Přejít na výpis diskuzí

Michael Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yzzynka

    MICHAEL

    hehe tady je nějaký klid po bouři *15*
  • Terka..

    Nepřipadáte si trapně? Hádáte se tu u někoho kdo toho tolik dokázal. Michael je skvělý sportovec a to, že je hezkej není to hlavní, ale proč si to nepřiznat je to super když je někdo tak úspěšnej a ješte hezukej. jistě kdyby nebyl hezkje neměl by tolik fanoušků a hlavně fanynek, ale to, že ho obdivuje tolik lidí není krásou. je to hlavně těma výkonama. To, že je to nudný plavat sem a tam je každýho názor. Ale on to dělá protože ho to BAVÍ. Jeho baví plavat sme a tam, tebe baví hýádat se tady o tom, že má debilní koníčky, mě baví tohle a někoho zas támhleto. takže můj názor na Michaela je takovej. Je to skvělý sportovec, úspěchy má vydřené, nedopuju a zaslouží si obdiv za to co letos v Pekingu předvedl. Doufejma, že ho uvidíme v Londýně v ještě lepší fromě, pokud to jde. Jinak to, že je hezký je jedině plus. některý jeho fotky jsou fákt moc hezký, a lidi co tady melou kecy o tom, že dopuje, nebo "jen plave sem a tam" maj právo se vyjádřit. Ale at si to cpou někam jinam, nás kteří Michaela obdivujeme to nezajímá :)
    • Re: Terka..

      dobře ty *1*
    • Re: Terka..

      s tim cos tam napsala souhlasim taky plavu už 4 roky a vim jaka to je makačka *4*
      • Re: Re: Terka..

        taky plavu a dokonce 7 let no prostě od malička od 4 let a je to makačka, ale když se snažíš...mě to teda baví a vůbec mi na tréningu nevadí plavat sem a tam jak to tady nějakej debil řekl...:)
    • Re: Terka..

      dobře ty...:)
    • hanicka.2008

      Re: Terka..

      přesně tag... *3*
  • hanicka.2008

    Michael..:-)

    Michael je dost dobrej plavec a je krásnej...mooc ti fandim.... *14* *14* *14*
  • yzzynka

    ŽRALOK Z BALTIMORU

    Přesně tak Michael Phelps je nejlepší plavec všech dob a dlouho bude, jeho rekord 8 zlatých medailí jen tak nikdo nepřekoná. a navíc 14 zlatých medailí ze dvou her už vůbec ne, je to vzor mnoha lidi. a navic je krásný. má velký dar od boha *4*
  • Serte na to...je to prostě Phelps :)

    Ahoj, lidi nehádejte se, pravdu nikdy nezjistíte. Můj názor je, že Michael je fakt úžasnej plavec, kterej nedopuje a všechny úsopěchy má naprosto vydřený....plavání je dřina ostatně jako každej sport....a to, že na těch novejch fotkách je fakt kunda mu jeidně přidává na plusu :) je to pro mnohé vzor :)Jen tak dál...
  • weuunnkkaa

    michael

    takovy hadky zbytečny tady prostě někomu se Michael líbí a fandímu někomu nee každej má jinej vkuss..mě osobně připada hoodně sexyy chlap..ale nefandím mu proto že je hezkeyy ale proto že je i vybornej plavec!!!!
    • veverka017

      Re: michael

      Přesně tak souhlasim s tebou....Michaelovi bych fandila i kdyby se mi nelíbil..protože si myslim že doping by si sám sobě nedovolil a že je prostě od přírody talent...a jinak má tu výhodu že je jeden z nejlepších sportovců na světě a ještě k tomu moc hezkej kluk *14*
  • yzzynka

    Pochybná existence alias závistivý bratr

    kapitolka: plně s tebou souhlasím ve všem. Michael neni zlý člověk to je jasné. je to vzor mnoha plavců i neplavců. neni namyšlený
  • yzzynka

    Pochybná existence alias závistivý bratr

    alexxxik: Jo tak to si myslíš to co já, nikdy normálně nesprotoval protože je líný. Moje řeč plavani je nejlepší, mno dřina to je, ale ten pocit že něco umíš je k nezaplacení *4*
    • kapitolka

      Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

      Bez dřiny ale nic není.Kdyby Michael nedřel nebyl každej den v bazénu tak by to nedokázal.dřel, byl za to odměněn 8 zlatejma medailama.A co se týče těch pěněz jak tam několik lidí reagovalo myslím že u plavců nejsou tak velký jako třeba u golfistů nebo hokejistů a stejně většina sportovců dá nějaký peníze na charitu.že nedělá nic pro svět??? musí být člověk věděc aby dělal něco pro svět??NEEE nemusí.Michael ted zaplaval 8 zlatejch.děti ho uviděli a mohli si říct, že chtějí být jako on.Michael je inspiroval.někdo se zde taky vyjadřoval, že je nafoukanej.podle mě zase kec.Kdyby byl tak by nebydlel v olympijské vesnici a neděkoval by klukům ze štafety.neznám ho osobně nevím jaký je jeho soukromý život ale toto je můj názor. NěkteříLidi co tady píší se o něm vyjadřují jako by ho znali jako by dělali nějakej sport a přitom ho neznají a žádný sport nedělají. ZAMYSLETE SE NAD SEBOU.....ASPOŇ TROCHU
      • veverka017

        Re: Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

        Naprosto s tebou souhlasim..k jeho osobnímu životu ....Naše známa s nim trenuje a to bez keců..věřte nebo ne prostě je to tak...a říkala že tenhle kluk je zlatej,hodnej a nikdy by nepodváděl protože si je vědom toho že kdyby mezi sebou neměl ty kluky co mu pomáhají neudělal by to po čem vždycky touží..a on si dá další cíle
  • Pochybná existence alias závistivý bratr

    Já si myslím že tenhle člověk snad nikdy aktivně nesportoval parotože kdyby jo tak by tohle nikdy nenapsal.Plavání je nejlepší sport na světě aspon pro mě i když je to dřina. *4*
  • yzzynka

    Pochybná existence alias závistivý bratr

    apsolutně nevíš co takový sport obnáší, přala bych ti aby sis to aspon jednou zkusil pak bys nemlel takové kidy *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit