Přejít na výpis diskuzí

Michael Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a až budu velka a rozhodnu se ze budu zavodne plavat budu chtit byt jako on
    <3 :D
  • ja ho zboznuju ja zavodne plavu a ty jeho casy ja mam tak skoro polovinu z tech jeho. ja ho proste zboznuju.
  • je nejlepšííí *14* *14* *14*
  • Zbožňujuho je to můj vzor !!! I když teť už neplave stejně je a bude nejlepší ♥ ♥ ♥
  • velm izajímavá a velmi znepokojující zpráva pro všechny obdivovatelky Michaela Phelpse: http://tn.nova.cz/sport/oh-2012/zpravodajstvi/tahle-kraska-ulovila-phelpse-je-to-pry-zlatokopka.html *8*
  • Teď jsem brouzdal na youtube.com a hledal videa o Marfanově syndromu. Podle jednoho videa ho má i Michael Phelps. Prosím vás, co je na tom pravdy.
    • Mě osobně to příjde jako velký nesmysl, protože Obecně se doporučuje nevěnovat se fyzicky náročnému sportu a povolání – vybírat tedy sedavý způsob práce je pro postižené tímto syndromem žádoucí,což mi zrovna u Phelpse nepříjde pravděpodobné, když se podíváme na jeho hlavní životní činnost. Je to můj osobní názor který jsem si vytvořila pomocí informací co jsem o tomto syndromu našla na internetu, ale 100% to nevím.
  • Blog

    ahoj lidi .. :) michael je veliký vzor pro plavce co mu fandí ... patří tam i moje maličkost... mohl by někdo odsud mi poslat sem nějakej odkaz na nějaké blogy a michaelovi :) prosíím .. jinak ho moc obdivuji ... :) je ůžasný
  • tetování

    to jeho tetování je sladký!!...jen škoda,že je vidět vždycky kousíček.... *4* ...jinak je to skvělej plavec..
  • faster.wrc

    hghgmvfctgfv

    hmmm taky bych chtěl jednou plavat jako on *1* *1* *1*
  • Doping

    Přesně, jen co se objeví rekordy začne se ozývat doping, doping doping...jasně jsou lidi co dopujou, ale někdo prostě nejlepší bejt musí ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit