Přejít na výpis diskuzí

Michael Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yzzynka

    Pochybná existence alias závistivý bratr

    ty tady akorád meleš nějake blbosti, zkus něco podobneho dokazat a pak mel chytroline *8* fakt asi umíš mlet jen na te svoji puse, ale zkutek utek co *8*
  • yzzynka

    Pochybná existence alias závistivý bratr -

    to myslíš vážně že jde jenom o to plavat tam a zpět, hele ja plavu a vim co to je. ale nechápu jak o tom mužeš mluvit ty který o tom ví houby. jseš vážně slabomyslný. nevíš co za tim stojí. a pokud se tomu venuje celý život tak asi proto že to miluje ne. a jake diety plavec musi jist úpořádně jinak by asi takove časy nedaval. Mno on aspon něco dokazal což o tobě se řici neda. zkus si zaplavat někdy něco v takovým čase a pak mel chytroline blbej. meleš o něčem cos v životě neskusil *8*
  • Pochybná existence alias závistivý bratr

    Lidi já vůbec nezpochybnuju jeho výkony, že je nejlepším plavcem je jisté. Já mluvim o tom jak na mě působí jako člověk. Že tu z něho kde kdo dělá málem boha. Což nechápu, ten člověk akorát plave tam a zpátky v bazénu. Absolutně nepotřebný člověk pro lidstvo. Stejně nikdy nepochopim tu mentalitu vrcholoveho sportovce. Pominu-li sporty jako je golf, šachy apod. Co vede člověka k tomu celý život obětovat sportu. Mordovat se v posilovně, běhat za balonem, plavat sem a tam apod. Mnohdy držet přísné diety. Tolik celoživotního sebezapírání jenom kvůli tomu, aby si na konci své kariery sám řekl: Jo! jsem borec zaplaval jsem to o vteřinu rychleji než oni, nebo... hodil jsem tu kouli nejdal. Tělo rozbité jak cigánské hračky, nevadí, hlavně jak se trhne rekord.
    .......A stejně je to šme, protože když plave tak pádluje i ušima....... *3*
    • Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

      nechapu tvoje nazory ty asi nevis co je to plavani urcite patris k tem lidem ktery sedej doma na prdeli a pisou sem uplny kraviny radsi si zkus do toho bazenu skocit sam *16* *16*
    • Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

      ty to vubec nechapes de o ten pocit ano mozna plave porad sem a tam ale to je proste podstata toho sportu dyz tomu nerozumis tak sem radsi nelez rozhodne je to lepsi nez sedet doma na zadku a cumet na telku *16*
    • Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

      Co vede člověk k tomu aby celý život obětoval portu? třeba to, že HO TO BAVÍ a je v tom dobrej...ovšem to by sis asi musel nejdřív zkusit....a navíc je asi docela dobrej pocit vědět, že jsi něčí vzor...(vim o čem mluvim)...
      • Re: Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

        ja taky plavu už 4 roky a souhlasim s tebou jenom nezda se ti že se docela vychvaluješ s tim jak si dobra a td?!
    • veverka017

      Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

      Nexhápu já tvou mentalitu...nemyslim že on drží diety sice jeho tělo je bez jakehokoliv tuku ale když denně sní 10 pizz jak uvádí..nezdá se mi to jako dieta...sama závodně sportuju a vim že bez dřiny nejde sportovat ale nejde nic..a jak si dobrej ve sportu tak v žuvotě...tvoje pasivita ke sportu asi znamena neuspěchy v životě že? *13*
    • iracek

      Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

      Tak proč to neděláš ty, když je to tak jednoduché? A je za to tolik peněz a sláva... Nechápu, proč už dávno neplaveš místo něj...
      • Re: Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

        Já neříkám, že si nezaslouží obdiv! Je to úžasné co dokázal!!! Je opravdu výborný plavec, ale to jsem hned v mém prvním příspěvku napsala!!! Každopádně tady hodně lidí psala, že je krásný a bla bla... O tohle se mi jednalo. Že kdyby se teď neproslavil, tak ho ani neznají. Jinak nejsem malá pipka a jak už jsem uvedla, taky jsem věnovala sportu před pár lety vše, takže chápu, když někdo miluje sport!!! Hm....
    • Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

      Názor možná trochu krutý, leč realistický!!! Souhlasím s tebou v tom, že je to "blbost" takové sporty. Všichni z nich dělají nevím co, berou šílené platy, ale nedělají nic pro svět. Chleba levnější nebude, nesnaží se pomoct něčím, aby to na téhle zemi bylo lepší... Každopádně já sama jsem byla dobrý sportovec a obětovala jsem tomu vše!!! Takže je zase chápu, když je něco baví, že tomu věnují vše, co mají!!
    • minka

      Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

      To se dobře říká co? Ty nevidíš tu dřinu a odříkání, které musí podstoupit sportovci? Možná ti připadá,že lidstvu nijak nepomůžou, ale já jsem jiného názoru. Mnoha lidem právě tito, pro tebe hloupí sportovci, dají motivaci a chuť jít za svým snem. Možná za to berou až moc peněz, ale za tu celoživotní námahu by měli být oceněni. Kritizovat, to dokážeš, ale co jsi ty dokázal? Nebo co dokážeš? Ví o tobě alespoň celá republika? Myslím, že ne. Natož aby se o tobě dozvěděl celý svět. Jsi rád, že tě znají lidi možná u vás ve městě a to né všichni. Pokud budeš tak dobrý, že přineseš něco lidstvu, tak se o tobě dozví. Ale v to moc nevěřím. Zamysli se nad tím... *3*
      • Re: Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

        Nechápu tvůj názor... Myslíš, že když je někdo v něčem dobrý, že ho musí všichni znát? Že ho musí znát celá republika? Myslím, že je to blbost. Je tolik skvělých umělců, sportovců a celkově lidí, o kterých se nemluví a přitom jsou tak úžasní tím, co dělají!! Važ slova...
        • iracek

          Re: Re: Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

          Jistě, že existují dobří sportovci a umělci, kteří nejsou známí, ale vždycky tu je někdo lepší, aby je trumfnul a prosadil se... Kolik znáš dobrých sportovců, kteří nejsou známí a dostali se třeba na olympiádu? Nikoho, co? A proč? Protože, kdyby byl někdo tak dobrý, že by se tam dostal, automaticky se o něm začne mluvit... Zkus trochu přemýšlet pro změnu ty, pipinko...
          • Re: Re: Re: Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

            No když jsme u toho, znám spoustu sportovců, kteří jsou nejlepší na světě, ale nemaj z toho ani peníze, ani je nikdo nezná, protože dělaj sport, kterej prostě neni na olympiádě.
            Ale jinak musim taky uznat, že Phelps je borec *1*
          • Re: Re: Re: Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

            Nevím proč pipinko, ale to je fuk... Každopádně kolik bylo umělců, kteří se proslavili až po smrti?? A je jasné, že je vždycky někdo nejlepší... Jenže do jednoho roku se to změní a je zase někdo jiný lepší a pak většina lidí zapomene na toho člověka, kterého tak všichni "obdivovali" nebo snad nemám pravdu? Kolik lidí třeba znalo Kateřinu Emmons? Řekla bych že drtivá menšina!! Proč? PRotože se o ní nemluvilo... Kolik je světových tanečnic,stolních tenistů, atd, o kterých se nemluví... Myslíš, že kdyby Michael Phelps měl 37 let, trošku vrásky a neměl tak namakanou postavu, že by měl tolik obdivovatelek? Pak by tam mohl být někdo jen s pěti medailemi, ale krásný a všechny dívky by obdivovaly jen ho!! A věř, že by to tak bylo!!!
            • minka

              Re: Re: Re: Re: Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

              Souhlasím s Iráčkem!!! Ty toho o sportu moc nevíš, tak tady laskavě nepoučuj!
            • minka

              Re: Re: Re: Re: Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

              Podle mě, není Phelps hezký, ale to je fuk. Lidé, kteří se zajímají o určitý sport vědí, kdo je v něm dobrý a kdo ne. Pokud se člověk zajímá o plavání, tak ví, že je Phelps dobrý už delší dobu a také ví o skvělém Ianu Thorpovi, který ale bohužel už ukončil kariéru. Je pravda, že některé holky fandí sportovcům jen proto, že jsou pěkní, ale né všechny. Třeba já fandím sportovcům, protože mi jsou nějak prostě sympatičtí. Třeba John Arne Riise, pokud víš, kdo to je, tak víš, že není nikterak dobrý a už vůbec ne hezký. Prostě je to borec.
            • iracek

              Re: Re: Re: Re: Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

              Vidím, že nemá cenu s tebou o tomhle debatovat... Ano, Kateřinu Emons nikdo neznal, ale všichni znají Kateřinu Kurkovou, která se nedavno vdala za pana Emonse, víš? Takže bych řekla, že ty jsi ta, která toho moc neví... Neříkám, že Phelps je krásný a proto ho obdivuju - ten chlápek opravdu není můj šálek čaje... Obdiv si ale zaslouží! Až ty dokážeš to co on, tak si pak o tvém názoru pokecáme... Myslím, že kdybys ty vyhrála 8 olympijských zlatých, asi by se ti nelíbilo, že nějaká malá pipina o to bě rozhlašuje, že jsi nic nedokázala a že to vlastně nic není těch x vyhraných medailí...
    • Re: Rosta

      hm z toho jsem asi pochopila že ty sportu moc neholduješ tak to ani pochopit nemůžeš.Ty lidi to dělají proto že je to baví a že chcou něčeho dosáhnout.Tam jde o ten pocit.Pro ně je to zábava ale jsou taky vyjímky někdo to dělat musí protože k tomu byl donucený ale to většinou k ničemu nevede.Nebo někdo to dělá pro peníze.
    • hanicka.2008

      Re: Pochybná existence alias závistivý bratr

      Hele ty seš ňákej moc chytrej nemyslíš ty osobo?... *7*
  • Gratulace

    tak se přidávám ke gratulacím....stejně bylo jasný že to dá....takovej BOOREC je nejlepšíí!!!!! *14*

    a moc pekneeeej
    https://shop.swimroom.com/shop/image.php?type=P&id=16
  • hanicka.2008

    Pro Alexxxik

    tak jo...;-)
  • veverka017

    Neuvěřitelnej

    Tak tenhle chlápek je neuvěřitelnej sympaťák,neuvěřitelnej sportovec a určitě i pohodář....Myslim že plno lidím Michael zavřel pusu...Best *4* *14*
  • hanicka.2008

    Pro Alexxxik

    ta reakce mělabýt na tu pochybnou existenci co napsal svuj pochybný názor------>nechápu...
    *4* *3*
    • Re: Pro hanicka.2008

      No na toho Rosťu který všechno ví a všechno zná *1*
      • hanicka.2008

        Re: Re: Pro hanicka.2008

        no my příde že s nim bydlí nebo co... *1* *1* hele máš icko?
        • Re: Re: Re: Pro hanicka.2008

          jn nebo že je to jeho závistivý bratr *1* jo mám icq *4*
          • hanicka.2008

            Re: Re: Re: Re: Pro hanicka.2008

            a nebo tak... *1* a dáš?.. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro hanicka.2008

              jo já tiho pošlu do vzkazů jo
  • minka

    teh best

    tak se mu to povedlo!!jen škoda, že nemohl soutěžit proti Ianu Thorpovi. To by byla lepší podívaná. Každopádně i tak to byla dřina a proto mu skládám velikánskou poklonu! Phelps je prostě skvělý!
  • kapitolka

    NEJ

    Má 8 zlatejch medailí!!!!!! i když to 7. zlato bylo jen o jednu setinu ale to je jedno na to se ho nikdo ptát nebude...Překonal Spitze, z osmi závodů překonal 7x světovej rekord.Vůbec mi nepřipadá namyšlenej. Je vidět, že tvrdě makal. snad budou dávat plaveckou sezonu na eurosportu.Třeba si v Londýně přidá ještě nějakou disciplínu třeba kraula nebo prsa...Rozhodně je to BOREC!!!!!!!
    • hanicka.2008

      Re: NEJ

      jojo souhlasim s tebou... *14*
  • yzzynka

    NEJLEPŠÍ

    Rosťa: jak mužeš o něm takhle mluvit když jsi nic podobneho nedokazal *16* prostě mu hold zavidíš *5*

    Jo gratuluju mu k 8zlate medaili. zaslouží si ji je to birec největší *14* *14*
    • hanicka.2008

      Re: NEJLEPŠÍ

      jo přesně tak souhlasim s tebou... *14*
    • Re: NEJLEPŠÍ

      souhlas *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit