.
 • Kocáb nic neukradl ani nevytuneloval – stalo se to, až když už mu privatizační fond nepatřil. Jeho právní vina je nulová, ale jeho morální vina stoprocentní. Nikdy se k ní nepřihlásil a všude roztruboval, že prý on nic, on muzikant. A to přesto, že doslova a do písmene vytuneloval svůj vlastní obličej. Stal se symbolem muže, který se zaklíná Dobrem, ale peníze mu nesmrdí. A to přesto, že zklamal sto tisíc lidí. Když se Kocáb později za Stranu Zelených cpal do politiky, po Praze se objevila antikampaň: „Volit Kocába je Trend!“ Stručné, jasné a hlavně až mrazivě výstižné.Vytunelovaný obličej Michaela Kocába, připomínka lidské blbosti -Za svůj podíl v Trendu dostal Kocáb přes třicet milionů korun. Platil z nich bizarní projekty – třeba Literární noviny, které s pomocí podvodu Ludvíka Vaculíka navzdory výsledkům konkurzu na šéfredaktora ovládl zelený fanatik Jakub Patočka.
 • „Jak mohou lidé zbabělí a nečestní sloužiti knížeti? Takoví se třesou strachem, zda budou schopni úřad vykonávat. Ve chvíli, kdy úřad dostanou, třesou se strachem, aby o něj nepřišli. Začnou-li se třást strachem, aby o úřad nepřišli, není nic, čeho by nebyli schopni, aby si úřad udrželi.“
 • Historik z doby helénistické Polytbios už před 2200 lety popsal tuto teorii ústavy, která se podle něj neustále mění, zjednodušeně takto: napřed je království, první král je mírumilovný a spravedlivý, jeho potomci a nástupci vychovávaní již v královské hodnosti se chovají panovačně a zhýrale, království se zvrhne, lid krále odstraní s pomocí aristokracie a nastává vláda aristokracie. Lidé si oddychnou. Zpočátku se aristokraté chovají spravedlivě a uvážlivě, jenomže opět – jejich zhýralí potomci chtějí více a více moci a myslí si, že to takto bude navždycky, stanou se z nich oligarchové a přestanou se starat o své poddané, lid proti nim povstane, svrhne je a nastolí demokracii. Lidé si spravují svůj stát. Jenomže nastanou spory, občané, kteří už neznají minulost svých předků, si řeknou: ,Svoboda projevu? Možnost cestování? To je tak samozřejmé!‘ Pak přijdou jedinci, kteří chtějí získat víc moci, než by jim příslušela, nakonec spory vyústí v zánik, přijde nějaký samovládce – tyran a začíná to znovu od království.“
 • Čím víc bude tahle sebranka běsnit, tím víc přihraje Zemanovi hlasů. Hodně lidí bude Zemana volit znovu jako protest proti téhle zlovůli několika kavárenských povalečů, co si pletou drzé čelo s filosofickým moudrem. Žádný strom neroste do nebe a pokud vím, tak Kocáb založil a vytuneloval privatizační fond, napakoval si kapsy penězi z podniků a soc. firem, kde nikdy nepracoval a ve svém osobním životě si akorát rozbil rodinu - dvě. Kocáb je klasická lehkoživka, drzá a nestoudná. Nerespektující demokratickou volbu voličů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit