Přejít na výpis diskuzí

Michael Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanicka.2008

    Michael je 1!!!!!!!!!

    Michaeli ty si proste nejlepci...strasne ti gratuluju...woooow... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nechápu nic

    Přidavám jeden negativní příspěvek, at to není tak jednotvárné. Jo plavat umí. A postavu má luxusní, ale to je vše! Na mě působí jako hloupý americký jeliman, který jenom jí, spí a plave. Co to musí byt za člověka který tráví půl života v bazénu. Jo za kamaráda bych ho teda mít nechtěl.. povídat si s ním každý den o plavání musí být nuda. Určitě mu ani nic jiného nezbylo než plavat, páč pro plavání nemusí být člověk inženýr, aby byl nejlepší. A jeho rodiče mu určitě říkali: Plav odsud a nezavazej když se baví dospělí. Tak on plaval a plaval. On plaval určitě i v matematice, prostě plavec. Jenom mu třeba trenér ukázal na prstech tři prsty a on už sám věděl kolikrát to má přeplavat. Jo a že se tváří jak jeliman, který nemá kapku charisma, už jsem říkal? Malý vzkaz pro zdejší fanynky.... Ten kluk vůbec neví kde leží Česká republika, ztěží by našel Evropu, na to vsadím svou levou kouli.
    • Re: Nechápu nic

      hele vím že už ti to tady všichni okomentovali, ale já taky plavu už od mala a nesouhlasím s tím že plavci nedělaj nic jinýho než jí plavou a spí nebo cos to říkal...a rozhodně ne Phelps...měl by ses slyšet...meleš pěkný blbosti a jako asi každej ti řeknu, že by sis měl prvně "zamést před svým prahem"
    • Re: Nechápu nic

      promiň,a le asi si debil. On aspoň něco umí narozdíl od tebe. Jo máš pravdu, plavat umí, postavu má luxusní a taky má celkem dobrou školu, takže blbej fact neni. A charakteristika američana je : tlustej, blbej a s hamburgrem v puse a Michael není ani jedno. A povídat o plavání, myslíš, že se každej musí bavit jenom o jedené věci jako ty? ne nemusí. On se taky může bavit o něčem jiném, takže laskavě drž hubu, až budeš umět něco tak dobře jako Michael plavat, tak pak si sem těch komentářů takovejch napiš třeba deset, jo a si primitivní ignorant, co závidí slávu a úspěchy a samozdřejmě talent jiným lidem.
    • Re: Nechápu nic

      jak to muzes vedet ty debilku
    • Re: Nechápu nic

      každej není ve všem dobrej........ty určitě taky ne a mám-li být upřímná,podlě mě na něj žárlíš,to je celý *4*
    • meyt

      Re: Nechápu nic

      On neplave proto, že by mu už nic jinýho nezbylo.....ale plave proto, že jako malý měl poruchu soustředění z hyperaktivity a tak ho jeho matinka přihlásila na hodiny plavání a nejspíš v tom byl dobrej už tenkrát, tak u toho zůstal... *3*
    • veverka017

      Re: Nechápu nic

      Jo a co že plave,každýmu jde něco..myslim že tobě by dělalo problém i těch 50 metrů uplava!!Myslíš že jako spoertovec kterej jezdí po Evropě závodit by nevěděl kde leží??Myslim že tedka jsi ukázal svou inteligenci,a taky si myslim že v Čr ho jednou přivítáme!!Ještě rád se na něj půjdeš podívat,mimochodem jakoi kamaráda bych nechtěla já tebe..lidi co jen závidi...jsi krásny příklad
    • hanicka.2008

      Re: Nechápu nic

      Rosta:Jak ty můžeš vědět jestli ví bo neví kde je ČR to seš tak chytrej že to víš nebo co???...Je snad každýho věc co o kom píše ne... *8* *8* *8*
      • Re: Re: Nechápu nic

        Když říkáš.... je snad každého věc co o kom píše. Tak já taky o něm píšu to co píšu.
      • Re: Re: Nechápu nic

        Však já ti to neberu jsem snad napsala že na každého působí jinak,na svůj názor máš právo stejně jako já.To já nevím jestli to ví nebo ne a je mi to celkem fuk.A tobě to může být taky jedno a i kdyby to nevěděl tak co?...To jeho výkony neovlivní. *1*
        • hanicka.2008

          Re: Re: Re: Nechápu nic

          alexxxik:Ale to nebylo určený na tebe tak nevim co to zas jedeš...
          • Re: Re: Re: Re: Nechápu nic

            joooo promin potom jsem to pochopila jsem se jen špatně podívala tak se nerozčiluj *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nechápu nic

              ta reakce mělabýt na tu pochybnou existenci co napsal svuj pochybný názor
            • hanicka.2008

              Re: Re: Re: Re: Re: Nechápu nic

              néé v pohodě.... *3*
    • Re: Nechápu nic

      No na každého působí jinak ale evidentně konkrétně ty o něm víš asi všechno když to tak jistě prohlaššuješ.Ja vím moc dobře všechno o jeho plavání a myslím že do jeho soukromého života mi nic není a ani nikomu jinému.Tady jde o plavání ne o jeho znalosti,neznalosti a nebo o to jak vypadá. *1*
    • hanicka.2008

      Re: Nechápu nic

      :-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:- !:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!: -!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-!:-! :-!:-!:-!:-!:-!
  • hanicka.2008

    joo!!!

    Michaeli ty si prostě bůůůh v tom plavání gratuluju k 7 zlatý... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hanicka.2008

    Pro Alexxxik!!!!!

    alexxxik:To máš ale tak každej je hotovej z někoho jinýho jako třeba mi z Michaela víš...
    *3*
    • Re: Pro Alexxxik!!!!!

      Však jo,tak já se o plavání zajímám trochu víc do hloubky tak se na to dívám asi z jiného pohledu než vy. *4*
      • hanicka.2008

        Re: Re: Pro Alexxxik!!!!!

        No tak já na to koukám sice jen v tv ale o to zas úplně všude a úplně pořád no... *4*
  • Žralok z Baltimore

    Nejlepší plavec historie, současnosti a mysím si, že i budoucnosti. Neuvěřitelný kus práce odvedl, aby se dostal tak daleko. Obdivuju jeho píli a odhodlání s jakým šel za svým cílem. Doufám, že těch 8 zlatých získá. I když, kdyby nebylo Jasona Lezaka a jeho fenomenálního závěru. Tak by se čekalo další čtyři roky. Jinak zatím velká gratulace k šesti zlatým a jen tak dál. *3*
  • bauti46

    jj

    souhlasím stím,že kdby byl nějaký průměrný palcec,tak by si ho všimli jenom ti,kteří se o plavání zajimají víc na profesionální úrovni nebo kritici,ale k tomu,že by si měl někdy sundat víc plavky,tak to by asi pro jeho kariéru nebylo dobrý a ještě k tomu v naravný Vodní kostce,ale je to fenomenální plavec a sympatickej a krasný muž,někteří to berou jinak,no a všichn američtí palvci mají super vypracovaný tělo
  • tynavilla

    ..--...--

    borec nejvetsi!:D *14*
  • weuunnkkaa

    krasney

    *14* *14* mocc krasneyy kluk jeden šikovnejj *14*
  • korytko

    !!!Krasavec

    On je prostě dokonalej *14* jakmile jsem ho uviděla poprvý co plaval tak sem se do něj zabouchla *14* bože já sem z něho úplně paf *9* a to jeho tělo *14* taky by mu neublížilo kdyby si ty plavky sundal jednou celý a ne jenom do půlky těla *1* a ty jeho uši no prostě roztomilý *14* uááá já ho chci! *14*
    • hanicka.2008

      Re: !!!Krasavec

      jééé..ty seš úplně to stejný co já sem to taky řikala jak s tim tělem tak s těma plavkama a s těma ouškama...je peostě nádhernej...asi za nim pojedu...:-D:-D..:-* *14* *14* *14* *14*
  • Plavec s velkým P

    Slečny, kdyby nevyhrál tolik medailí, tak si ho ani nevšimnete... Každopádně plavec je to úžasný a musím podotknout, že to je jeden z nejlepších plavců všech dob! Velká gratulace... A ... Smekám před ním klobouk s jeho ambicemi!!
    • Re: Plavec s velkým P

      tak třeba ja si ho vsimla uz asi minulej rok kdyz byl v jednom kulturistickým casaku....a ne az tedka *3*
    • Re: Plavec s velkým P

      Já s tebou souhlasím kdyby byl jenom pruměrný plavec tak by si ho ani jedna z nich nevšimla.Ja nechápu jak někdo někomu muže fandit jen pro to že je krásnej a nejlepší.Ale nic si slečny nenalhávejte je to pravda.Dřiv jste ani nevěděli že někdo takový existuje *1*
      • hanicka.2008

        Re: Re: Plavec s velkým P

        alexxik:ty nevíš co mě zajímá ty nevíš na co koukám tak nechápu jak takovou píčovinu můžeš napsat...
        • Re: Re: Re: Plavec s velkým P

          ale já jsem to nepsala konkrétně tobě jsem to psala obecně všem co ho tady tak opěvují a jsou z něho uplně mimo...a myslím že jsem tvuj výrok ani nečetla
          • hanicka.2008

            Re: Re: Re: Re: Plavec s velkým P

            No nevadí ale jako mezi ty lidi patřim i já tak se mě to dotklo...wish...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Plavec s velkým P

              hm tak se ti omlouvám,nebylo to mířeno na tebe, ale mám právo na vlastní názor.
    • hanicka.2008

      Re: Plavec s velkým P

      To si možná tak myslíš ty...že bysme si ho nevšimli... *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit