Přejít na výpis diskuzí

Michael Kocáb

OSOBNOST 16.10.2010 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michale, ještě k odsunu vojsk. Moc jsi poškodil republiku výrokem : Vraťte se Sověti domů v uniformě a přijeďte k nám v civilu. Bude vám tady tak lépe!!! *8* *9*
  • Nepřizpůsobiví

    Michale,
    my také nemůžeme mít dluhy a musíme žít,tak na co máme.Tady nelze ustupovat! Děláš v tom bordel-jedni aby platili a druzí ne! Nepleť se do toho a zacvakni to tedy za ty neplatiče. Jsi stejně mizerný, neobjektivní politik! *9* *5*
  • Koritář jako ostatní.

    Pane Kocábe, byl jste dobrý politik z počátku 90 let, ale to je minulost. Kecy, že vyřešíte Chomutov, kde budete bydlet jen pár dnů v luxusu, je naivní asi jako, že odletím na Měsíc.
    Kdybyste byl inteligentní tak už se do politiky nehrabete a víte, že je to mentalitou těch lidí co se nechtějí přizpůsobit a vyhovuje jim lenost nepořádku. Já nemusím bydlet v Chomutově a vidím. Ona je taky otázka chtít vidět a nechtít vidět. A taky být nebo nebýt vidět, že na oko pro veřejnost něco dělám, ale zároveň nic nedělám, protože mám dobře placený flek ministra. Že se nestydíte ze sebe dělat pitomce a z lidí. Tydle minority nikdy na sobě pracovat nechtěli a nechtějí. Jde vám o funkci abyste hrabal peníze jako ostatní. Tak aspoň budˇte zalezlý a nemlaskejte, když žerete. Omlouvám se výrazy a za upřímnost, ta se sice v Praze nenosí, ale jsou výstižná. Vemte si to k srdci. *5*
    • Re: Koritář jako ostatní.

      V něčem s vámi souhlasím, ale vždycky mě zarazí narážky na Prahu, proč by se v Praze nenosila upřímnost?? Napíšu vám to tedy jako Pražák upřímně. 1.Vy myslíte, že jinde po republice je té úpřímnosti více? 2. Možná by bylo dobře vědět, že nás Pražáků "Vltavou křtěných" je v té Praze už malé procento. Jelikož už prožívám spíše podzim života, tak tu nějaký přehled mám. Ať jsem chodil do zaměstnání, v bydlišti a vůbec širokolo, daleko jsou zde všude většinou lidé mimopražští/ proč sem tedy tu upřímnost nezavedli???/ Právě proto tu Prahu tak soudíte, asi nám ten krásný obrázek vytvořili oni. Přesto my Pražáci to tolerujeme. *3* *3*
  • POZOR !!! KOCÁB nejvíce škodí České republice ! Kdy půjde už konečně sedět ?
    • Už aby byl v lochu!!! Tam může integrovat ROMÁKY at si vezme sebou mýjdlo aby ho to tolik nebolelo nebo radši solvinu
    • Paní Leono jděte se vyspat nevíte co sdělujete ,nejvíce škodí české republice politici ,kteří jsou že ano až v současnu se derou k ekorytu ač v totalitě drželi huby ,kdežto pan KOcáb vyjadřoval slovy i klávesami varhan hudbou nesouhlas s totalitím režimem
  • Kocábe na tebe taky dojde,slouho tunelářů a pseudouměleckých parazitů.
  • Hajzl

    Neregistrovaný uživatel ELEN
    - 07.03.2006 18:46 Oznámkuj jako ve škole: 1 2 3 4 5 2.14
    Michale, ještě k odsunu vojsk. Moc jsi poškodil republiku výrokem : Vraťte se Sověti domů v uniformě a přijeďte k nám v civilu. Bude vám tady tak lépe!!!

    *9* *5* *16* *8* *8*
  • P. Kocábe, znám mnoho lidí, kteří Vás nemají rádi a sprostě Vám nadávají, ale žádný z nich, a to mně věřte není ani populista, ani nácek. Pouze mají strach o své rodiny a blízké, a to díky Vaší politice a vstřícnosti jak romské komunitě , tak v poslední době k imigrantům, kteří nám nepřinesou nic dobrého. Vyjeďte se někdy podívat mimo Prahu do továrny mezi obyčejné lidi , ktěří chodí poctivě každý den a celý život do práce mnohdy za 11 až 12 tisíc hrubého, a že jich není málo. Z jejich daní pak živíme líné parazity, kteří za celý život nchodí do práce a do státního rozpočtu nepřinesou ani halíř, ba naopak, jejich dávky jsou 2x tak velké jako peníze, na které musí hromadu lidí dřít celý život.Vy a Vám podobní jste zrádci národa a našich předků, kteří nám tuto zemi zanechali a vy jste schopni ji darovat lidem , kteří nám a našim dětem budou podřezávat krky.Za to budete jednou souzeni. Boží mlýny melou pomalu , ale jistě. Třeste se !
    • Kocáb je Havlista pomáhal rozkrást republiku vzal bych ho a odstěhovat do Mostu mezi romáky když je tak miluje ti by mu vyprášili kandus
  • Michale dělal jsem tobě a Vojtovi Wágnerovi v listopadu 1989 šoféra a ochranu.Myslím,že se musí Vojta obracet v hrobě když vidí jak si dnes počínáš!!Pobříslo Pavel
  • Vyhodí mě dveřma, vlezu oknem.

    Při volbách do senátu lidé dali najevo p.Kocábovi,že si ho nepřejí(nedostal se ani do druhého kola).Proto se mu divím,že přijal nabítku ministra a ještě za stranu,která v příštích volbách nemá šanci se dostat do senátu.Pane Kocábe není Vám hanba a trapné se takhle zachovat jste neuspěl,tak se vracet do politiky takovým způsobem. *9*
    • Re: Vyhodí mě dveřma, vlezu oknem.

      Má pravdu předsedo!
  • pan Kocáb to zařídí

    Po těch akcích ?"ministra"? Kocába, je jasné, že není třeba ani šrotovné ani zateplování...., protože pan Kocáb to zařídí. Můžeme mu přeci vlézt do jeho auta, proč ne, my bychom ho jenom udržovali,když by nás chtěla policie vyhodit, tak si vlezem na střechu a pan Kocáb nám zařídí dobré auto odpovídající tomu, které bychom opustili *3*. Připadá mi, že názory pana Kocába zavánějí komunismem - všechno všech a bez peněz - Je to neomluvitelné, natož aby ho někdo za to chválil. Tady plno lidí převrací korunu, jestli zaplatit nájem, či se pořádně /zdravě/ najíst. Měl by jít zase raději ke své muzice a třeba vystupovat v kulturní vložce v Truhlářské ulici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit