Přejít na výpis diskuzí

Michael Kocáb

OSOBNOST 16.10.2010 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michale dělal jsem tobě a Vojtovi Wágnerovi v listopadu 1989 šoféra a ochranu.Myslím,že se musí Vojta obracet v hrobě když vidí jak si dnes počínáš!!Pobříslo Pavel
  • Kocáb měl ve svém životě jednu velkou šanci kterou zahodil. Kdysi říkal, že Ježíš Kristus je ta nejlepší Cesta, lepší nezná. Ovšem vlastní pýcha, postupná vyprázdněnost a postupná narůstající skepse z vlastní nudy překryla tuto jedinou Cestu, protože vyžadovala opravdovost a skutečnost člověka který se NEBOJÍ pracovat i se svou slabostí a nedokonalostí. Záhy se tedy Kristus změnil v "malý" a nezajímavý cíl a bující ego Kocába čím dál víc prahlo po majstrštichu TOHOTO světa, kde by si Kocáb sám před sebou opět připadal VELIKÝ. Vyprázdněnost z jeho hudby, padající popularita "šíleného" dědka odcházela do zapomnění mezi směšné počiny a Kocáb propadal frustraci. Dnes se pokouší být viděn mezi novodobými démony skrze které se zoufale snaží o jakousi novoundergroundovou "smršť", ale opakující se zoufalé narážení na vlastní vnitřní prázdnotu mu kreslí do obličeje výraz vystrašeného šášuly. Jsme tak svědky takřka v přímém přenosu umírání ducha škodícího kam se oko podívá. Smutné.
    • Jako hudebník nikdy za moc nestál, zpěvák zcela podprůměrný. Jako rádoby politik je to špína a úplatný zrádce. Omlouvá ho jen velmi velmi nízké IQ.
      • Právo sebeurčení národů se vztahuje na celý národ, nikoliv na národnostní menšinu, to věděli již T.G.Masaryk i americký president Wilson. Právo sebeurčení je uvedeno v čl.1.2 v Chartě OSN, která byla ČSR ratifikována a je nedílnou součástí i našeho právního řádu pod č.30/1947 Sb. Právo sebeurčení zahrnuje nejen Mezinárodní pakt o sociálních, hospodářských a kulturních právech, tak také Mezinárodní pakt o občanských a politických právech. Jde o dokumenty lidských práv v našem právu uvedené pod č.120/1976 Sb. Menšiny nemají práva sebeurčení, ale jen menšinová práva, nesmějí vytvářet iredentistické skupiny a působit proti územní celistvosti státu. Je to dáno i v Evropské rámcové úmluvě o národnostních menšinách čl.21, v našem právu uvedené pod č.96/1998 Sb. Jde o úmluvu podle čl.10 Ústavy České republiky ústavního zákona č.1/1993 Sb. Právo sebeurčení nemá ani Kosovo, ale ani Rusové na Krymu. U Krymu jde ovšem o neprávem připojené území Ruska soudruhem Chruščovem v jeho mocenské libovůli a v rozporu s platnou sovětskou ústavou k USSR. Všichni dobře víme, že Ukrajina (Ukrajinská SSR) vstoupila do OSN v roce 1945 jako mezinárodní právní subjekt bez Krymu, a po rozpadu SSSR zůstal Krym u Ukrajiny jen v souvislosti s jejím příslibem přístupu k SNS. V situaci, kdy se ukázalo, že Ukrajina se legitimním členem SNS nestane, ale chce vstoupit do EU, stal se opět Krym podle zásad mezinárodního práva součástí Ruska. Bohužel naši politici většinou reagovali neodborně, pouze ve smyslu povrchního politického dojmu, a tak vznikl chybný přístup k tomuto problému. Právo sebeurčení Tibetu je nyní od roku 2011 právně závazné i pro ČLR, která ratifikovala toto právo do svého právního systému, bohužel zatím se žádné změny v této oblasti neprojevily. Děkuji za pozornost.
        Vladimír Procházka.
  • Nemohu pochopit,že něco takového jako je Kocáb se vůbec zjevuje v televizi.Něco tak degenerovaného se snad ani nemohlo narodit.Začalo to svým vychvalováním za odsun sovětských vojsk......představil jsem si jak generálové sklapli podpadky před nějakým Kocábem.
    Jeho morální kodex ......Okradl lidi o peníze( Fond Trend),jako ministr zalaškoval s mluvčí.
    Je to zkrátka blekota.
  • Kocáb byl vlastníkem fondu Trend a jak to dopadlo - fond sprostě vytuneloval.
  • Vezmi si ty cikány do Prahy a koukej je zaměstnat a vyučit. To udělej místo hloupých keců. Tleskám ...a to tak, že hodně nahlas - rozešlete co nejvíce lidem

    Senátor Zeman v interwiew otevřeně o cikánech. Naprosto a bez výhrad souhlasím. Až jakákoliv strana bude mít toto ve svém volebním programu, bude mít zaručeně podporu občanů . " Senátor Jaroslav Zeman je i starostou Albrechtic v Jizerských Horách a provozuje nejstarší českou továrnu na výrobu dřevěných hraček v přilehlém Jiřetíně, bývalou TOFU, dnes DETOA. Vy se nebojíte otevřeně se vyjadřovat k romské otázce. Když položím otázku velmi jednoduše: Co si myslíte o Romech? "Cikáni už druhou generaci nedělají. Já na rozdíl od těch všech Kocábů a spol., kteří se proklamacemi o právech cikánů od revoluce dobře živili, jsem za těch dvacet let, co mám fabriku, zaměstnal ročně tak šest cikánů, čili dohromady cca 120. Jejich pracovní výkony byly vždy katastrofální, trvale pracovat byli schopni maximálně! dva, tři, čtyři. Zbytek po několika dnech či týdnech skončil. Bylo tam i vysoké procento těch, kteří u nás něco provedli a dostali následně podmíněné tresty. Tedy, že něco ukradli a podobně. Všichni ti lidskoprávní zmocněnci pro "romskou otázku“, co se na cikánech po léta bezostyšně přiživují, jsou mi k smíchu. Myslím si, že stát, který dává cikánům peníze, by po nich měl chtít bez pardonu a v první řadě práci. Ať dělají veřejnou službu, ať uklízí veřejné prostory. Z mého pohledu má každý právo být líný - pak může ležet v příkopě, na to má také svaté právo! Ale vy ani já nemáme povinnost někoho takového živit. Když je někdo nemocný, slabý, má problém, tak pomozme - to je naše morální povinnost. Ale když je někdo líný, má na to svaté právo - ale nesmí se pak divit, že nedostane peníze . A co si myslíte o těch nevládních organizacích, které mají pomáhat řešit romskou problematiku? Když tu bude nevládní organizace provozovaná ze soukromých peněz, tak ať jich je tu třeba 300. Ale žádné peníze ze státního rozpočtu bych jim nedával. Tyto organizace jsou plné lidí, kteří se tzv. začleňováním cikánů do majoritní společnosti dlouhodobě

    a bez jakýchkoliv viditelných či měřitelných výsledků velmi dobře živí. Další nemravností jsou dávky, vyplácené cikánům jako příspěvek na bydlení, kdy jim ze státních peněz dáváme na nájem. Proč? Já to vidím sám u sebe v podniku. Některé mé zaměstnankyně jsou např.rozvedené, jsou samoživitelky, je jim třicet a jsou rády, když u nás na severu mají 12 tisíc hrubého čili 10 tisíc čistého. A pokud jim exmanžel dlouhodobě nezaplatí výživné, tak kde pak jsou? Na státní podporu samozřejmě nemají nárok, zatímco cikáni dostávají v naší oblasti osmi-devítitisícové dávky jako příspěvek na nájem. To je prostě úplně zvrácený svět: Ten, kdo zcela programově nepracuje, se má lépe než ten, kdo poctivě pracuje. S tím mám obrovský problém. Ty naše ženské jsou na trhu práce strašně zranitelné, hlavně v těch chudších oblastech. My máme v podniku plný sešit jmen těch, které dlouhodobě čekají na jakoukoliv práci. Je tam osmdesát procent dobrých, pracovitých ženských, ale nemají šanci. Přitom v případě cikánů jsem viděl zpracovaný modelový příklad, kde mohou dosáhnout při čtyřech dětech - nevyučený, nevyučená, nikdy ještě nepracující - až na 37 tisíc, to je 50 tisíc hrubého. Srovnejte si , kolik si vydělají naši lidé ve fabrikách? Ať povinně vykonávají cikáni veřejnou službu! Alespoň si vypěstují pracovní návyky. Obecně by měla platit zásada, že, dávky musí být tak nízké, aby je to nutilo pracovat!!!!! A pokud pracovat nechtějí, tak ať si leží v příkopu . S tím nemám problém. A myslím si, že 95 procent obyvatel naší země s tím souhlasí!!! Jaroslav Zeman
  • Kocábe, vyser se na politiku, nerozumíš tomu.Raději hraj. Zemanovi nesaháš ani po kotníky.
  • Dědku a trapný pseudorockere,kdy už ti dojde abys vykmit,už nejsi nic jen trapný a směšný příštipkář.
  • Vy co tady o něm píšete nevíte vůbec nic.Je mi z vás na blití.

    většinou jsou to lidi který nic neumí,umí jenom kritizovat.
  • Vladimíre ,jsi stejný blb.c jako Kocáb ne li větší.Kocáb je zastánce cigošu,měli by mu je nastěhovat do jeho domu.Hned by jinak mluvil.Tento slizoun je horší jako mor. *7* *7* *11* *11*
    • No a co.ty jsi sám blb ty blbe.
  • Kocáb je obyčejná židácká špína,stejně jako jeho uslintaná a alkoholem roztřepaná mrtvola Havel...HNUS KE HNUSU.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit